Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Hugo

PREZES
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Hugo

  1. Hugo odpowiedział(a) na MarkusTDI temat w Nadwozie i Wnętrze
    Fuuuuu tylko nie chlapacze Kiedyś dorzucili mi do A4 nówki sztuki zapakowane w woreczki , ale wywaliłem je do śmietnika , żeby ktoś A4 nie skrzywdził
  2. Czekam jeszcze na kilka wpłat i robie potwierdzenie
  3. Pierwsze słysze o czymś takim.A co do listy opon homologowanych do danego modelu to też nie słyszałem
  4. Kup UG7 będziesz zadowolony Do A4 pasują opony z tej listy :arrow: http://www.opony.com.pl/opony/opony_zamienniki.asp?Rozmiar=195%2F65R15+&tolerancja=2%25&imageField.x=85&imageField.y=12
  5. Ale generalnie najważniejsze jest to , gdzie najłatwiej dostaniesz kase w razie szkody
  6. Bo to ja napisałem do wszystkich wiadomość
  7. Ja mam od zawsze w PZU.Ostatnio jak sprawdzałem ceny , to w PZU mieli najtaniej.Taniej nawet niż Link4 albo inne badziewia W PZU od zgłoszenia szkoda 1-2 i kasa na koncie.Żadnych problemów
  8. Zgadza się.Bosek to spec od takich rzeczy
  9. Lepiej nazbieraj na program najpierw i jak będzie w VTG to Ci chłopaki doradzą zaworek
  10. Jak tam ?? Działa wszystko ?? Powiadomienia dochodzą na maila ?? Jakieś problemy sa jeszcze ??
  11. Po 2-3 miesiącach pojawi się komornik i zgarnie jakieś 20zł więcej
  12. Kody wyposażenia masz na naklejce we wnęce na koło zapasowe w bagażniku , albo w książce przeglądów na okładce
  13. Hugo odpowiedział(a) na adam10 temat w Lifestyle i Hydepark
    AFF ma turbosprężarkę i chłodnicę powietrza taką samą jak 90 konny tdi 1Z!!! Ma ustawione mniejsze ciśnienie otwarcia zaworu wastegate stąd jego 75 km i 150 Nm ale za to pali mniej niż 90 konny i ma czystsze spaliny
  14. Wszyscy mają tak samo.Nie moge sobie poradzić z tym problemem , ale już nadciąga kawaleria i najpóźniej w poniedziałek rano wszystko powinno śmigać bez problemów
  15. Cholera nie moge sobie z tym problemem poradzić.Dzwoniłem do Boska i prawdopodobnie dopiero w poniedziałek z samiutkiego rana zasiądzie przed kompem.Także może być tak , że będziemy musieli się przez weekend przemęczyć
  16. No to czeka Cię rudne zadanie w znalezieniu dobrego S2
  17. Nie musisz pisać.Wiem że działa do d.....Walcze z problemem
  18. U wszystkich jest ten sam problem , więc mam nadzieje , że będzie tutaj ponad 1000 takich samych wpisów :mrgreen:
  19. http://www.a4-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=3434&start=0
  20. Cały czas walcze
  21. Czyli dobrze wszystko skonfigurowałem :mrgreen: [ Dodano: 09-11-2006, 10:08 ] :smile: spoko ale tak jakos jestem poddenerwowany bo mi nie bangla tak jak trzeba :neutral: A ja się zaraz nerwicy nabawie
  22. pisałem o tym wcześniej czy ktoś mnie tu czyta ? Nie denerwuj się :mrgreen:
  23. Da się to szybko obejść Logujesz się , wywala Cię na białą strone , bierzesz wstecz , wraca Cię do logowania i wtedy klikasz na Audi A4 Klub Polska Strona Główna i jesteś zalogwany
  24. Ok to rezerwuje Ci 1 miejsce

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.