Skocz do zawartości
IGNOROWANY

pasta na rysy szyb


sisi1977

Rekomendowane odpowiedzi

Też jestem ciekaw.Testował ktoś ??

A to może Tempo , kiedys koleś sprzedawał na Allegro paste do polerowania szybek w komórkach itd. w małych tubeczkach a to sie okazało że to było Tempo :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koleś sprzedawał na Allegro paste do polerowania szybek w komórkach itd. w małych tubeczkach a to sie okazało że to było Tempo

A polerowalo chociaz ?? :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koleś sprzedawał na Allegro paste do polerowania szybek w komórkach itd. w małych tubeczkach a to sie okazało że to było Tempo

A polerowalo chociaz ?? :razz:

A jak NOKIE 7650 jak wypolerowałem to prawie dziure wytarłem heheh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba nie bede sie bawił w polerke i tak mam małe peknięcie na szybie,mnóstwo zadrapań i pewnie nie opłacało by mi sie polerować,bo bym sie zamachał i tak efekt by był lipny.a tak apropo moze ktos wie po ile jest przednia szyba do a4 95r 1,6cm3 :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja u siebie miałem pęknięcie takie na 3 cm to znalazłem gościa co zgrzewa pęknięcia. Kosztowało mnie to 70 zł i 30 minut czasu.

Co do używanych szyb to: http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=124112918 ceny spoko tylko się dowiedzieć, jak mocno są używane szyby, bo fotek nie ma :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

apropo moze ktos wie po ile jest przednia szyba do a4 95r 1,6cm3

Raczej pojemnosc do przedniej szyby nic nie ma. Ja za szybe z wymina jakies 270n + 10zl za przeklejenie nalepki z rejestracja.

Co do używanych szyb to: http://moto.allegro.pl/sh...?item=124112918 ceny spoko tylko się dowiedzieć

W aukcji napisane, ze nowe. :roll:

Jesli mialbym dac 150 za uzywke to wole dolozyc do nowki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi powiedzieli 380zł. - nowa z zielonym pasem + wymiana

No to niezle kasuja, ja za doplata 30 zl chyba moglem sobie wziasc niby modna teraz szybke z siwym pasem, ktory jest widoczny tylko pod odpowiednim katem.

Wszystko zalezy od regionu Polski.

Przy wymianie zwroccie uwage na wymiane gornej uszczelki, zeby wam kolo dociol na szerokosc jaka jest miedzy slupkami, a nie tak na oko.

Bo ja dalem d*py i teraz to nie jest widoczne ale jak sie przyjzec to widac szpary.Albo chociaz niech wezmie wymiar ze starej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...