Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

mateusz a4

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez mateusz a4

  1. dokładnie dzieki za pomoc jutro cos będę kombinował pozdro
  2. tu w holandi jest problem z dobrym mechanikiem ewentulanie zostanie serwis i tylko się przyzegnać
  3. a co to jest ?? drogie??jeszcze nie wiem ale kolega mi podpowiedział ze byc moze przekaznik ten od swiateł awaryjnych który jest pod klawiszem do ich włanczania może ktos wie czy to moze miec coś wspólnego gyż jak wyłanczam silnik i wyciągam kluczyk to czasami tam sie cos pobłyskuje tak jakby cos zwierało
  4. Jak w temacie mam problem ze swiatłami tz same sie włonczaj gasną w czasie jazdy niekiedy jak zgasną to i niemam kierukowskazów ani awaryjnych mrugaja itd.Myślałem że to wina przełoncznika i go dziśaj wymieniłem (koszt 98 euro gdyz jestem w holandi i to jest własnie najgorszy problem)niewiem co może jeszcze byc przyczyną takiego stanu rzeczy bardzo proszę o jakąś podpowiedź :wallbash:pozdrawiam
  5. super dzieki za pomoc to pewnie będzie to...
  6. Witam mam problem z wycieraczkami tz wchodząc dziśaj do auta odpalm silnik załączam wycieraczki, a one tylko drgneły jakies 2centymetry i dalej w górę nie przesówaja się ani nie cofają (bezpiecznik jest dobry )Manipulując przełącznikiem jest reakcja na ramianach wycieraczek, ale tylko ta dwa jeden cyntymetr tak jakby cos je blokowało zaznaczam że niegdy nie miałem żadnych problemów wszystko chodziło jak należy.Nie mam pojecia co jest przyczyną czy to sprawa silniczka czy jakis moduł ? :mysli:z góry dzięki za pomoc
  7. Miałem okazje rozmawiać z kierowcą cysterny Orlenu z 20 letnim stażem na temat jakośći paliwa, powiedział ze paliwo które tankujemy to tak naprawdę zależ jak im się uda je zrobić. Raz będzie to wysoka jakość a następnym kicha a Verwa niczym sie nie różni od zwykłego rużnice poczujemy wtedy jak uda im sie zrobić to paliwo, a reklamacje się zdarzają jak z każdym innym towarem :>
  8. Witam wymieniał moze ktoś z was rozrząd w serwisie ??? W normalnym warsztacie umnie krzyczą 1300(rachunek) za komplet ciekawy jestem jak to wygląda w serwisie.
  9. Witam dziękuje za szybką odpowiedz :> jak uda mi się to zrobić dołoncze do tematu ,moje doświadczenie z tym nieszczęsnym włoncznikiem.Jeszcze raz dziekuje pozdrawiam
  10. Witam w samochodzie przy włożeniu kluczyka do stacyjki samoistnie zapalają sią swiatła i halogeny jednoczesnie , po stuknieci w przełoncznik gasną i naprzykład zapalą sie po chwili lub jest ok dziwne jest tez to ze w tylnej lampie przepala sie żarówka światła stopu i przedni lewy ksenon(orginalny) drży coś jakby miał jakieś zwarcie .Zastanawiam sie czy taki przełoncznik mozna naprawić i jak to zrobic jesli jest ktoś zorientowany to z góry dziekuje :)i poizdrawiam.
  11. witam wszystkich

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.