Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

18.04.2007 AWX + Rogal and Dave = 178,6 KM i 403,8 Nm

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

W środę 18. kwietnia jadę wraz z 3. innymi kolegami do Starogardu Gd. gdzie kolega Rogal(otti) będzie pracował nad zwiększeniem liczby źrebaków pod maską. Moc jaką chciałbym osiągnąć to równe 170 KM i moment 400 Nm ale co wyjdzie to się okaże. Na razie wrzucam wykres serii (hamownia inercyjna) :

Obraz.jpg

co sądzicie na jego temat :question:[/b]

Opublikowano

widze ze dorosłeś do meskiej decyzji .... :twisted:

a co do wykresu .... autko trzyma serie ... nie ma sie tutaj za bardzo co rozpisywac ... :wink:

Opublikowano

Ja już wiem ile wyszło :twisted: . Myśle, ze jak tylko Alvaro dojedzie do domu to wkleii wykres :wink:

Opublikowano

No to zapodaj jakas informacje Rogalotti, :twisted:

Opublikowano
  • Autor

Oczywiście jak to po powrocie od Rogala banan od ucha do ucha i jeszcze dalej. Bez słodzenia komukolwiek spotkałem dziś 2. Gości naprawdę znających się na swojej robocie, pełen profesjonalizm zero cwaniactwa i 100% satysfakcji, POLECAM (Witek vel Rogal z Wawy oraz Dawid vel Dave (AKP) ze Starogardu Gd.) i oto co wyszło z tego spotkania ( a wyszło, oj wyszło nawet więcej niż się spodziewałem; pomiar dokonany na hamowni obciążeniowej ) :

nie działa mi upload i nie mogę wkleić wykresów chyba zwariuję :exclaim:

na razie tylko podam a jutro wkleję :

A4 od dziś legitymuje się mocą 178,6 KM/3830 obr i 403,8 Nm/2681 obr :exclaim: :exclaim: :exclaim: :lol:

Opublikowano

Nie no piekniee :lol: Napewno banan musi byc , teraz to zapitala , dobry wybor , gratulacje dla Rogala :twisted: :biggrin:

Opublikowano

No to pieknie juz widze tego Banana na twarzy jak wracales :twisted: , musimy wkoncu tego minispota zrobic.

Opublikowano
  • Autor

Ogi,

masz jeszcze szansę jutro skumać się z Rogalem

Napewno banan musi byc
widze tego Banana na twarzy jak wracales
teraz to zapitala
gratulacje dla Rogala :twisted: :biggrin:

4 x oj TAK :exclaim:

przyspieszenie 0-100 km/h przed czipem 9,4 s

po 8,9s

ale to nie jest tak ważne jak elastyczność która teraz jest wprost bajeczna...

Opublikowano
Ogi,

masz jeszcze szansę jutro skumać się z Rogalem

Napewno banan musi byc
widze tego Banana na twarzy jak wracales
teraz to zapitala
gratulacje dla Rogala :twisted: :biggrin:

4 x oj TAK :exclaim:

przyspieszenie 0-100 km/h przed czipem 9,4 s

po 8,9s

ale to nie jest tak ważne jak elastyczność która teraz jest wprost bajeczna...

Oj chyba duzo lepiej niz 8,9s lepiej powinno byc jak ogarniesz furke :) , co do zlapania Rogala to nie mam szans :frown: za duzo spraw obecnie na glowie mam, a i niunia jutro laduje na wymiane szyby, wirus musi poczekac do maja :twisted: .

Opublikowano
  • Autor
Oj chyba duzo lepiej niz 8,9s lepiej powinno byc jak ogarniesz furke

czas mierzony stoperem w tel Nokia 6230i trzymałem go w tej samej ręce w której zmieniałem biegi także wynik też może być wypaczony... :biggrin:

Opublikowano

czy to jest AWX :question:

Opublikowano

gratulacje !!!!!

a czy zauwazyles moze czy zmalala predkosc max???? bo ja to w poprzednim zawirusowanym stwierdzilem -- koni przybylo 20 ale odjelo z 20km /h max byl 190

pozdrawiam

marcin

Opublikowano
  • Autor
czy to jest AWX :question:

YES :exclaim:

a czy zauwazyles moze czy zmalala predkosc max????

jeszcze nie sprawdzałem maxa...

Opublikowano

jakto ?? niesprawdziles?? no tak na tych naszych szutrach to troche trudno!!! musze potem do ciebie na priwa napisac w sprawie wymiany kilku elementow ktore ty u siebie na poczatku robles a ja zamierzam , chodzi mi o kilka wskazowek , acha mozesz mi na priwa napisac ile cie ta dzisjejsza frajda kosztowala bo ja jestem z gorzowa i blisko mam do poznania do kocara !! ale mi sie jacys drodzy wydaja wiec moze bym sie do wawy na wycieczke po tego chipa wybral , proszee wiec o info

marcin

Opublikowano
poziek napisał/a:

czy to jest AWX

YES

rewelacja - gratki

[ Dodano: 19-04-2007, 01:32 ]

dymi??

Opublikowano

No super.Zobaczmy ile minie czasu i będzie Ci mało.Ja już się tak przyzwyczaiłem do tego co mam , że wydaje mi się jakbym miał zwykłego diesla :lol:

Opublikowano
, że wydaje mi się jakbym miał zwykłego diesla :lol:

no bo masz zwykłego diesla po chipsie ..... :twisted:

Opublikowano
  • Autor
dymi??

ja nie zauważyłem ale kolego który jechał za mną powiedział że dymi w przedziale (4k-5k)

Zobaczmy ile minie czasu i będzie Ci mało.Ja już się tak przyzwyczaiłem do tego co mam , że wydaje mi się jakbym miał zwykłego diesla :lol:

nie no już nic więcej nie robię... :lol: narazie :lol:

Opublikowano
dymi??

ja nie zauważyłem ale kolego który jechał za mną powiedział że dymi w przedziale (4k-5k)

:rotfl::rotfl::rotfl:

p.s gratki wyniku ... :wink:

Opublikowano
dymi??

ja nie zauważyłem ale kolego który jechał za mną powiedział że dymi w przedziale (4k-5k)

Po co go az tak krecisz?Powyzej 4k to juz chyba nie ciagnie a nawet przed czpisem pewno Ci dymil.A mozesz mi kolego powidziec ile Cie taki chip kosztowal?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.