-
kupiłem nowszą A4 jakie zabespieczenia mozna zamontować
Ja kiedys przy golfiaku zamontowalem sobie odcinanie napiecia idacego na pompe (na triaku). Wlamali mi sie, rozwalili stacyjke ale nie odjechali. Za drugim razem zmontowalem dodatkowo mechaniczna blokade kierownicy, hamulca i biegow - to tez wyrwali, rozwalili stacyjke ale nie odjechali. Zabezpieczenie zdawalo egzamin niestety nie odstraszalo, dopiero jak zamontowalem sobie najtanszy alarm ktory halasowal mialem spokoj. W Twoim przypadku masz troche nowsze auto wiec jak ktos przyjdzie je krasc to raczej nie ze srubokretem. Wydaje mi sie, ze nie ma sensu zakladac jakis standardowych zabezpieczen
-
Passat B5'98 1,9 TDI, Przerobka klimy (climatronic)z ang->
Objawy sa takie: zamienione sterowanie nawiewem, zamiast na dol dmucha na szybe i odwrotnie i nie moge regolowac temperatury Podlaczalemauto do vag'a nie pamietam jakie byly nr bledow i jakie one byly dokladnie ale chodzilo cos z podlaczeniem tych silniczkow od sterowania, ale byla tam taka opcja zeby poruszac tymi silniczkami to sie ruszaly (czyli sa dobre) Podlacze sie jeszcze raz do vag'a i posprawdzam dokladnie jakie bledy i jakie numery Wielkie dzikie za podpowiedzi pozdrawiam [ Dodano: 17-04-2007, 11:30 ] Dane mojego sterownika: Nr identyfikacyjny: 3B2907044A CLIMATRONIC S 9.0 Kodowanie programowe: 2000 Nr dealera lub Bosch: 5314 Mam takie błędy: 1271 Silnik sterujący klapy temperatury-V68 brak osprzętu / nie związany ze sprzętem 1272 Silnik sterujący klapy centralnej V70 brak osprzętu / nie związany ze sprzętem 1274 Silnik sterujący klapy przepływu powietrza-V71 brak osprzętu / nie związany ze sprzętem Wydaje mi się, że to coś pomieszane na kostce jest, czy ktoś wie jakie są wyprowadzenia na kostce? Pozdrawiam
-
Passat B5'98 1,9 TDI, Przerobka klimy (climatronic)z ang->
Witam, Mam przerobione auto z wersji angielskiej no i niestety sterowanie klima nie dziala prawidlowo. Mam zmieniona nagrzewnice na a niestety moduł sterowania zostal z angola, czy orientyje sie ktos czy wystarczy zmienic moduł sterowania zeby wszystko wrocilo do normy czy potrzebne sa jeszcze inne kombinacje.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
W regulaminie nie znalazłem wzmianki, że koniecznie trzeba mieć audi żeby pisać posty na forum wiec pisze :-) Pozdrawiam wszystkich szczęśliwych posiadaczy audi, ja ma passata B5'98 1,9 TDI
[CT] mih00
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta