Treść opublikowana przez EUROCHIP
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
No tak jak juz Artur (Szkopek) napisal to wraz z dziewczyna i corka bedziemy no i oczywiscie pisze sie na Karty takze dopiszcie mnie. Co do Vaga bedzie jak najbardziej a jezeli beda chetni i ktos z miejscowych obcyka jakis prosty odcinek moge zabrac Hamownie drogowa Dynomet i mozna by zorganizowac jakies pomiary. Mam nadzieje ze nie pogonicie mnie bo tym razem bede Golfem bo z tego co wiem to Daniel (Etronic) raczej nie jedzie. Zreszta VW to w koncu rodzina co nie
-
[ALL B5] Odcięcie w silniku benzynowym
Wedlug mnie jednym z lepszych rozwiazan to odciecie plusa po stacyjce do sterownika silnika. Jak w dobrym miejscu odetniesz to praktycznie nie do znalezienia i nie wywala bledow w sterowniku.
-
[B6 AWX] Boczne światła STOP ciągle świecą - nawet gdy nie hamuje
Wlacznik przy pedale chamulca na 100% do wymiany. Pamietaj o prawidlowym montazu poniewaz jak nie wskoczy dobrze na swoje miejsce to nie bedzie dzialal. Wiele ludzi popelnia blad i podlacza nowy do sprawdzenia ale nie wkladajac go w swoje miejsce i wlacznik niby nie dziala a powod jest banalny.
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
W hotelu bylo afterparty dzieki uprzejmosci "Wedzonego" ktory nam to umozliwil i nie mial zadnych sprzeciwow. Impreza skonczyla sie o 3 nad ranem po nocnej kolacji i oproznieniu lodowki Carlsberga. Co sie chwali to w miedzyczasie zajechaly 2 radiowozy i o dziwo nie do nas !!!
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
Uklony i podziekowania dla organizatora czyli Andrzeja, dla ekipy z Bradford no i oczywiscie wszystkich uczestnikow. Impreza pierwszoligowa. Zal wracac
-
[B5 ABC] Dziwny efekt w 2.6 V6
Sprawdz przeplywomierz w blokach pomiarowych. Jezeli przeplywka jest slaba zaden blad nie bedzie widoczny.
-
[B5 ABC] Wolne obroty falują
Poprostu musisz zrobic adaptacje przepustnicy jezeli nie masz jak to po przejechaniu paru kilometrow powinna sama sie ustawic i wszystko powinno wrocic do normy.
-
[B5 ADR] Najwyższa predkosc
jedz do kogos kto zrobi konkretna diagnostyke bo widze ze ten ktos nie ma pojecia co robi i co mowi.
-
[B5 AEB] Sonda lambda
Czepiał bym sie sterownika sekwencji. Na moje nie pracuje prawidlowo.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Dziekuje za miłe przyjęcie. To co oferuje opisał Alvaro. Na imie mi Dawid i jestem współtwórcą wraz z Rogalottim modów w jego A4 AWX. Co do auta to Seat Toledo Sport, Audi A6 2.5V6(juz prawie sprzedane), A4 1Z (składa sie)
-
18.04.2007 AWX + Rogal and Dave = 178,6 KM i 403,8 Nm
Ja dodam tylko tyle do tematu że furka zbiera sie pieknie. Dziekuje Alvaro za zaufanie no i wielkie dzieki dla Rogala za pomoc i współprace. Dla zainteresowanych moge dodac ze moja współpraca z Rogalottim kwitnie i owocuje coraz to lepszymi wynikami...
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam Wszystkich. Jestem ze Starogardu Gdańskiego. Auta u mnie sie czesto zmieniają także ciezko pochwalic sie którymś. Znalazłem sie tutaj dzieki takim wspaniałym ludziom jak Rogalotti i Alvaro. Mam nadzieje ze zaakcepujecie mnie tutaj.