Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pawcio

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. ja jestem w szoku.....zatankowałem w kraju i pojechałem 1100km....srednia predkosc ok 110km/h spalanie ok 5,5/100.....zatankowałem w holandii predkosc powrotu podobna a spalanie....4,3/100... czy mi ktos powie czy moze to byc spowodowane jakoscia paliwa??
  2. jesli stało sie to nagle to moze w wyniku jakiegos rozszczelnienia w układzie uciekł gaz........
  3. pawcio odpowiedział(a) na pawcio temat w Audi A4 B5
    no i dziekuje ...juz wiem gdzie szukac
  4. pawcio opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    witam.....prosze o podpowiedz gdzie sie znajduje jakis otwór do odprowadzania wody która zalega mi w grodzi pomiedzy komora silnika a kabina (tam gdzie akumulator ). bede wdzieczny za jaka podpowiedz lub rysuneczek... pozdrawiam maniaków
  5. super!! grzesioo dzieki tobie bez problemów naprawiłem migajace oswietlenie klimatronika....okazało sie ze nalezało poprawić luty przy wtyczce tasmy....30 minut roboty i klimatronik świeci jak nowy.....pozdrowienia dla
  6. pawcio odpowiedział(a) na pawcio temat w Elektryka i Oświetlenie
    dziekuje kolegom za rozwiazanie zagadki.....to krancówka od alarmu.....ale dzieki testowi który przeprowadziłem póznim wieczorem dowiedziałem sie jednej istotnej rzeczy, a mianowicie gdy mój alarm zaczał wyc a niunia wspaniale mrugała swoimi ślepkami popatrzyłem sie sie dookoła czy ktos wyjrzy za firanki.......i nigdzie sie nie poruszyła nawet zasłona........znieczulica totalna....chyba zaczne w niej sypiać....pozdrówki
  7. pawcio odpowiedział(a) na pawcio temat w Elektryka i Oświetlenie
    alarm mam.....myslicie ze to...od alarmu???? ale plama....faktycznie moze byc od alarmu..... hahahahahah dzieki za wyprostowanie...zmylił mnie sasiad który mówił ze w 80ce miał taki czujnik nie domknietej maski
  8. pawcio odpowiedział(a) na pawcio temat w Elektryka i Oświetlenie
    ok a na szybko to.....1.9 tdi 1996 110 kucyków
  9. pawcio opublikował(a) temat w Elektryka i Oświetlenie
    witam......czasem mnie tak coś bierze i sobie rózne rzeczy ogadam w mojej niuni......i dzisiaj odkryłem coś nowego..(przynajmniej dla mnie) mianowicie odkryłem jakis przełącznik pod klapa maski....prad dochodzi bo próbówka swieci ale nic nie sygnalizuje......przypuszczam ze jest to czujnik od nie domknietej klapy.....a pytanie brzmi: gdzie jest jakas kontrolka tego diabelstwa ?? pozdrawiam
  10. ja wsadziłem BERU, jak narazie nie moge narzekac.....ale i za bardzo nie było mozliwosci ich sprawdzic tej zimy...
  11. hahahahahahaha dzieki za wyjaśnienia..... myśle ze załapałem.... chodzilo mi o to czy jest na zewnątrz czy w środku drzwi!! hahahahahah :mrgreen:
  12. witam starszyznę tego forum i cała resztę forumowiczów, przejrzałem cały dział ał nie doszukałem sie odpowiedzi na mój problem, a mianowicie nawaliło mi oświetlenie wnętrza ,które powinno działać po otwarciu drzwi... z trzema drzwiami jest ok, ale nie działa przy otwieraniu drzwi przednich od strony pasażera, przypuszczam ze zepsuł sie jakis czujnik a pytanie brzmi czy dostane sie do niego bez demontażu tapicerki?? podobno jest w drzwiach a nie w zamku?? pozdrawiam Traviz: Proszę konkretniej nazywać tematy. Samo "oświetlenie" nic nie znaczy.
  13. witaj, mysle ze piotr mówi o poduszkach gumowych na których jest zamontowania skrzynia i silnik, to takie primytywne amortyzatory drgań..
  14. pawcio odpowiedział(a) na sline temat w Audi A6/S6/RS6
    jestem pod wrazeniem...........pieeekna bryka.......gratuluje!!
  15. hmm chyba za duzo promieni na tych felach........4 czy 5 by w zupelnosci wystarczyło..a tak kojarzy mi sie ze starymi kołpakami od malucha..... ale ważne ze ty jestes zadowolony

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.