Treść opublikowana przez Hugo
-
Nowy fan audi
Serdeczne gratulacje.Niech rośnie zdrowo
-
Siedzimy na nowym serwerze :)
Zrobiłem synchronizacje może coś pomoże
-
Siedzimy na nowym serwerze :)
W Poniedziałek zadzwonie do nich i powiem w czym problem
-
Gdzie Chipować benzyne ?
Audi A4 B5 Avant
-
Siedzimy na nowym serwerze :)
Od lutego jest tak ustawione
-
Siedzimy na nowym serwerze :)
Tak jest
-
Siedzimy na nowym serwerze :)
Na samym dole strony w prawym rogu jest licznik.Ile Wam pokazuje ??
-
Siedzimy na nowym serwerze :)
Cholera nie wiem od czego to zależy.Latam teraz po forum i wszystko śmiga bez problemów
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wisła - 2-3-4 marca 2007
No to chyba tak jak zaproponowałeś , będziesz musiał poszuakać jeszcze jakiegoś pensjonatu w okolicy , bo ja zarezerwowałem już wszystkie miejsca.I widze , że trzeba będzie robić listę rezerwową , bo będzie więcej chętnych na wyjzad
-
Siedzimy na nowym serwerze :)
Faktycznie.Chyba będe musiał podpiąć inne serwery do wrzucania fot
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wisła - 2-3-4 marca 2007
A na liście jest , ze jedziesz sam
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Burczy mi jak cholera i się budze A nowej zakładki Wam nie zrobie , bo już dawno jest
-
[B6 1,9 AWX] Bierze oliwe, czy to cos powaznego??
Jedni piszą 130 inni 131 :mrgreen:
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wisła - 2-3-4 marca 2007
Właśnie rozmawiałem z kobitką i powierdziłem rezerwacje
-
Strefa Śmiechu
- Ile oleju wam bierze na 1000 km ??
Każdy silnik bierze olej , nawet nowiutki W 1.9TDI w normie jest nawet , jak weźmie 0,5l / 1000km- Strefa Śmiechu
- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Proszę bardzo- [b6 1.9 TDI AWX] wiecej mocy ...
To jest centralnie umieszczony intercooler.Tak jak na zdjeciu poniżej- Kochamy polskie ubezpieczalnie
Z rabatami czy bez??- Przeglądy - olej LongLife
W morde jeża ! Co to za rabat ? (cholera, dystrybutor Motula twierdzi że cena jest stała...) Najwyższy możliwy w InterCarsie Teraz prawdopodobnie podrożał , ale raczej niewiele .- Przeglądy - olej LongLife
Kupowałem w InterCarsie.Bańka 5l kosztuje 250zł. Ja z rabatem płaciłem 185zł- Przeglądy - olej LongLife
Rozumiem ze przepropgarmuja tez kompa na przeglady co 15 tys. ? A i jescze jedno pytanie. Jaki olej polecacie do wymiany co 15 tys. pozdrawiam stecik Przeprogramują bez problemu Ja śmiga na Motul Specific 505.01 5W40 .Super olej :mrgreen:- Przeglądy - olej LongLife
Jasne , ze przejść na przeglądy co 15 tys .Znam ludzi co wymieniają olej w TDI nawet co 10 tys , a są i tacy co 7,5 tyś.Ale 15 tys będzie OK- [b6 1.9 TDI AWX] wiecej mocy ...
Alan nie ściemniaj Od wgrania Twojego programu minęło jakieś 3 miesiące i już dawno jest mi mało - Ile oleju wam bierze na 1000 km ??