Treść opublikowana przez misza_wolsztyn
-
Montaż klapy elektrycznej
Od tego zacząłem właśnie i nie mogłem znaleźć :-) ok będę szukał jeszcze raz bo widziałem tylko w audi modelach Q był taki temat
-
Montaż klapy elektrycznej
Czy ktoś z Was dokładał w swoim aucie klapę elektryczną i może ma jakąś instrukcję jak to zrobić?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Też mam taką nadzieję :-) Ogólnie będę szukał informacji na temat elektrycznej tylnej klapy i będę chciał przy swojej A4 parę modyfikacji wprowadzić :-) Dodatkowo zajmuję się detalingiem więc chętnie też pomogę w tych tematach :-)
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich po ponad 10 latach :-)
-
Spocik Lubuski :)
Witam wszystkich
-
Spocik Lubuski :)
Byłoby fajnie więc serdecznie zapraszam Wszystkich :-)
-
Spocik Lubuski :)
no nie sam to jest taki integracyjny dla wszystkich miłośników audi a4 z wlkp i lubuskim, nie ważne kto z jakiego klubu
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Witam witam to mogę na Was liczyć w sobote na spocie w Wolsztynie?
-
Spocik Lubuski :)
Witam witam , to mogę na Was liczyć w sobotę w Wolsztynie o 14??
-
Spocik Lubuski :)
http://www.a4-klub.pl/smf/spot_wielkopolski_lubuski_w_wolsztynie-t80374.0.html
-
[ALL] Klocki hamulcowe Otto Zimmermann - opinie
Nie jeszcze nie miałem takich klocków ale osobiście proponuje zamontować ATE
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich. Jestem na pograniczu woj. WLKP i LUBUSKIEGO. Może co niektórzy widzieli mnie 17.05 w Zielonej górze