Skocz do zawartości
IGNOROWANY

TDI - Benzyna


oizdog

Rekomendowane odpowiedzi

TDI , sorry :mrgreen:

[ Dodano: 2006-06-30, 00:06 ]

NIe psiocz tak kolego ... coś za coś, te silniki są nie do zajeżdzenia.

No ja tym nie jezdze tylko moja mama, na zakupy albo do kosciola .... auto 6 lat a przebieg 50 tys !! :mrgreen:

O kurka, faktycznie malo jezdzone :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O kurka, faktycznie malo jezdzone

No i widzisz, sprzedaj pozniej takie autko (od nowosci) to powiedza ze licznik krecony :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mieszkajac w UK napewno TDI to rzadkosc bo roznice cen sa tam nikle ..

paliwo 95 = 0.96p, diesel=0.98p, chyba jedyny kraj w europie gdzie diesel jest drozszy, dlatego mam v6 petrol!!!!!!!!!:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

śnił to mi sie po nocach dzwięk turbiny i blow off'a u Kazika w RS2, co nie hhacek :twisted:

wrazenie robi na mnie 3.0 tdi q, które ma ono :cool: jak uzbierma kilka świnek-skarbonek to moze zainwestuje w taki sprzęt :mrgreen:

mieliśmy na weeknd nową ok 20 tys km Octawię kombmi z TDI 110, nie powaliła mnie :sad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ale 1.9D...dobre diesle to sopiero TDI, HDI i wszystkie wynalazki TDC...CDI..DCi itd

nawet SDI jest lipa

Wiem co to jest to 1,9D .... fakt psuc sie nie psuje bo malo co jezdzi , a prawie wogole nie jezdzi bo nie ma czym i buczy jak ..... ale TDI jest boskie , nastepne bedzie moje :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam swoje 2.6 w benzynie i uwielbiam dzwiek v6, gdyby jeszcze turbinka swiszczala, byloby super. i spokojnie moge zmierzyc sie z 2.5tdi, 130-konne 1.9tdi (octavia 110 z czipsem) dostaje ostre baty wiec pewnie 2.5 tdi tez dalbym rade :) oczywiscie nie mam nic do diesli, bo sam marze o b6 2.5tdi quattro a moj tata przymierza sie bardzo powoli do a6 2.5 tdi q :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

śnił to mi sie po nocach dzwięk turbiny i blow off'a u Kazika w RS2,
mi tez czesto

a co do diesla to moj firmowy samochod to nowe volvo v70 d5, musze powiedzie ze moment obrotowy to on ma , ale jak staje na swiatlach to gasze silnik bo taki klekot ze wstyd, diesel dobry do traktora, a silnik 1.9 tdi byl dobry 10 lat temu, 3.0 tdi , nie jechalem to nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

śnił to mi sie po nocach dzwięk turbiny i blow off'a u Kazika w RS2,
mi tez czesto

a co do diesla to moj firmowy samochod to nowe volvo v70 d5, musze powiedzie ze moment obrotowy to on ma , ale jak staje na swiatlach to gasze silnik bo taki klekot ze wstyd, diesel dobry do traktora, a silnik 1.9 tdi byl dobry 10 lat temu, 3.0 tdi , nie jechalem to nie wiem.

W dzisiejszych czasach smiem twierdzic ze diesel dobry do wyścigówek (R10) a benzyna dla emerytów :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

smiem twierdzic ze diesel dobry do wyścigówek

i do taksówek:):)

a benzyna dla emerytów
w polsce????? nie sądze. :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

smiem twierdzic ze diesel dobry do wyścigówek

i do taksówek:):)

a benzyna dla emerytów
w polsce????? nie sądze. :mrgreen:

... dobry do gazu ... jak to w Polsce :mrgreen:

[ Dodano: 2006-06-30, 01:03 ]

nie ma sensu dyskusja na temat co jest lepsze :P pytanie bylo czy sa jakies animozje miedzy wyznawcami TDI a benzynki....

Jak widac , nie ma zadnych :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak sie nie ma co sie lubi, to sie lubi co sie ma - jesli nie mozna miec diesla, to lubi sie benzyne :) niektorym po prostu nie oplaca sie kupowac diesla, ale to juz jest OT :P w ogole caly ten temat zszedl na OT :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciachu ciachu , leci temat ten do piachu :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...