-
[B5 AFB] Rozbita misa olejowa
co masz na myśli ze pomp dostała popalić
-
[B5 AFB] Rozbita misa olejowa
nie było tego słychać a uderzenie było słabe i dziurka malutka
-
[B5 AFB] Rozbita misa olejowa
spawarka do aluminium
-
[B5 AFB] Rozbita misa olejowa
Cześć klubowicze. Niedawno rozbiłem misę olejową. Jak się okazało po zdemontowaniu jej miała już małe pęknięcia. Pospawałem ją, uszczelniłem i zalałem olejem. Po uruchomieniu autka było słychać szumy od dołu silnika. Po paru minutach ucichło. Z czasem te objawy zaczęły się nasilać (trzaski słyszalne od strony misy). Czy to możliwe, żeby siadła pompa olejowa??
-
[B5 AFN] Alternator -problem
ok dzięki za pomoc odezwę sie po sprawdzeniu
-
[B5 AFN] Alternator -problem
parę km.ziechłlem na padniętym akumulatorze [br]Dopisany: 13 Listopad 2010, 22:06_________________________________________________trzeba podłączyć pod vag-a
-
[B5 AFN] Alternator -problem
nie wiem jaki jest ten regulator altek był naprawiany w warsztacie autoelektronapraw
-
[B5 AFN] Alternator -problem
regulator jest wymieniony
-
[B5 AFN] Alternator -problem
witam proszę op pomoc naprawiłem paltka padł regulator napięcia mechanik go sprawdził jest ok ale po włożeni go i podpięciu w audi-ce po paru minutach chodzenia na wolnych obrotach gaśnie klima tronik i wszystek zegary opadają na zero a lądowanie skacze od 18v do 22v Pomóżcie
-
[B5 AFB] Problem z silnikiem
witam wszystkich wrescie znalazlem mechanika ktury sie zna na zeczy wymilenil przeplywomiez i czujnik na popie wtryskowej i jest wszystko wpozadku lalka jezdzi zaje-fajnie pozdrawiam klubowiczuw i dziekuje za pomoc
-
[B5 AFB] Problem z silnikiem
siemka wlasnie wrucilem z vag-a mechanik mi powiedzial ze pompa wtrskowa siada czy to jest mozliwe?pozdrawiam
-
[B5 AFB] Problem z silnikiem
siemka dzieki za informacje to jest takie zaciecie mocy po chwili wraca do normy i powtaza sie to
-
[B5 AFB] Problem z silnikiem
dzieki za odpowiedz.Sprawdzilem dolot jest szczelny zauwazylem tez gdy sciagne kostke elektryczna z przepływomieza przestaje kopcic.Jesli mozesz to powiec co to jest VAG jestem ciemny z tej dziedziny.pozdrawiam
-
[B5 AFB] Problem z silnikiem
Witam wszystkich klubowiczów! Mam problem ze swoim samochodem, a dokładniej z jego silnikiem. A mianowicie: samochód nabiera mocy po czym po chwili ją traci, w między czasie tłumik puszcza czarną chmurę dymu. Powtarza się to kilka razy, mniej więcej od 1800 do 4000 obrotów. Proszę o rady i odpowiedź jeśli ktoś wie co się może dziać. POZDRAWIAM FANÓW AUDI!
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich fanow Audi A4 pozdrawiam
jaco79
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta