Treść opublikowana przez bluesmen
-
[B5 AFN] Naprawa alternatora BOSCH 0 123 515 003
Już sobie poradziłem. A AFNie nie trzeba nic rozbierać.
-
[B5 AFN] Naprawa alternatora BOSCH 0 123 515 003
A jak wydobyć alternator z auta? Jedna śruba haczy o wisko i nie idzie jej wyciągnąć.
-
Pytanie o kolo dwumasowe
Ze skrzynią manualną na pewno.
-
Wasze przebiegi w dieslach 1.9 TDI
330 tys, ostatnio wymieniłem jeden zawór i uszczelkę pod głowica. Targam przyczepę 1300 kg ok 5 tys km rocznie.
-
[ALL B5] Termometr w liczniku
Dopiero zauważyłem.
-
[ALL B5] Termometr w liczniku
Widzę że masz taki sam silnik. Jak mogę to sprawdzić na klimatroniku - pozycja 51? vauxhall95 - klapsa miał.
-
[ALL B5] Termometr w liczniku
Temat dość ciekawy. Mam z 98 i też nie mam wyświetlacza temperatury, wyczytałem na forum, że gdzieś między chłodnicą a zderzakiem (patrząc po podniesieniu maski) powinien znajdować się czujnik temperatury. U mnie takiego nie ma, a klimatronic występuje. Chciałbym dowiedzieć się czy można dokupując taki wyświetlacz temp. zew. podpiąć go w ten zestaw wskaźników i jak to zrobić. Czy znajduję się tam jakaś złączka? O ile pamiętam to nie było żadnej luźnej jak kiedyś demontowałem zegary.
-
[ALL B6] Plus po odpaleniu silnika
jihad Dzięki Men. Patrzyłem, próbowałem i doszedłem do wniosku że dla mnie najlepszym rozwiązaniem (w B5) na "+" po stacyjce jest podpięcie się pod przewód alternatora. Prąd którego potrzebuje to ok 2W tj 0,16A. Myślę że nie potrzebny jest w tym wypadku przekaźnik który sam zabiera ok 1W, a jedynie bezpiecznik na tym obwodzie. A jak ktoś potrzebuje prądu większego to może także to wykorzystać z użyciem przekaźnika.
-
[ALL B6] Plus po odpaleniu silnika
jihad możesz jakieś fotki, schematy przedstawić? Nie chcę czegoś sknocić.
-
[ALL B6] Plus po odpaleniu silnika
bin ale jaki przekaźnik zastosować aby wszystko było oki wiesz?
-
[ALL B6] Plus po odpaleniu silnika
I można tam podłączyć światła jazdy dziennej od razu czy trzeba zastosować jakiś przekaźnik?
-
Termostat i czujnik cieczy chłodzącej G2 G62 w Audi A4
Czy mądry....poszedł mi czujnik i termostat wymieniłem przy okazji wymiany płynu. Pojeżdżę na nim na razie a później tylko ori.
-
Termostat i czujnik cieczy chłodzącej G2 G62 w Audi A4
Tak myślałem. Teraz już wiem dlaczego piszecie że ori, tylko ori. Dzięki za info, pozdrawiam.
-
Termostat i czujnik cieczy chłodzącej G2 G62 w Audi A4
Tak. Dokładnie.
-
Termostat i czujnik cieczy chłodzącej G2 G62 w Audi A4
A jak na VAGu temperatura waha się po wymianie termostatu w granicach 82 - 85* to jest dobrze?
-
Termostat i czujnik cieczy chłodzącej G2 G62 w Audi A4
MlodyBocek u mnie piwo 30 pln, a reszta kosztów, termostat, czujnik, płyn G12 to po prostu No i jakby teraz było coś nie tak to
-
Termostat i czujnik cieczy chłodzącej G2 G62 w Audi A4
Rikardo Twoje rady pomogły w moim przypadku. Wielkie dzięki.
-
Termostat i czujnik cieczy chłodzącej G2 G62 w Audi A4
steve69 Dzięki, spróbuje dziś wyczyścić, popsikać, może to taki sam przypadek jak i u Ciebie. A jeszcze mam pytanie. Na zimnym silniku, zaraz po odpaleniu powinienem zatrzymać wisko ręką? Wczoraj próbowałem jak miałem 37* i nie mogłem.
-
Termostat i czujnik cieczy chłodzącej G2 G62 w Audi A4
Trzy miesiące temu wymieniłem termostat i znowu faluje mi temp na wskaźniku i klimatroniku, ale gdy było oki to tak ok 7 km trzeba było przejechać przy obrotach ok 2000 aby się nagrzał do 90 stopni. Chyba że czujnik temperatury mi poszedł, jak to sprawdzić?
-
Spocik Lubuski :)
Karol nie kuś mnie bo chce jechać na Blues Nad Bobrem na 3 dni i nie chcę już denerwować drugiej połówki.
-
Spocik Lubuski :)
Dokładnie. Jechałeś taką srebrną? nie moją z podpisu granatową Jechałeś za mną w Żarach długi czas a potem poszedłeś na lewy pas i odbiłeś w lewo? topor mój mniejszy dzieciak ma 7 miesięcy jakby Cię z mentolem zobaczył to pewnie by płakał.
-
Spocik Lubuski :)
Dokładnie. Jechałeś taką srebrną?
-
Spocik Lubuski :)
Niestety muszę znowu w niedziele zostać z dzieciakami
-
[ALL B5] Dziwne zachowanie czujnika ABS
sprawdz odległosci pomiędzy koronka a czujnikiem sprawdz na Vag-u w bloku hamulce a nastepnie bloki pomiarowe tam bedziesz wiedziec na którym kole jest kaszana Prawy przód. Odległośc między koroną a czujnikiem - to może być to! W sobotę biorę się za to.
-
[ALL B5] Dziwne zachowanie czujnika ABS
U mnie jak skasuję błąd kompem to jest git ale po przekroczeniu 15km/h znowu się zapalakontrolka. Ostatnio wymieniałem wahacze to może od tego.