Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

tomq

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Pacjent 1,9 tdi AFN 110 koni sprawdzone zawory podciśnienia N75 i N18, przepływomierz, wymienione wężyki, nowy filtr powietrza, sprawdzone przewody intercoolera (minimalna ilość oleju), gruszka podnosi sztangę i nie opada, kierownica nie zatarta, chodzi swobodnie, vacum pompa wytwarza podciśnienie, turbinka nie jest zaolejona, w miarę swobodnie można nią kręcić, zawarów egr najpierw sprawdzony a potem nawet zaślepiony - ręce opadają, czy jest jakiś szpec, który powie mi, co jeszcze może się dziać, co mogę sprawdzić? na VAGu wywala cały czas ten sam błąd: 00575 - Intake Manifold Pressure 17-00 - Control Difference przepływka też sprawdzona Poniżej wklejam logi z VAGa, na próbie statycznej i dynamicznej Log dynamiczny grupa 000, 001, 003 http://vaglog.pl/log_234732.html Log dynamiczny grupa 004, 008, 010 http://vaglog.pl/log_234733.html Log dynamiczny grupa 011 http://vaglog.pl/log_234731.html Log statyczny grupa 000, 001, 003 http://vaglog.pl/log_234729.html Log statyczny grupa 004, 007, 013 http://vaglog.pl/log_234730.html Log statyczny grupa 014, 018, 023 http://vaglog.pl/log_234728.html Log Basic settings 000 http://vaglog.pl/log_234727.html Log Basic settings 003 http://vaglog.pl/log_234726.html Log Basic settings 004 http://vaglog.pl/log_234725.html Log Basic settings 011 http://vaglog.pl/log_234724.html Z góry dziękuje Panowie za pomoc!!!
  2. Panowie a co sadzicie o tym ? http://allegro.pl/item1146661220_kenwood_radio_usb_aux_do_audi_a2_a3_a4_a6_tt_lodz.html
  3. Dziekuje za odzew. Auto musialem natychmiast dac do naprawy , tzn regeneracji bo to podstawa mojej dzialanosci gospodarczej, dalem 260 zl i jak narazie chodzi dobrze. teraz bede wymienial ta cholerna kostke i musze do czasu wymiany uwazac czy odbija.
  4. Witam, wczoraj odpalilem autko i nie odbil mi kluczyk , czego nie zauwazylem, pare kilosow zrobilem na chodzacycm ukladzie rozruchowym;> dzis tylko slyszalem jak mi pyrka strzela... ale po chwili auto odpala .Jak jest cieply silnik to jeszcze jakos odpala. Jak jest zimny to znow pyrka klekocze i odpala. Wczesniej bylo na dotyk. Panowie co lepiej.... odrazu nowe czy dac do regeneracji. audi a4 avant 97 rok 1,9 tdi
  5. ponoć podobny efekt jest jak woskiem albo np. pastą Tempo potraktujesz szybę ale nigdy nie sprawdzałem jak wymienie to wystawie fotki przed i po wymianie
  6. dzieki warto wiedziec 30 zl to znow nie taki pieniadz
  7. Witam, dzis jakis kamyk uszkodzil mi szybe czolowa, ku chwale ojczyzny kupilem polise autoszyba i bede mial wymieniana na .... jakas z firmy http://www.autoglassjaan.pl/. Znacie ta firme , co sadzicie ? macie jakies doswiadczenie z ta firma ?
  8. Panowie dziekuje dziekuje dziekuje :) ciagle koszty :> dzis kamyczek spotkal sie z moja szyba i efekt.... peknieta szyba czolowa:> na szczescie mam pakiet autoszyba z pzu, ale juz nie bedzie orginal ehhh :>
  9. Witam od jakiegos czasu mam taki blad, po wykasowaniu powraca. Nie wiem gdzie jest czujnik, polaczenia pod siedzeniem sprawdzalem, za to niedawno wysysalem strzykawka chyba z 3 litry wody z pod dywaniku, tzn blad juz byl kiedy kupilem strzykawke, postawilem autko pod gorke i od strony tylnego pasazera za kierowca oddysalem wode ktora sie zebrala podczas zimny. A4 b5 1997 rocznik, silnik 1,9 afn VAG-COM Version: Release 311.2-N Control Module Part Number: 8D0 959 655 C Component and/or Version: Airbag 7 Audi 0301 Software Coding: 00102 Work Shop Code: WSC 06325 1 Fault Found: 01221 - Crash Sensor Side Airbag: Driver Side (G179) 36-00 - Open Circuit czego szukac gdzie jak dziekuje za porady [br]Dopisany: 27 Luty 2010, 23:25_________________________________________________Nooo panowie napewno ktos potrafi pomoc [br]Dopisany: 28 Luty 2010, 18:05_________________________________________________to moze macie jakis schemacik gdzie jest ten czujnik... wykonczy mnie ta kontrolka.
  10. Stanley wysiadamy z auta a tu wiesz chowają flaszki żeby niebyło widać że piją Diman nagle wyciąga swojego stacjonarnego kompa z przenośnym monitorem 15' i udaję że vaguje auta, mówie ci paranaja same pijoki :gwizdanie: ten monitor byl dupny dzieku za spocika , i dziekuje kolega co sie pobrudzili vagujac moja bryczke poprosilbym o logi na pw
  11. no to sie do was zbieram
  12. tomq odpowiedział(a) na tomq temat w Audi A4 B5
    no tak ale tam podobno sa jakies wzmacniacze czy cos dlatego pytam orginalna stopka w aso ponad 200 ja kupiłem całą za ok 30 złna allegro ale jest lipa ze wzmacniaczem [br]Dopisany: 01 Luty 2010, 20:39_________________________________________________ale u ciebie jest w miarę ok. wystaje taki mały kabelek ,nagwintuj w tym plastyku gdzie jest tam mały kabelek, a do anteny dokręć kawałek gwintu i będzie no nie , tylko orginal, ale jak mowisz ze mozna cos pomontowac z gwintowaniem to podjade gdzie trzeba. cos pomotuje. Z cena przegieli 220 zl :>
  13. tomq odpowiedział(a) na tomq temat w Audi A4 B5
    no tak ale tam podobno sa jakies wzmacniacze czy cos dlatego pytam
  14. wezyki sprawdzone ale kupie nowe , dla pewnosci zawor... podobno dziala, zaraz jade go odebrac i obadam czy na czystej turbinie tez jest blad

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.