Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Tuning Optyczny

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a idz w h.... ladne z tego tylko lampki sa :mrgreen:

Opublikowano

na takim zawiasie, auto nadaje się tylko do postawienia w ogródku :mrgreen:

Opublikowano
a idz w h....

mógłbyś wytłumaczyć bo nie rozumiem.

co Ci sie w niej nie podoba?? lusterka symtryczne?? zderzak od eski?? gril kamei?? czy może że nie ma żadnej ryski?? pewnie czarne felgi, ale mnie sie podobają.

Opublikowano

Ten zderzak od S-ki jakis lewy to raz, dwa kolor za jaskrawy i mi nie pasi. Trzy takie lusterka to do Golfa czy BMW, a nie do audi chociaz az tak zle nie wygladaja.

Progi tez jakies takie to chyba nie sa oryginalne od S-ki tylko podobne.

Felga jeszcze by mogla zostac.

Opublikowano

a mnie sie taki kolor podoba :P wg mnie wyglada nawet za***iście, zwlaszcza czarna fela tutaj pasuje. tylko luserka rzeczywiscie pasuja do BMW, a to jest AUDI!! :P

Opublikowano
tylko luserka rzeczywiscie pasuja do BMW

pewnie , ale nie tylko.

dziwne, jak masz złote fele to nie bo to subaru tak ma!

jak masz dwa paski prez karoserie to masz vipera

jak masz takie lusterka to nie bo do bmw są

ringi nie bo też bmw,

ten spojlerek mały na tylnią klape też do bmw

(może bmw robi dobre rzeczy poprostu i ładne :?: )

to powinno być jeszcze że jak masz szprychowe fele to nie bo w rowerach tak jest :???: a jak masz kierunkowskaz na luserku to małpujesz mercedesa :!:

bez sensu te przypożądkowania :!:

Opublikowano

pewnie , ale nie tylko.

dziwne, jak masz złote fele to nie bo to subaru tak ma!

jak masz dwa paski prez karoserie to masz vipera

jak masz takie lusterka to nie bo do bmw są

ringi nie bo też bmw,

ten spojlerek mały na tylnią klape też do bmw

(może bmw robi dobre rzeczy poprostu i ładne )

to powinno być jeszcze że jak masz szprychowe fele to nie bo w rowerach tak jest a jak masz kierunkowskaz na luserku to małpujesz mercedesa

bez sensu te przypożądkowania

dobre...dobre...Kezor wpadl w szal i liscie zaraz poleca :mrgreen:

mi w tym autku nie pasuja lusterka (za lekkie jak do takiej ciezkiej bryly) no i za niski jak na nasze warunki :P

Opublikowano

Ok to teraz ja rozwine swoja mysl :mrgreen:

Z tego co mi sie nie podoba to zdzerzak, progi, no i za niski .

Kolorek jest ok, lampy tez, grill tez , felgi rowniez sa ok . I to wsio, posciagac progi, zderzak zmienic, podwyzszyc i mozna wyjechac - na Wrocławskie dziury :twisted:

Opublikowano

no ale jak kolo mieszka w niemczech czy holandii lub ogólnie gdzieś na zachodzie to sobie może pozwolić na takie niskie zawieszenie, i nie widać czy np. nie ma hydrauliki lub pneumatyki.

a przecież im niżej auto leży tym ładniej wygląda jak dla mnie :) oczywiście jeżeli chodzi o komfort na polskich drogach to to auto odpada i może wręcz być niebezpieczne na dziurach fałdach studniach koleinach itd.

Opublikowano
może wręcz być niebezpieczne na dziurach fałdach studniach koleinach itd.

Niebezpieczne juz jest gdy sie wjezdza do polski, obojetnie z ktorej strony, a wiec miec dobry tuning to nie sztuka, sztuka jest miec dobry tuning i jezdzic po polsce :mrgreen:

Opublikowano

Koledzy, mówicie że te lusterka nie pasi :?: A o takich myślałem :???:

Opublikowano
Koledzy, mówicie że te lusterka nie pasi :?: A o takich myślałem :???:

To jest kwestia gustu jak Ci sie takie podobają to zakładaj poza tym na twoim ciemnym kolorku to może super wyglądać. Kolor tez robi swoje a tu różnica w kolorkach jest. Mi sie takie lusterka podobają ale nie koniecznie w pomarańczowym autku.

Opublikowano

Hmmm cięzko powiedzieć jakby to wyglądało trzeba by podpatrzeć jak to wygląda u kogoś innego albo jakoś przymierzyć. Ogólnie te lusterka sa fajne ale po zamontowaniu to potem różnie wygląda. Ciężka decyzja to trzeba przyznać.

Opublikowano
Hmmm cięzko powiedzieć jakby to wyglądało trzeba by podpatrzeć jak to wygląda u kogoś innego albo jakoś przymierzyć. Ogólnie te lusterka sa fajne ale po zamontowaniu to potem różnie wygląda. Ciężka decyzja to trzeba przyznać.

tak, tylko jak to sprawdzić wcześniej :?:

Opublikowano

No własnie trzeba by poszukać na necie jakiejś foty A4 z tymi lusterkami w ciemnym kolorku. Jak coś znajde to ci pokaże ale nie obiecuje.

Opublikowano

rob, daj mi fotke autka i bedziesz wiedział jak to wygląda na Twoim autku ;)

Opublikowano

ja jestem antytjuningowy :mrgreen: ale te karbonowe lusterka mi sie podobają :cool:

i tylko te :razz:

Opublikowano
rob, daj mi fotke autka i bedziesz wiedział jak to wygląda na Twoim autku

fotek mojego auta, Ty masz więcej, niż ja :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.