-
Jakie tarcze i klocki hamulcowe do Audi A4 B5?
Tarcze i klocki Metelli czy Febi? Na przód do a4 b5 avant 1.8
-
Wspomaganie- problem
W takie zbiegi okoliczności nie wierzę, jak już to poszedł syf z tej używki założonej najpierw i wykończył magla po czasie, spróbuję jeszcze inna uzywke założyć, jak będzie dalej lipa to znaczy ze magiel, jak bedzie ok to znaczy ze pompa padła
-
Wspomaganie- problem
Maglownica regenerowana z jakieś 2 lata temu przez Argo z Częstochowy, było wszystko ok aż do wymiany pompy
-
-
Wspomaganie- problem
-
Wspomaganie- problem
Jutro zerknę ale wątpię bo płynu nie ubyło, tutaj jeszcze film sprzed chwili Streamable Video STREAMABLE.COM Watch this video on Streamable.
-
Wspomaganie- problem
Na febi zawsze mialem i nie było problemu, nie mam pojęcia jak to mechanik zrobił, z tego co wiem jak założył ta uzywke to powiedział ze szrot i ze nie było wspomagania, po założeniu tej skv, przez te 2 tyg było niby ok ale ostatnie 3 dni coraz gorzej a a dzisiaj to już praktycznie brak wspomagania ?płyn się nie pieni w zbiorniku, ledwo widać zeby się przelewał, nie wiem czy tak powinno być
-
Wspomaganie- problem
Płyn ten co wcześniej febi zielony,praktycznie wspomaganie siadło w ciągu 2-3 dni, dzisiaj już w miejscu nie da się kręcić, boję się ze z tej używanej pompy jakiś syf poleciał na magiel, nie wiem co teraz robić, opinie różne słyszałem o skv
-
Wspomaganie- problem
Witam mam problem z wspomaganiem. Zacznę od poczatku, rozciekla się pompa ale płyn nie uciekł na szczęście za bardzo, kupiłem ozywke ori ale okazała się szrotem po założeniu, kupiłem zamiennik skv, po 1.5 tygodnia praktycznie brak wspomagania, maglownica po regeneracji. Pytanie co mogło paść ten zamiennik czy magiel? Jak mechanik założy nowa pompę dużo droższa a się okaże ze nagle magiel padł od tej używki to nie potrzebny koszt nowej pompy o zamienniku nie wspomnę bo nie wiem czy działa czy nie. Ktoś może coś doradzić?
-
Jaka pompa A4 B5 1.8 ADR
Witam rozciekła mi się pompa wspomagania na kole, mam pytanie jaki zamiennik wstawić z tych tańszych.Auto a4 B5 1.8 ADR 125 avant, p la oryg kybDziękuje za odpowiedź
-
ADR 1.8 LPG - Uciekł olej
Ok kontrolka już zgasła, licznik działa ale dalej gaśnie od razu na gazie, czy mógł paść sterownik gazu?
-
ADR 1.8 LPG - Uciekł olej
Witam mam problem z olejem , silnik się pocił wg diagnosty, oczywiście nie było czasu podjechać do mechanika i dwa dni temu wsiadam rano do auta odpalam a tam lampka alladyna, wyłączyłem auto sprawdzam bagnet a tam sucho, w między czasie, zalało mi auto przez zapchane odpływy i w środku pełno wody, wody się pozbylem ile się dało, dolalem 2 litry oleju, oczywiście na początku nie chciał odpalić ale w końcu się udało, standardowo mruga kontrolka oleju, przy przejściu na gaz od razu auto gaśnie, pytanie co się mogło stać? Aha zgłupial też obrotomierz bo nie pokazuje obrotów, w ogóle wskazówka nie reaguje
-
[B5 ADR] Wyciekł cały olej z silnika.
Witam mam podobny problem, silnik się pocił wg diagnosty, oczywiście nie było czasu podjechać do mechanika i dwa dni temu wsiadam rano do auta odpalam a tam lampka alladyna, wyłączyłem auto sprawdzam bagnet a tam sucho, w między czasie, zalało mi auto przez zapchane odpływy i w środku pełno wody, wody się pozbylem ile się dało, dolalem 2 litry oleju, oczywiście na początku nie chciał odpalić ale w końcu się udało, standardowo mruga kontrolka oleju, przy przejściu na gaz od razu auto gaśnie, pytanie co się mogło stać? Aha zgłupial też obrotomierz bo nie pokazuje obrotów, w ogóle wskazówka nie reaguje ?♂️?
-
kod lakieru auta po nr vin audi a4 b5
Dzięki za odpowiedź ?
-
kod lakieru auta po nr vin audi a4 b5
Czyli lakier to lz6l?
-
Dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
Proszę o rozkodowanie wauzzz8dzxa209622