Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kondziu81

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kondziu81

  1. Właśnie nie wiem. Mam czarną skrzynkę w lewym nadkolu, ale nie wiem co to jest. W navi jest funkcja TV, ale nie działa.
  2. Dzięki za podpowiedzi. Sprawdzę wszystko co mi napisaliście.
  3. Witam. W moim Audi A4 mam navi plus w której jest opcja przełączenia na TV, ale jak wciskam ten przycisk to mogę korzystać tylko z CD i RADIA. W bagażniku po lewej stronie mam jakąś czarną skrzynkę, ale nie wiem czy mam tam tuner. Jak to sprawdzić?? Jest możliwe, że mam tuner a TV nie działa.
  4. Witam. Mam mały problem z klimatronikiem. Na LO mam zimnie powietrze i jest OK, ale jak tylko dam na 18 stopni od razu mi grzeje mi ciepłym powietrzem. Wygląda na to, że od 18 stopni w górę mam non stop grzanie w aucie. Miał może ktoś taki przypadek??
  5. Dzięki za info. Mam jeszcze pytanko. Zawsze po odłączeniu akumulatora będzie się coś takiego dziać?? Jaki jest koszt całej naprawy?? Można te zegary naprawić, czy koniecznie trzeba kupić nowe??
  6. Witam. Odłączyłem akumulator w moim Audi A4 2.5 TDI V6 BFC podczas włączonego alarmu. Ponownie go podłączyłem i pojawiło mi się kilka usterek: - nie działający obrotomierz i prędkościomierz, - brak naliczania przejechanych kilometrów, - brak oświetlenia zegarów, klimatronika, radia i wszystkich przycisków, - na wyświetlaczu kompa pali się ostrzeżenie o oleju, - nie działające wskaźniki włączonego kierunkowskazu i świateł- a na zewnątrz światła świecą bez zarzutu. Podłączyłem go pod WAG i pojawił się błąd 00576 terminal 15- brak zasilania po zapłonie. Proszę o pomoc bo jeżdżę po elektrykach i nikt mi nie jest w stanie pomóc.
  7. Oława wita. Mam na imię Konrad mam 28 lat i jestem z Oławy. Mam Audi A4 2.5 TDI z 2002 r. silnik o symbolu BFC. To już moja drugą A$- wcześniej miałem 1.9 TDI.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.