Treść opublikowana przez JohnyPixel
-
[ALL B5] Uciąg 1,9 TDI i 2,5 TDI
AFB - 150KM, Quattro - 1800kg
-
[B5 AFB] Audi A4 2,5 TDI Avant QUATTRO ;)
Dziś na przednią atrape dojechał znaczek quattro, bo nie było, a chciałem mieć Mała rzecz a cieszy heheh
-
Grupowy chip + hamownia Geko Cars, Poznań
Spoko... nawet jeśli z braku większej liczby chętnych cena miała by nieznacznie wzrosnąć to myśle, że i tak warto.
-
Grupowy chip + hamownia Geko Cars, Poznań
Czyli za 1000zł jednak dało by rade? Jeśli tak to jestem chętny. Tylko trzeba by znaleźć pozostałych 3 chętnych... Tylko jeszcze dla przypomnienia dodam bo może nie wszyscy wiedzą, ale mam skrzynie Tiptronic... Chyba nie będzie to problemem? Na stronie Geko piszą: - Czy chiptuning może być przeprowadzony na silniku z automatyczną skrzynią biegów? - Tak, uwzględniamy to przy modyfikacji programu. Więc myśle, że nie będzie większego problemu...
-
Grupowy chip + hamownia Geko Cars, Poznań
Hmm no fakt lepiej by było z hamownią... ale jak nie da rady, to pozostanie gotowiec...
-
Grupowy chip + hamownia Geko Cars, Poznań
Jeśli cena była by dobra to myśle, że byłbym chętny. No właśnie mam Q i pewnie będzie problem z hamowaniem... bo bez hamowania to chyba nie da rady?
-
Grupowy chip + hamownia Geko Cars, Poznań
A w gre wchodzą tylko 1,9TDI i 1,8T? Bo sam z chęcią bym zawirusował swojego 2,5TDI
-
[B5 AFB] Audi A4 2,5 TDI Avant QUATTRO ;)
Dystansów nie zakładałem... Tak ET35 :>
-
[B5 AFB] Audi A4 2,5 TDI Avant QUATTRO ;)
Dziś audiczka dostała nowe kółka Wjechały 17" Avus Od S4 z oponami 225/45/17 IMO wygląda dużo lepiej Krótka sesja w pierwszym poście;)[br]Dopisany: 08 Lipiec 2009, 23:12_________________________________________________Dodałem fotki z sesji plenerowej (thx Bakru)
-
[B5 AFB] 2,5TDI 150KM, Quattro, Tiptronic - czipować?
Witam Chciałbym dodać nieco mocy mojemu autku... Troche czytałem i wiem ze programem można uzyskać te 180KM. Problem polega na tym, ze posiadam skrzynie Tiptronic i napęd Quattro Co do napędu to powstaje problem hamowania auta. Czytałem też, że przy Tiptronicu jest margines po przkroczeniu którego moga być problemu z przerzucaniem biegów? Kogo byście polecili w okolicach Poznania?
-
[B5 AWT] Czy zużyte tylne amortyzatory mogą powodować, że auto nosi na boki ?
Z ciekawości pojechałem na stacje diagnostyczną celem badania zużycia amortyzatorów: przód: L-73% P-74% tył: L76% P-76% Czyli jednak nie amory... Dzisiaj troche pojezdziłem i jednak stwierdzam, ze bujanie przy duzych predkosciach raczej nie bedzie spowodowane zuzyciam czy jakas usterka, a poprostu chyba tym, ze auto nieco wysoko stoi (szczegolnie tył) Myślę, ze albo zostawie tak jak jest, albo założe minimalnie krótsze sprężyny na tył.
-
[B5 AWT] Czy zużyte tylne amortyzatory mogą powodować, że auto nosi na boki ?
No dobra... Ale mi chodziło o to, czy przyczyną tego, że wyżej stoi mogą byc zużyte amortyzatory...?
-
[B5 AWT] Czy zużyte tylne amortyzatory mogą powodować, że auto nosi na boki ?
Również mam taki przypadek, że odczuwam bujanie na koleinach przy wyprzedzaniu itp. Do tego tył w moim 2,5TDI Avant Quattro dziwnie wysoko stoi (link do fotek auta poniżej) Myślałem początkowo o zmianie sprężyn, ale może to wina amortyzatorów? (zużyte - nie trzymają już jak powinny) Przód jak dla mnie jest OK Fotki -> http://www.a4-klub.pl/smf/b5_afb_moj_nowy_nabytek_d_audi_a4_25tdi_avant_quattro-t83634.0.html
-
[B5 1.6] W końcu wystawiam swoją furmankę
Musze przyznać, że naprawdę niezła ta twoja była fura:D Szczególnie te felgi przykuły moją uwage - są naprawdę kozackie :> Kupiłeś już takie, czy sam malowałeś? Pytam, bo chce założyć cos podobnego do swojej Tylko myslałem nad wzorem od S4 (17" Avus)
-
[B5 AFB] Audi A4 2,5 TDI Avant QUATTRO ;)
Ja wymieniać nie wymieniałem... Nie pamiętam teraz jak z wałkami, ale pasek, wszystkie rolki itp. wymieniane były ok 4tys temu i są jeszcze na gwarancji:P Poprzedni właściciel widać, że dbał o auto bo dał mi wszystkie faktury itp z tym co było wymieniane, za ile i gdzie. Przy przebiegu 195tys (8tys temu) auto było w serwisie na diagnostyce (sprawdzenie czy wszystko OK, ewentualna lokalizacja elementów, które należało by wymienić) - i mam na to wszystko papiery, więc myślę, że puki co będzie OK Myślę, że taka wymiana rozrządu u znajomego mechanika to koszt ok 2tys zł? ciężko powiedzieć... ludzie narzekają, ale w każdym aucie coś się kiedyś psuje. Ostatnio kuzyn robił skrzynie w mercedesie (automat - ślizgała się) koszt naprawy 4 tys u znajomego mechanika
-
[B5 AFB] Audi A4 2,5 TDI Avant QUATTRO ;)
Rożen? Co masz na myśli? Ori radio będzie, ale puki co ten oryginalny Grundig gra ładnie, a ja mam inne plany i wydatki:P Np. Zmiana kół, sprężyn na tyle, chip?
