Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Co to za kontrolka?pomaranczowa a wsrodku samochodzik iklucz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

tak jak w tamecia?? co to jest?? i co oznacza?

Opublikowano

:zdziw:

immobilaiser :one:

zapala się na moment i po odczytaniu danych z kluczyka i pożenieniu ich z ECU gaśnie lub nie a to oznacza bład immo których przyczyn jest kilka lub naście ;)

no ale tego kolega nie wie :027:

Opublikowano

Jeżeli Ci się świeci to podepnij do VAGa i powiedz nam co to za błąd.

Opublikowano

Dolaczam sie do pytania. Co oznacza ta kontrolka?? Ja mam zwykly kluczyk, bez immo, a kontrolka przy odpalaniu zapala sie na chwile i pozniej gasnie. Czy jest to cos poważnego???

Opublikowano
Dolaczam sie do pytania. Co oznacza ta kontrolka?? Ja mam zwykly kluczyk, bez immo, a kontrolka przy odpalaniu zapala sie na chwile i pozniej gasnie. Czy jest to cos powarznego???

A może tak łaskawie byś przeczytał to co wyżej jest napisane

Opublikowano
Dolaczam sie do pytania. Co oznacza ta kontrolka?? Ja mam zwykly kluczyk, bez immo, a kontrolka przy odpalaniu zapala sie na chwile i pozniej gasnie. Czy jest to cos powarznego???

Jak ci sie zapala kontrolka i gasnie to musisz miec immo.

Opublikowano

Ale ja mam zwykle kluczyki, bez imo:(

[ Dodano: 30-12-2006, 22:10 ]

Czy ktos kombinowal wczesniej z kluczykami?? a jesli tak, to czy mozna powrocic do tych z imo??

Opublikowano
Ale ja mam zwykle kluczyki, bez imo:(

Czy ktos kombinowal wczesniej z kluczykami?? a jesli tak, to czy mozna powrocic do tych z imo??

A skąd wiesz , ze nie masz immo w kluczykach ??Rozbierałeś je ??

Opublikowano

Nie mam kluczykow w stylu "scyzoryk" tylko zwykle proste. Z tego co sie orentuje, to podobny ialem w b4.

[ Dodano: 30-12-2006, 22:16 ]

A mozliwe jest, ze mam ta pastylke w srodku tego swojego kluczyka??

Opublikowano
Nie mam kluczykow w stylu "scyzoryk"

Hugo zapytał, czy zaglądałeś do środka... A Ty, że masz zwykłe...

Nawet jak nie masz scyzoryka (w nowszych modelach) to przecież możesz chyba mieć immo ?

Opublikowano

Ok , a więc wszystko jasne.Masz immo , żadnych problemów z autem , wszystko działa jak powinno , więc nie ma o czym dyskutować :564:

Opublikowano

Prosilbym o wytlumaczenie. Mam zwykle kluczyki, ale podczas odpalania samochodu zapala mi sie na chwile kontrolka imo. Moje pytanie brzmi nastepujaco "Na czym polega zasada dzialania tego imo, skoro mam zwykly kluczyk, bez zadnej "pastylki" w srodku??" Sorry, ze tak pytam, ale jestem z tych niewtajemniczonych.

Opublikowano

pre_pl, dokladnie...tam tez jest immo :)

Opublikowano
Prosilbym o wytlumaczenie. Mam zwykle kluczyki, ale podczas odpalania samochodu zapala mi sie na chwile kontrolka imo. Moje pytanie brzmi nastepujaco "Na czym polega zasada dzialania tego imo, skoro mam zwykly kluczyk, bez zadnej "pastylki" w srodku??" Sorry, ze tak pytam, ale jestem z tych niewtajemniczonych.

Pytam po raz kolejny , zaglądałeś do kluczyka , ze twierdzisz , że nie ma tam pastylki ??????????????????

Opublikowano

Jest tam tylko bateria pastylka do malej lampeczki, ktora jest w kluczyku.

[ Dodano: 30-12-2006, 22:27 ]

wlasnie znalazlem cos w ksztalcie podloznej pastylki, czy to jest to??

Opublikowano

wogole, to byly A4 bez immo?? cos mi sie nie wydaje :027: to byl standard juz pod koniec lat 80

[ Dodano: 30-12-2006, 22:29 ]

Dodano: 30-12-2006, 22:27 ]

wlasnie znalazlem cos w ksztalcie podloznej pastylki, czy to jest to??

maly walec o przekroju max 1mm i dlugosci hmm 5mm czyba ciemnego koloru o ile pamietam

Opublikowano

No i juz sprawa wyjasniona, mam imo, znalazlem nieszczesliwa pastylke i moge isc spokojnie spac. Dzieki chlopaki za pomoc.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.