-
[B5 ADR] Auto z kierownica z prawej strony
Hej chcialbym angielska wersje a4 na polskikich blachach to jest niespotykana wersja i taka chcialbym mieć ale te nasze urzedasy chyba maja z tym problem a nie sprzedam jej za 3 tys jak juz w nia wladowalem chyba ze 2,5 tys + koszty zakupu
-
[B5 ADR] Auto z kierownica z prawej strony
Witaj byc moze ale niechce mi sie wiezyc przeglad na lewo to ok norma ale anglik na lewo mysle ze jest legalny sposob na legalne zarejestrowanie w gdyni jezdzi taxi na polskich blachach no nic wysle pismo do ministerstwa transportu dzieki i pozdrawiam
-
[B5 ADR] Auto z kierownica z prawej strony
Hej YATES to jakim sposobem opel Vektra z wygladu 97 -99 jaguar 90 r i jeszcze kilka ktore osobiscie widzialem jeżdza na naszych tablicach????????
-
[B5 ADR] Auto z kierownica z prawej strony
Witajcie czytam te posty i myślę ze są sposoby na zarejestrowanie anglika bez przekładania kierownicy osobiście widziałem kilka autek z kierownica po prawej stronie na naszych tablicach np w Gdyni jezdzi Angielskie taxi ,w uk widziałem opla , w Sopocie jeżdzi eskort mam takie autko i nie chce go przekładać może ktoś ma rade jak to zrobić słyszałem ze niby trzeba wysłać pismo do ministerstwa transportu ale nie wiem ile w tym prawdy
-
[1.8 ADR 125ps 1995] zmiana silnika na 2.8 30V 196KM
Witam mam pytanie posiadam silnik 1,6 który powoli pada chcialbym wymienic na 1,8 bez turbo czy w tym przypadku musi byc wymiana hamulców zawieszki skrzyni czy wszystko pasuje
-
[B5 ADR] Kontrolka ciśnienia oleju
Witam u mnie dzieje sie coś takiego kiedy temperatura wody dojdzie do 90 stopni zapala sie kontrolka ciśnienia kiedy zjade na parking zgasze auto a za 3 minuty ponownie odpale wszystko jest ok ale po przejechaniu okolo 10 km znowu sie zapala czy ktos wie co z tym zrobic
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich pochodze z Sopotu obecnie mieszkam w Angli
-
mam problem z tylnym oparciem
witam wszystkich mam maly problem kupilem pokrowce na siedzenia ale niewiem zabardzo jak zdemontowac tylne oparcie czy moze ktos udzielic mi rady jak to zrobic
marcindet
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta