Treść opublikowana przez Hugo
-
Chlapacze
Fuuuuu tylko nie chlapacze Kiedyś dorzucili mi do A4 nówki sztuki zapakowane w woreczki , ale wywaliłem je do śmietnika , żeby ktoś A4 nie skrzywdził
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wisła - 2-3-4 marca 2007
Czekam jeszcze na kilka wpłat i robie potwierdzenie
-
jakie najlepiej kupić zimowki do A4 B6
Pierwsze słysze o czymś takim.A co do listy opon homologowanych do danego modelu to też nie słyszałem
-
jakie najlepiej kupić zimowki do A4 B6
Kup UG7 będziesz zadowolony Do A4 pasują opony z tej listy :arrow: http://www.opony.com.pl/opony/opony_zamienniki.asp?Rozmiar=195%2F65R15+&tolerancja=2%25&imageField.x=85&imageField.y=12
-
Kochamy polskie ubezpieczalnie
Ale generalnie najważniejsze jest to , gdzie najłatwiej dostaniesz kase w razie szkody
-
Siedzimy na nowym serwerze :)
Bo to ja napisałem do wszystkich wiadomość
-
Kochamy polskie ubezpieczalnie
Ja mam od zawsze w PZU.Ostatnio jak sprawdzałem ceny , to w PZU mieli najtaniej.Taniej nawet niż Link4 albo inne badziewia W PZU od zgłoszenia szkoda 1-2 i kasa na koncie.Żadnych problemów
-
Siedzimy na nowym serwerze :)
Zgadza się.Bosek to spec od takich rzeczy
-
[ALL] Blow Off do 1.8 T w serii
Lepiej nazbieraj na program najpierw i jak będzie w VTG to Ci chłopaki doradzą zaworek
-
Siedzimy na nowym serwerze :)
Jak tam ?? Działa wszystko ?? Powiadomienia dochodzą na maila ?? Jakieś problemy sa jeszcze ??
-
Co się stanie gdy się w terminie nie zapłaci mandatu?
Po 2-3 miesiącach pojawi się komornik i zgarnie jakieś 20zł więcej
-
Jaki aku do 1,8?
Kody wyposażenia masz na naklejce we wnęce na koło zapasowe w bagażniku , albo w książce przeglądów na okładce
-
Jak zwiększyc moc w 1.9 Di 55 kW
Mają turbine
-
oznaczenie di
AFF ma turbosprężarkę i chłodnicę powietrza taką samą jak 90 konny tdi 1Z!!! Ma ustawione mniejsze ciśnienie otwarcia zaworu wastegate stąd jego 75 km i 150 Nm ale za to pali mniej niż 90 konny i ma czystsze spaliny
-
Siedzimy na nowym serwerze :)
Wszyscy mają tak samo.Nie moge sobie poradzić z tym problemem , ale już nadciąga kawaleria i najpóźniej w poniedziałek rano wszystko powinno śmigać bez problemów
-
Siedzimy na nowym serwerze :)
Cholera nie moge sobie z tym problemem poradzić.Dzwoniłem do Boska i prawdopodobnie dopiero w poniedziałek z samiutkiego rana zasiądzie przed kompem.Także może być tak , że będziemy musieli się przez weekend przemęczyć
-
Ten sportowy samochodzik to chyba jednak też będzie... Audi
No to czeka Cię rudne zadanie w znalezieniu dobrego S2
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Nie musisz pisać.Wiem że działa do d.....Walcze z problemem
-
Siedzimy na nowym serwerze :)
U wszystkich jest ten sam problem , więc mam nadzieje , że będzie tutaj ponad 1000 takich samych wpisów :mrgreen:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
http://www.a4-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=3434&start=0
-
Siedzimy na nowym serwerze :)
Cały czas walcze
-
Siedzimy na nowym serwerze :)
Czyli dobrze wszystko skonfigurowałem :mrgreen: [ Dodano: 09-11-2006, 10:08 ] :smile: spoko ale tak jakos jestem poddenerwowany bo mi nie bangla tak jak trzeba :neutral: A ja się zaraz nerwicy nabawie
-
Siedzimy na nowym serwerze :)
pisałem o tym wcześniej czy ktoś mnie tu czyta ? Nie denerwuj się :mrgreen:
-
Siedzimy na nowym serwerze :)
Da się to szybko obejść Logujesz się , wywala Cię na białą strone , bierzesz wstecz , wraca Cię do logowania i wtedy klikasz na Audi A4 Klub Polska Strona Główna i jesteś zalogwany
-
I urodziny Klubu Audi A4 - 2-3-4 marca 2007r
Ok to rezerwuje Ci 1 miejsce