nie ma błędów w ogóle, zostaje tylko uzupełnienie czujnika, albo Panel klimatronika może nie daje sygnału do sprężarki, jak wykonuje test klimy przez VAG to sprzęgło się załącza.
drugi mam na podmianę, chyba że dwa byłby uszkodzone, mierzone multimetrem zachowują się tak samo,
tam są dwa czujniki jeden przy dyszy rozprężnej przy podszybiu ale , jego nie mam na podmianę,
a czy można zmostkować taki czujnik żeby wykryć jego wadę?
Witam,
Po wciśnięciu śnieżynki klima nie załącza się ale śnieżynka świeci się, gdy przewód sygnałowy podepnę bezpośrednio do akumulatora to klima załącza się i chłodzi,
Czy to wina czynnika ?, czujnik przy skraplaczu został sprawdzony. Co jeszcze można sprawdzić przed uzupełnieniem czynnika, mineło 2 lata od nabicia.
Witam, szukając wycieku jeżdziłem na wodzie aby nie marnować płynu i temperatura silnika na wskaźniku była zawsze 90 C a na kilmatroniku 90-95 C, nawiewy też wydaje mi się mocniej grzały, obecnie po znalezieniu i uszczelnieniu układu zalałem zwykłym płynem niebieskim do -35 i temperatura na kanale 51 dochodzi maksymalnie do 80 C a na wskaźniku przy zegarach trzyma 90, nawiewy słabiej grzeją ale to moje odczucie.
Teraz pytanie czy tak powinno być , czy płyn gorzej oddaje ciepło niż wczesniejsza woda? Czy Wskaźnik 51 odpowida za temperaturę cieczy czy silnika? jesli cieczy to chyba normalne że ma niższą temperature o 10 stopni.