Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Tuning Optyczny


Gość rob

Rekomendowane odpowiedzi

No fakt ale najlepszy tuning to obniżenie fury i duże fele. To robi najlepszy efekt wiecej robić już nie trzeba no chyba że troszke koników dodać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mam zamiaru pisać epistoły, jak co poniektórzy koledzy by sobie życzyli :mrgreen:

ale dla mnie to auto to żenada :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak ta sama albo bardzo podobna :mrgreen: no ale to równierz kwestia gustu jak widac jednym sie podoba innym nie. I dobrze inaczej było by nudno gdyby wszyscy tak samo myśleli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z felami można przesadzić

te jest VT :) tak jak to p2hn9oiedfhdteuym.jpg

I cos takiego znalazłem :

to jest fajne. dziwne jest to że usunął chrom z grila a umieścił na lusterkach :) albo chrom look albo sport look jak dla mnie :) i szkoda że ma taki siatex w zderzaku nie na przykład czarny z takimi oczkami a'la kamei . i co to auto robi pomiedzy calibrami :?: :|

ale ogólnie to pikne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Keżor masz racje gdyby to autko było moje to bym jedynie wyrzucił tą siatke z przedniego zdesia bo mi się ten zderzak bardzo z tym nie podoba. Trzeba by cos innego z tym wymyślić. Ogólnie autko spoko.

Ten Vt nawet ci wyszedł gratuluje bo wiem z doświadczenia że VT nie jest prosty.

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sam sobie zrobie jak wygram w totka

nie to żebym Tobie żle życzył ale całe szczęście że prawdopodobieństwo wygranej to 1:13 983 816 :mrgreen: :mrgreen: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie, nie wiedziałam gdzie to umieścić, więc tuning optyczny chyba najbardziej pasuje..

A więc zmieniam już koła letnie na zimowe.. i problem pojawia się w kołpakach.. Szukam czegoś interesującego na flegi (kołpaki/spinnery).. Szukałam na allegro i w innych sklepach internetowych.. Większość tego co mi się podobało było na 13-14"... Może pomożecie mi, i podsuniecie jakieś ciekawe adresy? Potrzebuję czegoś czego nie ukradną mi po 5 minutach na parkingu, co doda uroku niuni, no i nie będzie zbyt masywne... Czekam na Wasze rady, i z góry dziękuję! :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuję czegoś [...] co doda uroku niuni

to napewno nie kołpaki ze spinerami :) i dlatego sprzedają 13,14" bo kupują je kołki z malanów,poldków itp po ful tjiningu.

ja proponuje kołpaki orginalne z OOOO. znalazłem na giełdzie jak nówki kołpaczki za 200zł koleś by zszedł jeszcze z ceny ale kase miałem odłożoną na płyte pod silnik :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja się wypowiem odnośnie wcześniejszych komentarzy - jeśli ktoś ma pomysł, plan i się za wykonanie tego planu wziął i zrobił to tak jak sam chce i jak mu się podoba to jedynie respect. Sam mam parę pomysłów jak zrobić auto i czy się to komuś będzie podobać czy nie - tak je zrobię (o ile finanse pozwolą :P)

Proponuję szanować czyjeś pomysły (oczywiście w granicach rozsądku) a nie, że jak coś nie trafia w nasz gust to od razu krytykować na całego i narzekać: "a ja bym dał progi od BMW X5" (total parodia, ale nie chcę nikogo urazić cytując jakąś ori wypowiedź) - Ty byś dał takie progi, ale ktoś chciał dać progi od Forda Transita, bo widocznie mu się podobały i stwierdził, że takie progi będą dobrze wyglądały w jego :a4fan:

I tyle ode mnie na temat krytyki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten temat byl dawno i nie prawda. jak zaczniesz tjunink swojej z progami od transita z jednej i progami od X5tki z drugiej strony to sie pochwal w temacie moja A4 :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...