Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

bucha

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez bucha

  1. dzięki Panowie!! pójdę za Waszymi radami pozdro![br]Dopisany: 22 Wrzesień 2009, 19:05_________________________________________________jestem już po wymianie. jeśli chodzi o ten przewód to istnieją 4 rodzaje plastikowy i metalowy o grubości 6 lub 8... ja miałem metalową 6 do kupienia tylko w serwisie... koszt 685 zł... ale podobno często ktoś to kupuje... może komuś z Was przyda się to info pozdrawiam
  2. Witajcie zwracam się do Was z gorącą prośbą o pomoc. W samochodzie na tylnim siedzeniu czuć mi paliwem. Mój mechanik powiedział, że przewody paliwowe (te co idą od baku do silnika) są zapocone i trzeba je niestety wymienić. W związku z tym mam prośby: 1) czy możecie mi podrzucić nr tej części? 2) czy możecie mi powiedzieć czy jest zamiennik? 3) czy znacie może (choćby orientacyjną) cenę (zamiennika lub org) z góry serdeczne dzięki za pomoc
  3. miałem podobny problem u mnie padł sam "przełącznik" jeśli u Ciebie też tak będzie - to kupuj tylko nowy bo kosztuje niewiele mniej niż używany
  4. teee no bez przesady... zmienić audi? - liczyłem, że może ktoś pomoże w znalezieniu - za takie rady to ja dziękuję
  5. wiesz... jest to ok 10centymetrowy kawałek plastiku którego prawie nie widać (dopiero po otwarciu klapy) - więc nie wydaje mi się żeby miał być drogi... - ale może źle myślę... na allegro szukam już od jakiegoś czasu i cieżko... ale cóż - szukam dalej
  6. Cuber, a masz może pomysł gdzie taką znaleźć? (pomijając serwis... )
  7. mam foto tak powinno to wyglądać http://yfrog.com/0fimg0004atyaj a tak wygląda... http://yfrog.com/0fimg0003aij prawdopodobnie jest to część o numerze 8e9807983 lub 8e9807984 - ale tego nie jestem pewien z góry dzięki za pomoc [br]Dopisany: 15 Kwiecień 2009, 19:03_________________________________________________widzę że też nie macie pomysłów.. ;( chyba zostanę z dziurą...
  8. Witam Czy ktoś może mi pomóc w znalazieniu jednej części? (mam nadzieję że uda mi się to dobrze opisać) w B6 Avant po otwarciu klapy bagażnika pomiędzy zderzakiem a nadwoziem (pod lampą) jest zaślepka (a raczej powinna być bo u mnie z lewej strony nie ma ) Ma ona ok 10 cm W serwisie "zaśpiewali" ponad 80 zł Czy wiecie gdzie mogę poszukac jakiegoś zamiennika lub używki? jeśli ktoś jest w stanie pomóc będe wdzięczny PS jesli będzie trzeba to mogę zrobić fotkę
  9. taki spocik w rejonie to fajna opcja - postaram się przybyć z kumplem (też maniak czterech kółeczek )
  10. cześć Fajnie dołączyć do Was jestem bucha i mam szarą perełeczkę B6 w avancie z mega oszczędnym silniczkiem 1,9 131 kucy (pobijam rekordy w jak najmniejszym spalaniu ) Do tej pory rekord to ponad 1680 km na baku (policzone jako suma kilometrów przejechanych od "nalania do pełna" oraz ilości kilometrów które zostały do zrobienia na baku) Pozdrawiam Wszystkich

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.