Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

2 pytania

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

według mnie jasiek wystrzelony i ktos niechlujnie próbowal to ukryc ... choc moge sie mylic .....

Opublikowano

Który to rocznik A4 , bo wygląda jak zaślepka airbagu niechlujnie włożona.

A śruba powinna być.

Opublikowano
  • Autor

A4 rocznik 1995, tylko sama sruba ? a jakas podkladka ?

Opublikowano

U mnie była śruba z podkładką.

A do do drugiego zdjęcia , to myśle , że to auto miało seryjnie tylko 1 poduche , a to co widać na fotkach to jest zaślepka.A deska wygląda tak , a nie inaczej , bo była namiętnie eksploatowana :wink:

Opublikowano
U mnie była śruba z podkładką.

A do do drugiego zdjęcia , to myśle , że to auto miało seryjnie tylko 1 poduche , a to co widać na fotkach to jest zaślepka.A deska wygląda tak , a nie inaczej , bo była namiętnie eksploatowana :wink:

a przypadkiem A4 nie mialo w standardzie 2 jasków.... :?:

Opublikowano
U mnie była śruba z podkładką.

A do do drugiego zdjęcia , to myśle , że to auto miało seryjnie tylko 1 poduche , a to co widać na fotkach to jest zaślepka.A deska wygląda tak , a nie inaczej , bo była namiętnie eksploatowana :wink:

a przypadkiem A4 nie mialo w standardzie 2 jasków.... :?:

W początkowej fazie produkcji były też z 1 :wink:

Opublikowano

ojej ale to brzydko wyglada.rzeczywiscie jak byla to na bank jest wystrzelona i masz zaslepke albo jest tak jak hugo pisze :grin:

Opublikowano
U mnie była śruba z podkładką.

A do do drugiego zdjęcia , to myśle , że to auto miało seryjnie tylko 1 poduche , a to co widać na fotkach to jest zaślepka.A deska wygląda tak , a nie inaczej , bo była namiętnie eksploatowana :wink:

a przypadkiem A4 nie mialo w standardzie 2 jasków.... :?:

W początkowej fazie produkcji były też z 1 :wink:

o .... a caly czas myslalem ze mialo 2 ...... a drugi pewnie byl za doplata :?:

Opublikowano

Później to chyba były 2 na seryjnym wyposażeniu

Opublikowano

ja uwazam ze zawsze byly conajmniej 2 jaski :wink:

Opublikowano
ja uwazam ze zawsze byly conajmniej 2 jaski :wink:

Na 100% były A4 z 1PP :wink:

Opublikowano
ja uwazam ze zawsze byly conajmniej 2 jaski :wink:

Na 100% były A4 z 1PP :wink:

zapomnialem ze najubozsze wersje szly na polske wiec u nas mogly byc z 1 jaskiem :grin:

Opublikowano
zapomnialem ze najubozsze wersje szly na polske wiec u nas mogly byc z 1 jaskiem :grin:

Nie prawda.Nawet u Niemców można takie kupić :mrgreen:

Opublikowano

pewnie kupil a4 w polsce :razz:

Opublikowano
pewnie kupil a4 w polsce :razz:

Wiedziałem na 100000000% , że to napiszesz :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Ok koniec OT.Zakładam nowy temat :wink:

Opublikowano

Moim zdaniem to wystrzelona poducha zaślepiona jakąś zaślepką marną... Jakim cudem fabryczna deska mogłaby tak wyglądać ? Krzywe, jakiś klej tam wyłazi czy cholera wie co... Ogólnie rzeźba.

Opublikowano

Na 100% po wystrzale. Zawsze po wystrzale poduszki z deski odkształca się ona na krawędziach tak jak u ciebie. czasami tez po bokach.

Opublikowano
Czy poduszka jest wystrzelona ? Czy to zaslepka ?

http://www.chelm.mm.pl/~mietek/DSC02835.jpg

http://www.chelm.mm.pl/~mietek/DSC02837.jpg

Czy w tym miejscu ma byc jakas sruba ?

http://www.chelm.mm.pl/~mietek/001.JPG

Pozdrowienia!

Odp. 1 Poducha wystrzolona i wstawione jakieś "coś"

Odp. 2 Zdjęcia miesca gdzie mieści się filtr kabinowy nad nim jest taki plastik osłaniający z otworkami w niego wsuwa się ta wewnętrzną plastikową obudowę na podszybiu o ona jest zaciśnieta uszczelką. Oczywiście plastik ten jest w tym miescu dokręcony wkrętem.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.