Treść opublikowana przez EUROCHIP
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
Tylko czy sie doczekamy??
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
Ja tam sie pisze na wyjazd obojetnie na ceny poprostu musze sie odchamic i tyle
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
No dobra turbina zamntowana wszystko gra i buczy ale...... ma ktos pomysl jak szybko pozbyc sie oleju ktory zalega mi w wydechu??? Zrobilem male dziurki w tlumikach i cieknie tam ciurkiem a auto dalej jak parowoz chociaz juz troche lepiej jest.
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
Nie smiac sie prosze Turbo niestety mialo sporo przelatane i nie wytrzymalo tempa rozwoju tak wiec czas na nowe ... wydatki :gwizdanie:
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
Kupie pilnie Turbine do AWX !!!
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
JEDZIEMY !!!!!!!!!!!!!
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
:gwizdanie:
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
Albo wszyscy teraz zaczeli pisac tylko na Priva albo checi na wypad zmalaly
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
Tak jak pisalem: Ja+kobitka+Little Devil = 2.5szt.
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
Dawid przeciez ja Cie samego na noc tam nie zostawie........... Arturrrrooooo..... Brachu gdzie Tys sie podziewal???? Nie mow ze dopiero do siebie doszedles po imprezie No ja tam nie chcialem sugerowac ale innego wyjscia nie masz i to samo tyczy sie Kamila i Tomka Mysle ze impreza bedzie przednia tylko reszta niech sie nie wylamuje.
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
Mysle ze mozna by jakis hotel z miejscem na mala bibke jak w Bradford no i koniecznie jakiegos wedzonego co by ogarnial jakies nasze zamowienia w nocy
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
Ja z racji ze bede z rodzinka i mamy kawalek drogi to preferuje jakis nocleg. Mysle ze reszta ekipy z Londka podobnie zdecyduje ale niech sami sie wypowiedza. Ogolnie to trzeba by miec plan wrazie deszczu a gdy pogoda dopisze to bedziemy mieli wiekszy wybor atrakcji.
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
No to do dziela. Tak jak planowalismy Pazdziernik. Piszcie ktory z weekendow komu pasuje to wybierzemy ten najodpowiedniejszy. Jak dla mnie kazdy bedzie odpowiedni.
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
Poniedzialek to najgorszy dzien P.S. Zajmujesz sie chipami? Mam pytanko czy znasz moze ostatnia wersje opprogramowania jakie wyszlo do B7 silnik BRD? Bo to co mam tj Siemens PPD1.3 ver 9971 i jest skopane. Co sie dzieje ze mowisz ze jest skopane??? Podaj nr. sterownika i zobaczymy co tam siedzi. 03G-906-018AQ mam wersje 9971. Mam wrazenie ze sterowanie cisneiniem turbiny jest zrabane. Sprawdzone mam wszystko w aucie i na hamowni jest moment obrotowy od 2200 a powinien byc juz przy 1800. Moc 163 zamiast ~174. Zerkniesz jaka jest ostatnia wersja i czy cos poprawili? bede bardzo wdzieczny. Dzieki Mam tam jakis sofcik sprawdzony mozna by przetestowac jak cos. A tak wogole to tu jeszcze ktos zaglada??? Dominik myslalem ze Ty tu mieszkasz normalnie nooo chyba ze i Ty zapadasz w sen zimowy :gwizdanie:
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
No to sie narobilo Ale niema tego zlego co by na dobre niewyszlo ....
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
Poniedzialek to najgorszy dzien P.S. Zajmujesz sie chipami? Mam pytanko czy znasz moze ostatnia wersje opprogramowania jakie wyszlo do B7 silnik BRD? Bo to co mam tj Siemens PPD1.3 ver 9971 i jest skopane. Co sie dzieje ze mowisz ze jest skopane??? Podaj nr. sterownika i zobaczymy co tam siedzi.
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
jesooo......... jaka cisza Czy wszyscy dzisiaj lecza kaca??
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
Uuuuuu no to co sie stalo ze pali wiecej????? Ech.... mowilem Ci nie dawaj samochodu w obce rece
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
Wczoraj został Ojczulkiem ... Jak mu powiedziałem, ze grupką wybieramy się w jego okolice i może zajedziemy to zaczął zakasać rekawy i brać się za 3.0l motor, mówi, że nie odpuści żeby sie nie pościgac hehehe.... Dawid-szkoda, ze A3 sie tobie "lekko" zepsuła To gratulacje dla swiezego ojczulka. Niech kolejny wie co to nieprzespane noce Co do mojej A3 to caly cza mam metlik w glowie czy sprzedawac czy robic tymbardziej ze stoi pod domem i korci. Naprawa wyniesie grosze ale utrzymywac 2 samochody to lekka przesada a do pracy musze jezdzic dieslem bo teraz widze roznice. Zamiast 140f/tyg wydaje ok 50f/tyg
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
Boczek to gosc
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
Jak dla mnie kazdy termin bedzie ok. Kamil pisz od ktorego dokladniej bedziecie mogli jechac
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
w londynie kolego Ja z rodzinka oczywiscie tez sie pisze :> Sprobowal bys nie
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
To czytaj dobrze ten watek i zapisz sie na liste
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
Jak najbardziej ja sie pisze z rodzinka Czyli 1+1+Little Devil
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
No panowie jako ostatni chyba ale wrocilem w Polandu niestety byl to moj najkrotszy urlop w zyciu ale trudno. Teraz czas w koncu zaplanowac jakis wypad do Dominika co Wy na to ??