-
[B5 AFB] Audi A4 2,5 TDI Avant QUATTRO ;)
Co do automata to właśnie tak chciałem:P I jestem zadowolony, choć jak by się trafił w niej manual też bym przyjął... Co do szyb to ścieme planuje taką, że chce ściemnić lekko wszystkie boczne szyby... jakoś nie odpowiada mi mocne ściemnianie samego tyłu;/ Jak już to całe boki, i nie za mocno - lekko W kwestii sedan/avant pisałem już wyżej - jak dla mnie tylko avant :>[br]Dopisany: 22 Czerwiec 2009, 23:34_________________________________________________Kilka nowych fotek (pierwszy post) :>
-
[B5 AFB] Audi A4 2,5 TDI Avant QUATTRO ;)
Dodałem kilka fotek (pierwszy post). Auto troche brudne, ale to tak troche przypadkowa sejsa:P Co do fotek i samego auta to można by obniżyć troszkę... aczkolwiek na żywo wcale mi to nie przeszkadza... ma taki troche 'allroadowy' wygląd:D No i nie ma problemów z naszymi pięknymi drogami ;P Z modów jeszcze przyszedł mi na myśl większy daszek na tylną klape.... ale puki co stylistycznie nic nie zmieniam, no może poza znaczkiem 'quattro', który niebawem wyląduje na przedniej atrapie.
-
[B5 AFB] Audi A4 2,5 TDI Avant QUATTRO ;)
No jeśli chodzi o avanta to tylko takie brałem pod uwage... nie wiem dlaczego, ale w przeciwieństwie do innych marek, audi podobają mi się właśnie w kombi Silnik? No coż... brałem pod uwage 1,8T ; 2,8 i jeszcze dieselka 1,9TDi Tak się akurat trafiło, ze był do kupienia ten 2,5TDi, a że cena była dobra i ogólnie bardzo mi sie spodobał to też kupiłem. Auto ogólnie jest zadbane, silnik też, mam faktury na wszystkie wykonywane naprawy - poprzedni właściciel dbał o auto. Nie napisałem wyżej przebiegu - obecnie wynosi on 203tys i naprawdę nie wydaje mi się aby był kręcony.
-
[B5 AFB] Audi A4 2,5 TDI Avant QUATTRO ;)
Witam Przedstawiam mój nowy nabytek - Audi A4 B5 AFB 2,5TDI Avant Troche danych: rocznik - 1999 przebieg - na chwile kupna 203tys (maj 2009) kolor - szary jak widać rodzaj nadwozia - avant, ale to również chyba widać silnik - V6 2,5TDi 150KM rodzaj napędu - quattro skrzynia biegów - Tiptronic z możliwością zmiany biegów w kierownicy Z wyposażenia: - 4x elektryczne szyby - elektryczne lusterka - podgrzewane lusterka - klimatronik - skóra - 10x Airbag - pełny FIS - sterownie Tiptronica w kierownicy - tempomat - zmieniarka CD - nawigacja - pakiet dodatkowego oświetlenia - centralny zamek - domykanie szyb z pilota - 2x podłokietnik - regulowana kierownica - regulowane światła - odczepiany hak - kierownica S-line - pokrowiec na narty - światła soczewkowe - alufelgi AEZ 17" z oponami 235/45 R17 to tyle z głowy, być moze coś mi uciekło to dopisze później W planach: - zmiana felg (myśle o 17" Avus od S4), JEST - dokupić znaczek quattro na przednią atrape, JEST - może lekka ściema bocznych szyb? - być może lekka gleba, - ORI Radio (może z CD, choć jest zmieniara:D), - czip? Choć 150KM na moje potrzeby jest wystarczające. Pożyjemy, zobaczymy... Fotki po kupnie Mała sesyjka (Czerwiec 09) Kolejna sesja Krótka sesja z okazji zmiany felunku sesja plener by Bakru (lipiec 09') Wygrzewanko na słońcu :PP Maj 2010 taa, wiem - gleba... ale narazie nie będzie. A tu mała przeprawa i test Q... oczywiście zdany pozytywnie i reszta fot http://img210.imageshack.us/img210/1920/img9744y.jpg http://img193.imageshack.us/img193/3686/img9743m.jpg http://img683.imageshack.us/img683/7951/img9747u.jpg http://img87.imageshack.us/img87/2523/img9749pr.jpg http://img171.imageshack.us/img171/6280/img9757p.jpg http://img689.imageshack.us/img689/2518/img9762.jpg http://img191.imageshack.us/img191/4111/img9763w.jpg http://img17.imageshack.us/img17/9866/img9769ra.jpg http://img248.imageshack.us/img248/7694/img9771i.jpg http://img512.imageshack.us/img512/8528/img9774.jpg http://img406.imageshack.us/img406/7667/img9776z.jpg http://img169.imageshack.us/img169/3825/img9777b.jpg narazie to by było na tyle...
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich pozdrowienia Paweł, okolice Poznania