Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Serwer


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

Serwer , na którym aktualnie stoi forum jest już niewystarczający i aktualnie przegraczamy limit prawie 7 krotnie i chyba trzeba będzie zmienić serwer na większy i z większymi limitami.Dostałem propozycje od klubowicza wrzucenia forum na jego serwer bez żadnych ograniczeń za free , ale właśnie mój kolega odwiódł mnie od tego pomysłu.Miał taką samą sytuacje , wrzucił forum i strone na serwer jednego z klubowiczy i wszystko było cacy do czasu aż ten koleś nie rozbił fury i nie odszedł z klubu.Wtedy automatycznie wypalił z taką ceną za serwer , że kumplowi się nogi ugięły i znowu trzeba było kombinować z serwerem.Ja oczywiście nie mówie , że tak musi być , ale jestem zdania , że lepiej wydać te kilka złotych na serwer i mieć umowe i się nie martwić.Także jak macie jakieś ciekawe oferty serwerów to dawajcie.Wybierzemy najlepszą.Ja na jutro mam obiecane 2 oferty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba zrobic ściepe narodową i wrzucić wszystko na serwer niezależny od nikogo z umową itd. Ja sie moge dołożyc pare zł. Każdy zrzuci sie pare forintów i będzie super. W końcu wszyscy korzystamy z tego dobrodziejstwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

juz dawno powinnismy zrobic zrzute i jakos to normalnie zalatwic nie bylo by problemu tygodniowego :wink: jestem za wplatami :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaplaci 50 a 1000 bedzie kozystac

no mysle ze wplaci 10% no a reszty i tak nie zmusisz takie zycie a tu sa normalni obywatele

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co Ty myslisz ze to jakas fundacja albo że Hugo ma firmę na którą można księgowac forumowe wydatki

nie wiem, ale wiem że jest kilka sposobów żeby to uregulować.

W klubie powinny się znaleźć osoby, które tylko wpłaciły.

Informacje o rabatach w różnych firmach powinny być tylko dla klubowiczów, ale powinno być wyraźnie info o tym, żeby ludzi zachęcić.

Różne kluby mają rózne zniżki w firmach....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ile teraz zuzywa forum transferu i ile Ci potrzeba ?

Marzec 1,48GB

Kwiecień 1,56GB

Maj 2,73GB

Czerwiec 3,82GB

Lipiec 3,62GB

Sierpień 5,29GB

Wrzesień 6,42GB

[ Dodano: 25-10-2006, 22:16 ]

co Ty myslisz ze to jakas fundacja albo że Hugo ma firmę na którą można księgowac forumowe wydatki

nie wiem, ale wiem że jest kilka sposobów żeby to uregulować.

W klubie powinny się znaleźć osoby, które tylko wpłaciły.

Informacje o rabatach w różnych firmach powinny być tylko dla klubowiczów, ale powinno być wyraźnie info o tym, żeby ludzi zachęcić.

Różne kluby mają rózne zniżki w firmach....

Proszę bardzo http://www.a4-klub.fg.pl/forum/viewtopic.php?t=3096

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hugo, moge udostepnic serwer. Powiedzmy 15GBtransferu/mies - tak na poczatek. Serwer jest dobry bo Dual Opteron. Sam hosting tez za***isty - od kilku lat mam tam strony i nigdy nie bylo problemu. Do tego dobrze znam admina ;)

Jakbys byl zainteresowany to priv albo GG#56429

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaplaci 50 a 1000 bedzie kozystac

no mysle ze wplaci 10% no a reszty i tak nie zmusisz takie zycie a tu sa normalni obywatele

dlatego trzeba ograniczac dostep do części działów osobom spoza klubu

pelny dostęp mają tylko klubowicze czyli płacący skladke i już :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rzedewszystkim Forum klubowe

np. dzial Warsztat - zrob to sam

np. dzial Zakup kontrolowany

a najlepiej, żeby widoczne były tematy, ale nie można już ich czytać

ależ ja jestem wredny :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...