Treść opublikowana przez erik
-
Znaczenie ET Felgi
witam wszystkich mam male pytanko, przymierzam sie do felg mam7 nuvo 8"x17" z et 35 czy beda pasowaly z oponami 225x45 niedawno kupilem nowe opony i glupio znow robic sobie koszty, a co do szerokosci felgi, 8" z et 35 ???? nie za szerokie? nie za male et???nie beda gdzies obcierac?? a moze wie ktos jak ma sie to do mocy auta?? niestety moja audi a4 b6 (8e) ma tylko 74kw
-
[B6 BFC] I oto właśnie ona. Odsłona piąta ;)
czesc fajne felgi, wlasnie zastanawialem sie nad takimi tylko czy do czarnego sedana beda pasowaly?????
-
[ALL B5] Wycieraczki zwariowały
czesc mam ten sam problem z wycieraczkami i juz niewiem co zrobic, w serwisie gdzie mieszkam nie maja pojecia i najchetniej wymienili by wszystko, kolega mial podobny problem i podobno to silniczek, jutro bedziemy go rozbierac i zobaczymy takze na tym forum przeczytalem o tym problemie i wyczyszczenie i nasmarowanie powinno pomoc. [ALL B5] Naprawa wycieraczek przednich http://www.a4-klub.pl/smf/all_b5_naprawa_wycieraczek_przednich-t80207.0.html;msg894673#msg894673[br]Dopisany: 21 Maj 2009, 14:02_________________________________________________Naprawione przyczyna byla prosta, choc trzeba bylo sie napracowac, do przegubu ramion ktore poruszaja wycieraczkami dostawala sie woda, zaczelo korodowac i zatrzymywalo prace wycieraczek, silniczek przy tym zepewne wariowal i chodzily jak chcialy, niestety duzo pracy, trzeba bylo wyciagnac caly mechanizm wlacznie z silniczkiem, wszystko przeczyscic i nasmarowac, ale sie udalo
-
[ALL B5] Naprawa wycieraczek przednich
czesc, mam ten sam problem z wycieraczkami, dzialaja jak chca, zatrzymuja sie gdzie chca, zazwyczaj w pozycji pionowej i zgarniaja ku dolowi, nie reaguja praktycznie wcale na wlaczanie wycieraczek, ani regulacje predkosci, chodza jak by chcialy a nie mogly, jutro bede sie za nie zabieral, mam nadzieje ze caly zabieg oczyszczenia i nasmarowania pomoze, skozystam z twego doswiadczenia
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witam wszystkich bardzo serdecznie, jestem nowym uzytkownikiem forum jak i posiadaczem slicznej a4 mam nadzieje dowiedziec sie czegos ciekawego, jak upiekszyc autko, rozwiazac problem jak i sluzyc pomoca....