Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Tuning Optyczny

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Co myślicie o tuningu optycznym :?:

Ja uważam, że jak jest zrobiony ze smakiem i co najważniejsze podoba się właścicielowi, to jest ok :wink:

9f9d450ee9b853edm.jpg

6928a653180986d4m.jpg

Opublikowano

rob, wiesz co z tego Avnata mi sie podoba :?:

Tylko felgi no i w ostatecznosci przedni zderzak ale wolalbym zderzak od S-ki albo RS-a.

Tylni zderzak i progi to zajerzdza mi to wiejskim tuningiem. :mrgreen:

Opublikowano

zgadzam sie z pikusiem :wink:

Opublikowano

Eeeeeeeeeee tam chłopaki.

Ja tam zasadniczo jestem zwolennikiem delikatnych zmian jeśli chodzi o tuning optyczny, ale:

"De gustibus et colores non disputandum est" - innymi słowy "Gust nie podlega dyskusji".

Tutaj nie zauważyłem:

- naklejek na klapkę wlewu paliwa imitujących aluminium,

- niebieskich nakładek na żaróweczki imitujących ksenony

- plastikowych kołpaków na koła małoudanie imitujących alufelgi

- innych badziewi

więc chyba sugestia o wiejskim tuningu chyba jest troche za mocna. Poza tym z tak paskudnym tyłem (mam ten sam model i żebym nie wiem jak był lojalny Helmutowi to tył jest brzydki jak Renata Beger) i tak udało mu się cudów dokonać.

Dla mnie całkiem, całkiem

Pozdr

Opublikowano

Z tego wszystkiego to podobają mi sie tylko te lampy po lifcie(nie wiecie gdzie mzna takie kupic ??prosze o PW ) i Felunek zarąbisty nawet,reszta wiesz tanczy wies spiewa-przynajmniej dla mnie :wink:

Opublikowano

Czasy takich "tuningow" juz minely ;) A pozatym nie da sie tym jezdzic u nas :roll: Dla mnie tuning to szybki, fele, jakis sprzecik i ewentualnie ladniejsze lampy, nic wiecej :mrgreen: :mrgreen:

Opublikowano

ja jestem zwolennikiem bardzo delikatnego tunningu...najlepiej dazacego w strone RS4...albo juz czegos odjechanego na maxa z totalnym polotem

na tych fotkach bardzo mi sie nie podobaja progi

Opublikowano
Tylni zderzak i progi to zajerzdza mi to wiejskim tuningiem

A może jakieś fotki niewiejskiego tuningu, chętnie zobaczę :wink:

Opublikowano

dla mnie grill OK, felgi OK :!:

zderzaki i progi...PAŻDZIOCH :twisted: :mrgreen:

Opublikowano

rob, nie chce mi sie szukac teraz zdjatek fajnych autek po tuningu ale dam Ci strone, gdzie goscie pozakladali tylko fele i przyciemnili szybki przy S-kach i RS-ach.

Efekt murowany http://stuff.tungstentech.com/Cars/S4_Wheels/s4_wheels.html .

Dla mnie jakies dziwne wloty z siatka czy cos w tym stylu to wjocha to bylo 10 lat temu nie dzisiaj.

Dla mnie najpiekniejsza sprawa to zderzaki od S-ki i chociazby felgi z mojego Avatorka i gleba i to jest naprawde wtedy piekne autko, a nie jakies wynalazki z 100-kami wlotow.

Opublikowano

Zderzak od S-ki OK, ale od RS-a też ma troszkę za dużo wlotów i załamań :mrgreen:

Opublikowano
Zderzak od S-ki OK, ale od RS-a też ma troszkę za dużo wlotów i załamań

Od RS-a zderzak z przodu ma 3 wloty a od S-ki ma az 6. hihihi

Tylko, ze zderzak od RS-a ma jeszcze boczne naciecia.

Opublikowano

no właśnie nacięcia, a wloty ma tylko trzy ale jaaakie :mrgreen:

Opublikowano

Tu sa Huga : http://stuff.tungstentech.com/Cars/S4_Wheels/aj_2.jpg :mrgreen:

Jakby komus sie nie chcialo wszystkich ogladac , o to mi chodzilo :mrgreen:

I tak wszystkie te furki sa piekne, do A4 kazda felga pasuje :twisted:

Opublikowano

wojtas-audi, odkryles normalnie ameryke. :lol:

Sorki za OT jak cos to usunac.

Opublikowano
I tak wszystkie te furki sa piekne, do A4 kazda felga pasuje

Jesteś tego pewien :mrgreen:

bcbc772c69a484f6m.jpg

Opublikowano
Jesteś tego pewien

Tak, felga pasuje do kazdej A4, a ze A4 jest troche nie z tego swiata to juz inna bajka .

Opublikowano

dla mnie grafitowy Avant to kupa .. a na tego w plomieniach to mi słow brakuje ..... :!:

Opublikowano

Wojtas-audi czegoś nie rozumien, piszesz że lubisz delikatny tuning, a tu nagle pasują fele z "cekinami" :?:

Opublikowano
Wojtas-audi czegoś nie rozumien, piszesz że lubisz delikatny tuning, a tu nagle pasują fele z "cekinami"

Pisze ze felgi sa ladne, ale audi zjebane strasznie, niewiem jak ktos mogl audice tak oszpecic .... :shock:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.