Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pjngwjn

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pjngwjn

  1. pjngwjn odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    KIMI ... avatar taki jak jego właściciel bardzo się utożsamiam z tym pingwinem hahahaha
  2. pjngwjn odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Siemka wszystkim. Jak tam mija pierwszy dzień po długim weekendzie? U mnie w pracy bida i tak się to ciągłoooo..jak flaky z oleyem heh. No nic- lecę do ikei po rodzinkę. Pozdrawiam all !
  3. pjngwjn odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    doszło doszło. widziałem tą bestyję wywal tylko tą wycieraczkę z tyłu hehe
  4. pjngwjn odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    dobra ja się zawijam..będę zaglądać. pozdro all. mokrego dyngusa.
  5. pjngwjn odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    mod mizerny? Chłopie. Jak nie mogę mieć takich oczu w realu to niech chociaż audi je ma . Powiem szczerze, że felga super. Opony trochę baloniaste. szukałem 205/60 albo 205/55 ale bardzo ciężko je dostać a jak już są to naprawdę drogie (szukałem używek). Te używki kosztowały 500zł z założeniem i wyważeniem. No cóż - gorzej wygląda, ale zawieszenie mniej po d*pie dostanie. Zawsze są plusy i minusy. Niedługo trzeba zmienić olej i filtry. trzeba się zgłosić do deeJAJA Czyli kiedy teraz spot? W niedzielę?
  6. pjngwjn odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    ja pierdzielę. nie umiem ogarnąć tego forum. wrzucam na ftpka te foty i przesyłam linki. http://imageshack.us/photo/my-images/24/09042012018.jpg/ http://imageshack.us/photo/my-images/703/09042012019.jpg/ http://imageshack.us/photo/my-images/696/09042012021.jpg/ o a nad takim modem ciężko się zastanawiam hahaha: http://imageshack.us/photo/my-images/834/22032012015.jpg/
  7. pjngwjn odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    mogę zrobić jakieś fotki i wrzucić jak chcecie No to idę na dół. Dokręce je jeszcze, bo zakładałem jakieś 50km temu. Ćwoki dynamometrykiem nie dokręcili tylko pneumatykiem i twierdzą - panie jeździć i nie bać się! Foty będą niebawem. Ja też..pzdr.
  8. pjngwjn odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    No smolu rameczki właśnie trzeba je wreszcie założyć. Kupiłem oponki niestety 195/65/r15 na Twoje felgi (smolowe) i już niunia ma nowe buty.. nawet ładnie wygląda. A oponki z 2008roku Michelinki nawet mają ultramegajoł hej na na na system ENERGY SAVER czyli będę spalał w roku paliwa jeszcze mniej niż teraz hahaha. Kiedy teraz spot najbliższy?
  9. pjngwjn odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Daj mi też truskawki, nie świecę się jak milion, świecę się jak odblaski! Do urwanego filmu w platinium lajf
  10. pjngwjn odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    No wreszcie się ogarnąłem na tym forum! WITAM ALL !! Na wstępie - wesołych świąt !!! Smacznego jajka, mokrego dyngusa, bogatego zająca Czytam kilka stron wstecz i co, kłysek ma nową furmankę? Jestem z informacjami daleko do tyłu...
  11. pjngwjn odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    dobra ja myju ząbki i lulu. jutro znowu do pracy. cały tydzień jest jak dzień świstaka, dobrze, że są weekendy, bo każdy inny
  12. pjngwjn odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    :polew: jak Ty coś walniesz człowieku, jakbyś miał się dogadać z chińczykiem, że coś zdrożało (bo zazwyczaj sytuacja odwrotna, czyli że staniało się nie zdarza) to prędzej wolałbyś się pochlastać Ale to nie jest tak, że tylko do chińczyków jeździmy z tymi opakowaniami. jest kilka takich firm, gdzie nie sądzilibyście, że tam też tego potrzebują. generalnie fajna jest reakcja ludzi, którym mówię gdzie pracuję, bo chyba ludzie nie mają świadomości, że takie firmy to istnieją hehehe
  13. pjngwjn odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    no to mi się popieprzyło czyli minąłem się z kłysiem a może siedział na rozmowie podczas gdy ja już grzałem jego posadę seba, szybka matma mnie pogrążyła haha. moja pomyłka. "jak od zeszlego roku pazdziernika to minelo 4 miesiace ;)"
  14. pjngwjn odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    :polew: ja na razie atakuję tylko licencjata, to odśnieżałbym tylko chodniki, a ten kto ma magistra albo dalej - doktora to jedzie z całymi podjazdami i ulicami - taki awansik :polew: generalnie w niedzielę mam ostatni egzamin w sesji, ale myślę, że pojawimy się szkoda byłoby to odpuścić. jeszcze nie wiem jak moja kobieta, ale ja raczej się zamelduję .
  15. pjngwjn odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    ja też poszedłem na kierowcę, ale zanim zaczniesz jeździć autem, to najpierw musiałbyś nauczyć się tego towaru jako magazynier. Generalnie praca w gastropaku nie jest taka zła. ale umówmy się, że nie po to studiuję ekonomię, by napier.. ceny na styropiany dla chińczyków. także jakby ktoś miał jakąś fajną ofertę pracy dla mnie to piszcie śmiało
  16. pjngwjn odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    także jak mamy jeść na spocie to pół godzinki i ja uciekam do domciu wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej [br]Dopisany: 12 Luty 2012, 22:16_________________________________________________kłysiu, czyżbyśmy się minęli w gastropaku ?
  17. pjngwjn odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    up. HAHAHAHAHAHA
  18. pjngwjn odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    a wiesz co już ponad rok będzie. w zeszłym roku w październiku zacząłem. najpierw jako magazynier, potem jako kierowca, a teraz już siedzę na dupsku jako sprzedawca handlowiec
  19. pjngwjn odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    no moja kiełbaska już poszła dawno także jestem pusty i gotowy na nowy dzień, nowy tydzień, nowe wrażenia dzięki za powitanie mojej kobiety, za akceptację ale zimno było brrr...
  20. pjngwjn odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    dobra, ja się odmeldowuję na forum i melduję koło 18 na realu. jakby były jakieś zmiany to dajcie znać na kom. pozdro !
  21. pjngwjn odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    po rozwoju konwersacji stwierdzam, że godzina 18 - real .. zameldujemy się... czyli co, jakaś bułeczka, jakaś kiełbaska. Każdy kupuje we własnym zakresie czy jak to?
  22. pjngwjn odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    kłysek, a na tego gryyla to ja mam jakieś kiełbasy przywieźć? tzn. ile i czego
  23. pjngwjn odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Proponuję zaje... z którejś krzyżówki ten jeden koksownik [br]Dopisany: 12 Luty 2012, 11:46_________________________________________________kłysiu, kłysiu
  24. pjngwjn odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    dobrze, że jesteś na tych spotach, to chociaż mamy na co oko zawiesić hehe Ty tam swoją trzymaj, a od mojej z daleka hahah To gdzie dzisiaj? Tzn. gdziekolwiek byśmy nie byli, to my z Moniką i tak trochę z Wami pobędziemy i uciekamy do portu na zakupy, ale i tak fajnie by było jakbyśmy się określili co do miejscówy
  25. pjngwjn odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    No, panowie dzisiaj przywiozę Wam na spota piękną niespodziankę przyjadę z moją narzeczoną hehe

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.