Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wymiana praw jazdy


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

Jak zapewne wiecie prawka wydane miedzy 1 maja 1993 r. a 30 czerwca 1999 r. tracą ważność 30 czerwca 2006 r. , czyli już jutro.

Chciałem wiedzieć czy poskładaliście już wnioski czy jeszcze czekacie :lol:

Ja złożyłem wczoraj :twisted: A jak policja mnie zatrzyma to powiem , że stare jest ważne bezterminowo :wink: A jak nie podziała to mandacik 50 zł

:evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam nowe od....dawna 3 lata :mrgreen: ...prawie od razu wymieniłem prawko i dowód na nowe...juz zzpomniałęm o tym i teraz dziwię się po co robią tyle hałasu :lol:

jak widać nie każdy miał okazje to zrobić :roll:

nie zyczę nikomu dzwona z nie wymienionym dokumentem, rzekomo nie bedzie ubezpieczenie wypłacane :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze pare punkcików i też będę miał nowe :mrgreen: :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No a moj brat sie dzisiaj dowiedzialem zrobil taki patent ze poszedl na policje ( stare prawko, do jutra wazne ) i zglosil kradziez, jutro ma pojechac do urzedu komunikacji i dadza mu pozwolenie na 30 dni a w tym czasie prawko sie zrobi nowe :mrgreen: hehe dobre to jest , Polak potrafi :razz:

[ Dodano: 2006-06-29, 21:06 ]

O prosze nawet o tym piszą :mrgreen: :arrow: http://motoryzacja.interia.pl/news?inf=765248

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprostu polak potrafi jaki inny naród na coś takiego by wpadł :mrgreen: A propo polak potrafi słyszeliście o gościu co miał 10 promili alkocholu we krwi :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A propo polak potrafi słyszeliście o gościu co miał 10 promili alkocholu we krwi

Ja slyszalem :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A propo polak potrafi słyszeliście o gościu co miał 10 promili alkocholu we krwi

Ja slyszalem :mrgreen:

I to jeśli się nie mylę było chyba u nas na Mazurach, w Ostródzie :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w bydgoszczy facetowi po śmierci zbadali i miał 12,9

Ciekawe czy mu prawko zabrali :mrgreen: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myśle ze juz każdy wie ze prawko trzeba zmienić i nie ma nad czym dyskutować :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...