Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Hugo

PREZES
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Hugo

  1. Hugo odpowiedział(a) na SebMis temat w Lifestyle i Hydepark
    Serdeczne gratulacje.Niech rośnie zdrowo
  2. Zrobiłem synchronizacje może coś pomoże
  3. W Poniedziałek zadzwonie do nich i powiem w czym problem
  4. Audi A4 B5 Avant
  5. Od lutego jest tak ustawione
  6. Na samym dole strony w prawym rogu jest licznik.Ile Wam pokazuje ??
  7. Cholera nie wiem od czego to zależy.Latam teraz po forum i wszystko śmiga bez problemów
  8. No to chyba tak jak zaproponowałeś , będziesz musiał poszuakać jeszcze jakiegoś pensjonatu w okolicy , bo ja zarezerwowałem już wszystkie miejsca.I widze , że trzeba będzie robić listę rezerwową , bo będzie więcej chętnych na wyjzad
  9. Faktycznie.Chyba będe musiał podpiąć inne serwery do wrzucania fot
  10. A na liście jest , ze jedziesz sam
  11. Burczy mi jak cholera i się budze A nowej zakładki Wam nie zrobie , bo już dawno jest
  12. Jedni piszą 130 inni 131 :mrgreen:
  13. Właśnie rozmawiałem z kobitką i powierdziłem rezerwacje
  14. Hugo odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
  15. Hugo odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    Każdy silnik bierze olej , nawet nowiutki W 1.9TDI w normie jest nawet , jak weźmie 0,5l / 1000km
  16. Hugo odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
  17. Proszę bardzo
  18. To jest centralnie umieszczony intercooler.Tak jak na zdjeciu poniżej
  19. Z rabatami czy bez??
  20. W morde jeża ! Co to za rabat ? (cholera, dystrybutor Motula twierdzi że cena jest stała...) Najwyższy możliwy w InterCarsie Teraz prawdopodobnie podrożał , ale raczej niewiele .
  21. Kupowałem w InterCarsie.Bańka 5l kosztuje 250zł. Ja z rabatem płaciłem 185zł
  22. Rozumiem ze przepropgarmuja tez kompa na przeglady co 15 tys. ? A i jescze jedno pytanie. Jaki olej polecacie do wymiany co 15 tys. pozdrawiam stecik Przeprogramują bez problemu Ja śmiga na Motul Specific 505.01 5W40 .Super olej :mrgreen:
  23. Jasne , ze przejść na przeglądy co 15 tys .Znam ludzi co wymieniają olej w TDI nawet co 10 tys , a są i tacy co 7,5 tyś.Ale 15 tys będzie OK
  24. Alan nie ściemniaj Od wgrania Twojego programu minęło jakieś 3 miesiące i już dawno jest mi mało

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.