Skocz do zawartości
IGNOROWANY

TDI - Benzyna


oizdog

Rekomendowane odpowiedzi

a teraz trudne słowo na dzisiaj :mrgreen:

animozje

nic się nie dzieje między dieslem a etyliną, wszyscy jesteśmy wielką rodziną

takie małe OT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jedni sa glosniejsi ale tansi drudzy czasami szybsi :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przepraszam, że się wtrącam ale....co to jest TDI :shock: :?: :?: :?:

:mrgreen: :mrgreen: :razz: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przepraszam, że się wtrącam ale....co to jest TDI :shock: :?: :?: :?:

:mrgreen: :mrgreen: :razz: :mrgreen:

nie wiem, ale baskecior ma w avatrze i wszystkim sie bardzo podoba :mrgreen: :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przepraszam, że się wtrącam ale....co to jest TDI

:mrgreen: :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale TDI to jest dlatego popolarne ze u nas sa takie ceny jakie sa a spalanie jest duzo mniejsze ..... Mieszkajac w UK napewno TDI to rzadkosc bo roznice cen sa tam nikle ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale TDI to jest dlatego popolarne ze u nas sa takie ceny jakie sa a spalanie jest duzo mniejsze ..... Mieszkajac w UK napewno TDI to rzadkosc bo roznice cen sa tam nikle ....

TDI to lifestyle ... ja osobiscie oszczednosc mam gdzies. Lubie precyzyjne takty i święty spokój ... do tego duzy moment i gwizd turbiny ... to jest piekne niczym świergot ptaków o 4 nad ranem ... :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale TDI to jest dlatego popolarne ze u nas sa takie ceny jakie sa a spalanie jest duzo mniejsze ..... Mieszkajac w UK napewno TDI to rzadkosc bo roznice cen sa tam nikle ....

TDI to lifestyle ... ja osobiscie oszczednosc mam gdzies. Lubie precyzyjne takty i święty spokój ... do tego duzy moment i gwizd turbiny ... to jest piekne niczym świergot ptaków o 4 nad ranem ... :grin:

Tak jak sie przejedziesz Turbo boxerem, a pozniej sni Ci sie ten dzwiek po nocach...jak stado miazdzonych winniczkow :D nalog nieuleczalny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A myslicie panowie czemu ja z tej ameryki wrocilem :?: mowie nie ma TDI jade do domu tam mam swoje :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TDI to lifestyle ... ja osobiscie oszczednosc mam gdzies. Lubie precyzyjne takty i święty spokój ... do tego duzy moment i gwizd turbiny ... to jest piekne niczym świergot ptaków o 4 nad ranem ...

No ja nie mowie ze TDI nie jest piekne - jest !! Jezdzilem touranem 2.0 HDI, cos pieknego, silnik, przyspieszenie, jazda ..... Chociaz przykladowo w garazu mam xsare 1,9D - to jest kicz nie diesel .... zamul totalny :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TDI to lifestyle ... ja osobiscie oszczednosc mam gdzies. Lubie precyzyjne takty i święty spokój ... do tego duzy moment i gwizd turbiny ... to jest piekne niczym świergot ptaków o 4 nad ranem ...

No ja nie mowie ze TDI nie jest piekne - jest !! Jezdzilem touranem 2.0 HDI, cos pieknego, silnik, przyspieszenie, jazda ..... Chociaz przykladowo w garazu mam xsare 1,9D - to jest kicz nie diesel .... zamul totalny :roll:

NIe psiocz tak kolego ... coś za coś, te silniki są nie do zajeżdzenia. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TDI , sorry :mrgreen:

[ Dodano: 2006-06-30, 00:06 ]

NIe psiocz tak kolego ... coś za coś, te silniki są nie do zajeżdzenia.

No ja tym nie jezdze tylko moja mama, na zakupy albo do kosciola .... auto 6 lat a przebieg 50 tys !! :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...