Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Tuning Optyczny

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Felgi, te naklejki tuning, no i jakis ladny grill by sie przydal, lustra jak dla mnie oki :mrgreen:

Opublikowano

Mam dla was pewna propozycje :smile: :

Jesli chcecie miec ladniejsze auto stylistycznie proponuje takie jak nizej podzespoly do montazu na wasze A4:

Brewki na przod:

a4%20nowy%20brewki%20dolnedsfsdgdfsgdfgdsfsdgdfsgdfg.JPG

Brewki dolne na przod:

a4nowybrewkigorne.JPG

Progi:

A4%20nowy%20progi.JPG

Zderzak przod:

A4%20nowyprzod.JPG

Zderzak tyl:

A4nowysedantyl.JPG

Spojler na klape (seden):

A4%20nowy%20spoiler.jpg

Spojler na klape ala S4:

a4%20nowy%20spoilerr.JPG

Jak ktos jest zaintersowany to moge dac namiary na goscia ktory handluje w/w produktami.

Szkoda tylko, ze nie ma czesci do avanta...

Opublikowano

jeśli chodzi o zderzaki to tylko orginał S4 lub RIEGER :wink:

655473df39b68e84m.jpg

Opublikowano

gorzej jak ktos ma kombi:)

Opublikowano

Adik, never badziewi z zywicy!!

Opublikowano
gorzej jak ktos ma kombi:)

przecież zderzak z przodu masz taki sam jak w sedanie :wink:

Opublikowano

a właśnie Murzyn co możesz powiedzieć o tych zderzkach co pokazał Adik??

czy jest sens coś takiego zakładać?

Opublikowano

a ja bylbym zainteresowany tym malutkim spojlerem na klape, ale do B5. czy ktos wie gdzie cos takiego mozna kupic?

Opublikowano

poziek, jezeli to jest tak jak widze z zywicy to zderzakow kupowac niema sensu, jest to material nie podatny na odksztalcenia, bardzo kruchy i niewytrzymaly (bezpieczenstwo :!: ) jezeli chodzi o progi i lotke to trzebaby tylko zwrocic uwage na estetyke wykonania, bo z tego co wiem to na takie ustrojstwa trzeba czesto nakladac jeszcze kilo szpachli zeby to jakos wygladalo.

Opublikowano
gorzej jak ktos ma kombi:)

przecież zderzak z przodu masz taki sam jak w sedanie :wink:

Mi o spoiler chodziło :lol:

Opublikowano
Mi o spoiler chodziło

teraz już wiem :wink:

Opublikowano

Ja zakladam zderzak na przod z laminatu (ala RIGER) + musze go jeszcze wzmocnic wloknem szklanym i zywica... Co do jakosci wykonania nie mam zastrzezen ale z wytrzymaloscia to jeszcze nie wiem zobaczymy ale napewno nie jest to takie tarwale jak ori zderzak... :neutral:

Opublikowano

jeszcze taaaki zderzak RIEGERA :cool:

2afecc211cbaaadam.jpg

Opublikowano
jeszcze taaaki zderzak RIEGERA :cool:

Obrazek

"

O takim wlasnie zderzaku mowie - taki mam miec.. :razz:

Opublikowano

trochę mało zostaje prześwitu na nasze drogi :cool:

Opublikowano

Rob masz racje,Adik to już teraz Ci powiem ze na tym zderzaku nie zjedziesz na parking podziemny Plaza :wink: Troszke za nisko :wink:

Opublikowano
na tym zderzaku nie zjedziesz na parking podziemny Plaza

no chyba że kosztem zderzaka zrezygnuje ze spotów :mrgreen:

Opublikowano

Dam rade - zaloze regulowane zawieszenie :grin: Narazie przechodze do planu B wiec z wjazdem nie bedzie problemu... :razz:

Opublikowano

koledzy niski przód ma swoje dobre strony dla społeczeństwa.

Ja moją furką zimą pomagam (choć nie chcę ) służbą drogowym miasto odśnieżać :grin:

Ale i tak zderzaka z S4 nie zamieniłbym na żaden inny

Opublikowano

Wygląd jest ważny ale ja osobiście wolałbym mieć więcej pod maską czyli kochane koniki i moment wiekszy niż wygląd. Po prostu bardziej chciałbym zrobic tuning mechaniczny niż optyczny. Oczywiście pod dodaniu mocy można by sie zając optyką ale najwazniejsza moc. :twisted: :twisted: :twisted:

P.S. Audiki na fotach są super ciekawe jak śmigają jeżeli tak samo dobrze jak wyglądają to Respect :cool:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.