Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Matizz

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Zmieniaj kiere zmieniaj te nie grzeszyły zbytnio urodą i troszkę szpecą ładne wnętrze Autko ładnie się prezentuję Oby Ci kolego służyło jak najdłużej
  2. Witam Chciałbym wszystkim zaprezentować moją pierwszą niunię Wyposażenie : Klimatyzacja automatyczna Centralny zamek Elektryczne szyby przednie Elektryczne lusterka 4Xpoduszka powietrzna Immobilizer Układ ABS Domykanie szyb z pilota Felgi 15" Audi Concert II Planowane zmiany : Lampy poliftowe Większe felgi najlepiej 17" :> Mile widziane uwagi i komentarze
  3. Pozostałe żarówki palą, jedyne czego nie sprawdzałem to przeciwmgłowego tylnego... zrobię to rano bo teraz nie mam już sił widać czeka mnie trochę zabawy ze sprawdzaniem, oby ta nitka nie była zbyt długa [br]Dopisany: 12 Kwiecień 2009, 01:22_________________________________________________Problem rozwiązany... poprzedni właściciel wstawił mojej niuni niefabryczne kseny i padła przetwornica... po wymianie wszystko ok
  4. Chłopaki dopadło mnie to samo... tyle, że w prawej lampie... padło mi wczoraj... jeszcze przy włączaniu świateł coś próbowało załapać, żarówka jest ok, znaleźliście jakieś rozwiązanie ? byłbym wdzięczny za info
  5. Jeśli chodzi o to że się nie wkręca to znajomy mechanik mówił mi co to było ale nie pamiętam jak to się nazywało, zadzwonię do niego po świętach i się zajmę tym tematem
  6. Sprawa kopcenia się wyjaśniła - to była sprawka zapchanej odmy Dzięki wszystkim za pomoc i zainteresowanie
  7. Witam! po dłuższych poszukiwaniach nie znalazłem podobnego wątku więc zakładam ten oto Niedawno zakupiłem swoje pierwsze autko - padło na audi wszystko ślicznie pięknie, aż nagle zaczęło kopcić ... na nagrzanym silniku widać spaliny w lusterku, siwawy dymek, jak przyciśnie się troche więcej gazu robi się istna zasłona dymna... zdarzyło się że auto dochodziło do 2 tys obrotów i dalej nic... Raz taka sytuacja miała miejsce na trasie gdy przyspieszyłem do ok. 160 km/h a później zwolniłem, chwilowo miałem vmax 120km/h czym to może być spowodowane ? czyżby turbinka ? po odpaleniu przez chwile pracuje na nierównych obrotach, wskazówka się troszkę waha i słychać nierówną pracę silnika, prawdopodobnie jakaś świeca żarowa nie łapie ?
  8. Witam wszystkich !

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.