Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Wizyta u diagnostyka


MarkusTDI

Rekomendowane odpowiedzi

u nas w wawie za podłączenie do kompa, skasowanie błędów..itd. kosztuje od 50 zł nawet do 250..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u nas w wawie za podłączenie do kompa, skasowanie błędów..itd. kosztuje od 50 zł nawet do 250..

A to jak płacisz 250 za podłącznie do kompa to później dają Ci jakąś laske do podłączenia :?: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u nas w wawie za podłączenie do kompa, skasowanie błędów..itd. kosztuje od 50 zł nawet do 250..

A to jak płacisz 250 za podłącznie do kompa to później dają Ci jakąś laske do podłączenia :?: :lol:

tak..tirówka przyjeżdza i się zabiera do roboty..

:mrgreen:

OT..mi ostatnio Poź sprawdzał błędy i jest 0 :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

250 zł to kosztuje kompletna diagnostyka u Mastersa - także 250 za samo podłaczenie do kompa i skasowanie błędów i inspekcji to troch drogawo :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Platinum Ty lepiej hamuj bajere bo jak dostaniesz zaległe butelki to Cie żona z izby wytrzeźwień będzie odbierała :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie klubowicze maja gratis chyba ze postawia piwko na spocie to jest milo

a mi sie nie udalo bo kabelka nie bylo u ciebie :razz: ale piwko bedzie i tak

w normalnym warsztacie w wawie 50 zł chcieli za ta usluge

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadam laptopa gdybym kupil kabel usb do auta zdobyl ten program VAG to jest taka mozliwosc zebym sam skasowal błedy czy czeba sie na tym znac

wiesz mozesz miec problem taki jak ja ze program nie bedzie ci czytal przez usb a taki co dziala przez usb nie bedzie kompatybilny z samochodem . jak nawet kupilem przejsciowke z usb na com to nie dziala - 30 zl moze jak bym kupil taka za 100 zl to moze by poszlo ale nie mam pewnosci. jak narazie to mam kompa w garazu i mam "prawie jak" w ASO

Platinum Ty lepiej hamuj bajere bo jak dostaniesz zaległe butelki to Cie żona z izby wytrzeźwień będzie odbierała

potrafie sie kontrolowac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadam laptopa gdybym kupil kabel usb do auta zdobyl ten program VAG to jest taka mozliwosc zebym sam skasowal błedy czy czeba sie na tym znac

Kolego. Tutaj nie chodzi o skasowanie błędów,ale znalezienie ich przyczyny o wykonanie pełnej doagnostyki, przez doświadczonego mechanika/diagnostę/hobbystę/zboczeńca dieslowego :mrgreen:

Do tego trzeba trochę wiedzy i sprzet ktory nomen-omen mozna kupic izorganizowac samemu. Przy odrobinie chęci mozesz kupic sobie interfejs, wykorzystać notebooka i korzystajac z naszej pomocy wykonac samodzielnie pomiary odpowiednich bloków diagnostycznych.

Wtedy mozemy Ci pomóc nawet na odległość ... resztę sobie doczytaj w archiwum forum lub pytaj ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie wrucilem z diagnostyki skasowalem przeglady zadnych usterek niema ale termostat jest do mymiany mechanik mowi na 80% ze jest to skasował za przeglad 70zł mysle ze nie tak drogo

no aż tak drogo to nie...

Ale za to można już kabelek sobie kupić....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...