Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Kacza

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Kacza

  1. Bień,ty chyba podobnie 1450
  2. Bieniek juz z ta waga nie przesadzaj ... to jest AZ cale 15 kg ;] Prosic Cie nie bede
  3. nie stara tylko u mnie do 2000 obr nic sie nie dzieje za tydzien krecha
  4. Kiedy rewanz ? Moze teraz uda mi sie nie zmulic startu
  5. nie wiem czy zdążę umyć auto ...ale weź,najwyżej jebniesz mi jakieś fajne fotki na NK pier**le nie jade
  6. Trzeba na kresce stanac i poskromic Alone Ps. Tomeks Ty chcesz jakies zdjecia ? brac aparat ?
  7. Alona Ty sie dziwisz, ze nikt na swiatlach nie moze Cie objechac .. jak Ty z jakimis Tico i Matizami stajesz
  8. Ty nie porownuj kijowej skrzyni w mesku , co nawet prawdziwego trybu recznego nie ma z TIPtronikiem, ktory od lat jest chyba najlepsza skrzynia. swoja droga mam rozumiec ze pasek 130 koni chodzi lepiej niz 3.2 CDI :kox: ??? No nie powiem .. skrzynie fatalne sa w mesiu, pewnie i nie powinienem porownywac ale jak by nie bylo to tip tez nie jest manualem a ja jakos nie moge sie do innej skrzyni przekonac . Mi sie paskiem lepiej jezdzi niz mesiem ... TAK
  9. Taaa a potem Tomeks bedzie jeczal ze go objezdzaja i nie da rady wyprzedzac normalnie ;P
  10. Ja mialem raz Mesia 320 cdi w automacie ... tez z jakims tam tipem czy co to bylo ... i nigdy wiecej ;D wiec jak bym byl na twoim miejscu to olal bym tipa i szukal manuala .
  11. A co az tak sie boisz tipa czy spalania z tipem ?
  12. Dobre felgi w tym poprzednim
  13. co taka zamulka ?
  14. Kiedy? niech sie odezwie do mnie na kom
  15. Komu mam zrobic zdjecia fury ?
  16. yy no to przylaczam sie do pytania ;D
  17. Zwinalem sie bo niestety doskwieral mi MALY bol nogi ... ( kregoslup) zycie ... Dzis tez mam resecik ;] i tez bede w sopocie z ekipa takze daj znac co gdzie i jak na kom to moze sie gdzies spotkamy 500699238 Ps. moze i mialem zly dzien ... ale lekko przesadziliscie ... dobra nie wazne
  18. Ambro jak tam impreza?;
  19. jestes idiotą i tyle ... proste

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.