Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Kacza

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Kacza

  1. Kto byl niebieskim A4 b5 w kombi na gd blachach na morskiej w gdyni z wlepka ?;D
  2. AUTO-HIT w Bytowie ... pelna profeska ... Robilem u nich 2 auta i bylem zadowolony.
  3. Standardowo pewnie krzywy domek ... Ego, Dream Club moze tropikalna ... zobaczymy ;P A tak bajdełej . . .nie chcial by ktos dzis zarobic i byc kierowca ?
  4. dzisiaj sie nawale tak jak w zeszlym tygodniu, takze wybaczcie jak nie bede pamietal ze kogos spotkalem:p
  5. no tak 75 km piekielnie korci
  6. ze 200-300 zl nie Twoje :gwizdanie:
  7. Usmiechnelas sie chociaz :> ?
  8. Nie mam pojecia co tam teraz siedzi
  9. a kto mowi o podwojnym chipie? Bedzie duze turbo,ic i pompki al no i program. Ale to w przyszlym roku
  10. jaki wy Macie problem..boze...bedzie 190...w przyszlym roku..i juz zmiencie temat
  11. NIe nie peknie ... awxa nie da rady zrobic programem na wiecej niz 165 KM i 390 Nm ... :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
  12. taa nie mogl uwierzyc ... :polew: :polew: Nie chce juz mi sie ciagnac tego tematu ... i klucic sie z wami ... niech se jest po programie czy cholera wie co sobie chcecie. . .
  13. Program mu wywalil tak przy drukowaniu. Powiedzcie co wy szukacie dziury w calym? pochwalcie sie waszymi wykresami to porownamy
  14. nie zsikaj sie :>
  15. A kto powiedzial ze na parkingu ? to wcale nie bylo mądre tam stawac ostatnio Macie. . .. http://bikepics.com/pictures/1816950/
  16. NIe oburzylem sie . Na kresce masz stanac zebym mogl miec szanse sprobowac sie zrewanzowac :gwizdanie: Parówo :>
  17. wez nie panikuj!wczoraj juz nie siedzialem na forum.dzis wrzuce parowo. Bieniek masz jeszcze cos do powiedzenia co do wagi?:]
  18. Przywioze na nastepnego spota bo nie mam skanera ... Ps. zadyma byla za nami ?
  19. Zeby to bylo wiadome, ze bieniek wygra nie trzeba bylo byc jasnowidzem [br]Dopisany: 28 Październik 2009, 23:28_________________________________________________ nic dziwnego,masz program Bys zobaczyl wykres to bys wiedzial ze to nie jest program ... no ale nie chce mi sie ruszac tego tematu znowu
  20. Nie bylo tak zle jak myslalem . . . ale rewanz musi byc
  21. za duzo myslisz ... :>

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.