Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

nyper1

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez nyper1

  1. nie ma błędów w ogóle, zostaje tylko uzupełnienie czujnika, albo Panel klimatronika może nie daje sygnału do sprężarki, jak wykonuje test klimy przez VAG to sprzęgło się załącza.
  2. drugi mam na podmianę, chyba że dwa byłby uszkodzone, mierzone multimetrem zachowują się tak samo, tam są dwa czujniki jeden przy dyszy rozprężnej przy podszybiu ale , jego nie mam na podmianę, a czy można zmostkować taki czujnik żeby wykryć jego wadę?
  3. Witam, Czy śnieżynka zapali się jeżeli brakuje czynnika w układzie?
  4. ale jak by było mało czynnika to by w ogole się snieżynka nie zapalała. sprawdze czynnik ale wydaje mi się że to nie jest przyczyna.
  5. Witam, Po wciśnięciu śnieżynki klima nie załącza się ale śnieżynka świeci się, gdy przewód sygnałowy podepnę bezpośrednio do akumulatora to klima załącza się i chłodzi, Czy to wina czynnika ?, czujnik przy skraplaczu został sprawdzony. Co jeszcze można sprawdzić przed uzupełnieniem czynnika, mineło 2 lata od nabicia.
  6. nyper1 odpowiedział(a) na bratpit temat w Audi A4 B5
    Bez zdjęć to ten poradnik jest mało warty.
  7. układ mam odpowietrzony, czyli na kanale 51 powinno być 90 C czy troche mniej?
  8. Witam, szukając wycieku jeżdziłem na wodzie aby nie marnować płynu i temperatura silnika na wskaźniku była zawsze 90 C a na kilmatroniku 90-95 C, nawiewy też wydaje mi się mocniej grzały, obecnie po znalezieniu i uszczelnieniu układu zalałem zwykłym płynem niebieskim do -35 i temperatura na kanale 51 dochodzi maksymalnie do 80 C a na wskaźniku przy zegarach trzyma 90, nawiewy słabiej grzeją ale to moje odczucie. Teraz pytanie czy tak powinno być , czy płyn gorzej oddaje ciepło niż wczesniejsza woda? Czy Wskaźnik 51 odpowida za temperaturę cieczy czy silnika? jesli cieczy to chyba normalne że ma niższą temperature o 10 stopni.
  9. Witam wszystkich posiadaczy a4

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.