Treść opublikowana przez walekk
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
To za tyle na allegro nowe masz a tam nowe czy uzywki? a tego nie wiem
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
pytalem za przednie chce 450.
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
taka listwe juz zamowilem i juz od dzisiaj od rana prezentuje sie na mojej klapie a listwy popodklejalem i tez sie narazie trzymaja. ale relingi i tak najlepiej sie prezentuja, juz zalozone :>
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
chrom pakiet zalozony :gwizdanie: na listwy na szyby juz zdarzylem sie bo zalozylem je wczoraj popoludniu budze sie rano a tu polowicznie poodklejane i musialem sie pobawic z klejem dzisiaj i poprawic. No chyba negatyw pojdzie albo bedzie musial jakas rekompensate przeslac na moje konto
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
wezme 2 szt. bo bede dorabial central z pilota a mam te piloty scyzoryki to sobie nakleje
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
wlasnie przyszly tylko boje sie rozkrecac podsufitowke, wolalbym to powierzyc komus kto ma wiecej cierpliwosci do takich rzeczy ode mnie bo ja to zaraz tam wszystko polamie
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
:polew: no czytam czytam że tam powodzie jakieś czy cuś... wywiesiłem pranie 15 minut temu i właśnie teściu mi każe iśćbo wióry będą wczoraj umylem swoj i dzis juz caly brudny, pieeer*ole nie myje go znowu, moze na weekend
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
kupilem relingi http://allegro.pl/show_item.php?item=667718852&msg=Tw%C3%B3j+e-mail+zosta%C5%82+wys%C5%82any. hehehe mam nadzieje ze beda dobre i ladne p.s. czarne na sprzedaz, ktos chetny ? hehehe
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
pytalem w tym zakladzie DEDAL na niskiej o wypolerowanie relingow, stwierdzil ze takich to oni nie wypoleruja bo to czarny mat ze tylko wypoleruja jezeli sa oryginalnie srebrne lub cos takiego czeka mnie samotna calodzienna polerka ?
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
wlasnie naczytalem sie o tym na forum i stwierdzili ze te wypolerowane wygladaja lepiej od ori tyle ze trzeba o nie dbac i czasami przepolerowac
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
na black to mi sie srednio podoba te ramki chromowane bym zrobil tylko boje sie zeby nie zaczely blaknac i odpadac po 2 miesiacach a relingi mi sie podobaja w chromie, znalazlem firme DEDAL w Elblagu, na stronie pisze ze zajmuja sie polerowaniem aluminium musze podjechac i zapytac sie ile by chcieli za wypolerowanie moich relingow
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
moja wizja to 5 ramienne 16 lub 17" felgi, ciemne szyby "light black", chromowane relingi no i ewentualnie ramki na okolo szyb ale te allegrowskie na metry mnie nie przekonuja a oryginal to troche drogo a i kierunki boczne mialy byc clear ale poczytalem i chyba jednak biale :>
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
koledzy da rade zrobic gdzies w Elblagu chromowanie elementow? tj. relingow ?
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
spoko bedziemy musieli bo denerwuje mnie ta swiecaca sie poduszka
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
sorry ze mnie nie bylo ale... zapomnialem :| na nastepny raz postaram sie poprawic
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
no to zapytaj bo mi tam mowie dyskoteka nie potrzebna ale denerwuje mnie ze harczy P.S. Visca El Barca !! :> :> :>
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
tak do 200 zl.
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
ale chce zeby to weszlo w seryjne miejsca :] nie potrzebuje zeby gralo jak na dyskotece tylko tak w miare
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Koledzy jakie glosniki proponujecie na przod zamiast tych oryginalnych z bose? Bo mi przod harczy i musze cos z tym zrobic. Jakie tam glosniki wchodza ? 13 cm ? Umie ktos rozbierac boczki ? hehehe
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Za pozno przeczytalem i zrobilem dzis tlumaczenie na kosciuszki a waznosc sie skonczyla, wczoraj .. :]
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
u mnie sie poduszka pali to mi tez sie przyda
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
noo chodzi fajnie wczesniej mialem passka b5 1.6 w automacie no to A4 to teraz rakieta hehehe
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
jeszcze nie wiem a co masz kogos do polecenia ?
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
a ja witam kolegow Jezeli zdaze zarejestrowac autko do czwartku to moze sie pojawie przeglad, akcyze mam zalatwiona, Vat24 do urzedu zlozylem czekam az oddadza jeszcze tlumaczenia i moze sie uda hehehe
-
[ALL B5] Klamki polfitowe
no myslalem o tym zeby cala z zewnatrz sprobowac przerobic na wersje po 2 lifcie liczylem ile taki koszt by wyszedl. Troche duzo. Za same lampy zespolone trzeba policzyc kolo 1000