Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

INI - wymiana oleju ?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ostatnio zapalila mi sie kontrolka INI - inspekcja 1 , poczytalem troche na forum ale sie nie dowiedzialem wszystkiego :razz: Czy mam wymieniac olej, czy tylko skasowac inspekcje ??

Opublikowano

A wymieniasz zawsze olej według wskazań kompa czy wtedy kiedy Ci się podoba??

Opublikowano
  • Autor
A wymieniasz zawsze olej według wskazań kompa czy wtedy kiedy Ci się podoba??

Szczerze mowiac to nie wymienialem jeszcze, byl wymieniany jeszcze w niemczech przed przyjazdem do polski, a wiec byl wymieniany raczej regularnie.

Opublikowano

No to ty też jesteś niezły agent jak jeździsz na nie wiadomo jakim oleju i niewiadomo jak długo... Wiara, że Niemcy są super porządni jest nieco nieadekwatna do tego co faktycznie potrafią nawyrabiać...

Opublikowano
  • Autor
Wiara, że Niemcy są super porządni jest nieco nieadekwatna do tego co faktycznie potrafią nawyrabiać...

Przed przyjazdem autko mialo wymieniany olej, o tym wiem :roll: :wink:

A wiec co teraz sobie zmienie, inspekcje ustawie za nastepne 15 tys tak ??, Jaki olej, syntetyk, czy polsyntetyk , Mobil 1 czy moze jakis inny ?

Opublikowano

Wymień na mobil 1 10W40 czyli półsyntetyk ja mam takim zalany silnik jeszcze przez Niemca :mrgreen:

Opublikowano
Wymień na mobil 1 10W40 czyli półsyntetyk ja mam takim zalany silnik jeszcze przez Niemca :mrgreen:

A jak Wojtas ma nalatane 1 000 000 km to też polecisz ten olej ?? :mrgreen:

Widzisz nie zapytasz o podstawową rzecz , czyli przbieg , a już doradzasz olej :wink:

Opublikowano
  • Autor
A jak Wojtas ma nalatane 1 000 000 km to też polecisz ten olej ??

Widzisz nie zapytasz o podstawową rzecz , czyli przbieg , a już doradzasz olej

Na dniach wybilo mi 160 tys :razz: A wiec jak MOBIL 1 ?? I odrazu filtr tak ?

Opublikowano
A jak Wojtas ma nalatane 1 000 000 km to też polecisz ten olej ??

Widzisz nie zapytasz o podstawową rzecz , czyli przbieg , a już doradzasz olej

Na dniach wybilo mi 160 tys :razz: A wiec jak MOBIL 1 ?? I odrazu filtr tak ?

Może być Mobil tylko nie z allegro przypadkiem :lol: A filtr OBOWIĄZKOWO !!!!!! przy każdej wymianie oleju. :wink:

Opublikowano
  • Autor
Może być Mobil tylko nie z allegro przypadkiem

Hehe, tak wiem juz czytalem o tych podróbach :mrgreen: 5L ?

Opublikowano

5 l spokojnie wystarczy i jeszcze powinno Ci zostać ponad 1l zapasu :wink:

Opublikowano

podłączę się do tematu. Ostatnio miga mi napis OIL, rozumiem, że to pojawia się automatycznie po przejechaniu jakieś liczby km prawda? Olej wymieniałem 3 tys km temu. Kasuje się to VAGiem czy samo przestanie migać :mrgreen: ?

Pozdrawiam

Opublikowano
  • Autor
5 l spokojnie wystarczy i jeszcze powinno Ci zostać ponad 1l zapasu

Hehe, to niewiem moze 4 kupie i styknie ;)

Ostatnio miga mi napis OIL, rozumiem, że to pojawia się automatycznie po przejechaniu jakieś liczby km prawda? Olej wymieniałem 3 tys km temu. Kasuje się to VAGiem czy samo przestanie migać ?

A nie masz czasem za malo oleju ?? :roll:

Opublikowano
Radek321 napisał/a:

Wymień na mobil 1 10W40 czyli półsyntetyk ja mam takim zalany silnik jeszcze przez Niemca

A jak Wojtas ma nalatane 1 000 000 km to też polecisz ten olej ??

Widzisz nie zapytasz o podstawową rzecz , czyli przbieg , a już doradzasz olej

Ale ja gdzieś czytałem że wojtas-audi, ma przejechane coś ponad 150000 km a więc dlatego mu ten olej poleciłem :wink:

Opublikowano
  • Autor
Ale ja gdzieś czytałem że wojtas-audi, ma przejechane coś ponad 150000 km a więc dlatego mu ten olej poleciłem

No mialem 152 jak kupilem, teraz mam 160 ;) Napisalem wczesniej :razz: Wiec bedzie ok :mrgreen:

Opublikowano
A nie masz czasem za malo oleju ?? :roll:

jesteś pewien, że to oznacza właśnie to? Sprawdzę stan, może faktycznie ale wątpię bo silnik raczej nie ma żadnych wycieków.

Opublikowano
A nie masz czasem za malo oleju ?? :roll:

jesteś pewien, że to oznacza właśnie to? Sprawdzę stan, może faktycznie ale wątpię bo silnik raczej nie ma żadnych wycieków.

Wojtas Ci bajere wstawia.

Jak Ci się pali OIL to nie oznacza , że masz mało oleju tylko , że komputer odliczył 15 000 km(fabrycznie ustawiona wartość) i informuje Cię o konieczności wymiany oleju.Informację tą w Twoim roczniku da się skasować tylko Vag-iem.Możesz ustawić sobie dowolną liczbę km po jakich komputer poinformuje CIę o ponownej wymianie oleju :wink:

Opublikowano
  • Autor
Wojtas Ci bajere wstawia.

Jak Ci się pali OIL to nie oznacza , że masz mało oleju tylko , że komputer odliczył 15 000 km

A od czego zalezy jak sie zapali INI a OIL ?? Bo juz nie łapie :roll: :mrgreen:

Opublikowano
Wojtas Ci bajere wstawia.

Jak Ci się pali OIL to nie oznacza , że masz mało oleju tylko , że komputer odliczył 15 000 km

A od czego zalezy jak sie zapali INI a OIL ?? Bo juz nie łapie :roll: :mrgreen:

Kontrolka OEL zapala się co 15 tyś kilomtrów i informuje o konieczności wymiany oleju

IN 1 co 30 tyś mały przeglad

IN 2 co 60 tyś duzy przeglad

Opublikowano
  • Autor
IN 1 co 30 tyś mały przeglad

No to czyli INI nie nakazuje mi zmiany oleju tylko przeglad jakis ?? Czyli jak mialem olej zmieniany to wystarczy skasowac inspekcje ? :mrgreen: I do zmiany oleju mam czekac na OIL ?? :razz:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.