Treść opublikowana przez Kacza
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Bieniek nie kazdy jest taki jak ty
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
tez bym wzial naklejki..ale jak to bedzie wygladac na passacie
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Lakierowanie i silniczek na wiosne zostawie ... ale juz bedzie dobrze
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
zawieszonko -40 i czekam na fele
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Po to tez musze isc ;/ A moglo stac juz na stole Dobra ide w kime .. 3mcie sie
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Kurde zapomnialem wziac piwo ze schowka ;/ a tak bym sobie teraz chlapnął ;/
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Ja będaaa ;]- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
100 Lat ... moze troche spoznione ale jest Widziany antonio banderas na wsi i co Ty tam d*p szukales o tej porze ? oszalales ?- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Tomeks namierzony w Miszewie o 8... Albo mi sie przewidzialo PS Alona moja karta ;>- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Niedlugo wpadne na spota ... spokojnie Zabiegany troche ostatnio jestem- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
- [B5 1Z] my A4:) sedan
Kozak fura pozdro Markuu- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Hahahahaha Jamesony wam pokaza ... hah- Spoty Kościerzyna
Jakies paparazzi z krzakow Wam robili foty taa ?- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Na Vw-mani bylem ... ekipe pomorska zaczepilem takze jest ok. PS. Jak ktos by chcial to mam zawieszenie do B6 sportowe obnizone na sprzedarz za nieduza kaske . . .jak ktos zainteeresowany to pisac o szczegoly- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Alona to w koncu 2.5 tdi juz Ci mowilem :gwizdanie: zatani to On nie jest- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
w koncu to 2.5 tani nie jest Niech Ci tata kupi B7- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
uroki 2.5 tdi . . . nawet pompka centrala sie je^%e- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
:polew: antonio Ty uwazaj zeby na miescie Cie nie dorwali i "banana" nie uzyli- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
A pytałem gdzie mieszkasz żeby zaproponować podwózkę ...o ile wpadnę na spot bo możliwe że skocze na off-roadowy wypad na poligon Na poligon ? A4rka ?- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
uuuu jak oficjalnie i tak masz minusa ze zapomniales jutro nie bedziesz mial powietrza w kolach- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
antonio sciemnia ;] tez nic nie dostalem widocznie wybrancy dostana pifo :doh1:- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Ja jadem na pewno- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Wlasnie dobrze ze Bienka tej paly nie bylo przynajmniej nie bylo marudzenia "JESTEM GLODNY " - Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia