Treść opublikowana przez walekk
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Adas tak jak mowisz. A jezeli wszyscy sa zadowoleni z uslug to po co nazekac. I BARDZO podoba mi sie to ze gdy zostawiam samochod u niego to wiem ze bedzie on naprawiany. A nie jak w przypadku mechanikow ktorzy nabiora robot a pozniej auta stoja, klienci dzwonia a robota nie idzie bo... " NIE MA CZASU ". (Bosch na Łęczyckiej jak i wiekszosc mechanikow w Elblagu) jeszcze nie splacilem calkiem felg, takze z tempomatem jeszcze bede musial zaczekac, chcialem sie zorientowac ogolnie, odbije sie od dna to pomysle
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
NIE. Chce wpiąc tempomat, tylko sie zastanawiam czy potrzebuje samego przelacznika i wszystko jest pociagniete, czy bede musial tez wiazki do gazu itd.
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
ostatnio gralem w pilke [br]Dopisany: 06 Październik 2009, 20:42_________________________________________________co potrzebuje do montazu tempomatu ? ile to kosztuje? duzo z tym je.ania ?
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
ja u niego tez serwisuje swoje OOOO, zawozilem tez 2 passaty, w 3 robil mi kapitalny remont silnika (nieszczesne 1.6) i nigdy nie mialem zastrzezen. Nie rozumiem dlaczego polacy zawsze szukaja czegos ze ktos chce ich oszukac, a za wiedze sie placi i bedzie sie placic. Jezeli nawet koszty bylyby zerowe to chyba nie myslicie ze ktos zrobi to za darmo Slyszalem ostatnio o sytuacji gdzie w mercedesie actrossie wymieniano czujnik abs-u i trzeba go tam dobic gumowym mlotkiem, nikt nie byl w stanie znalezc przyczyny a w mercedesie abs-u brak. Decyzja padla zeby jechac do mercedesa a tam wjazd na kanal kosztuje (juz nie pamietam 800zl?) wjechal podszedl mechanik walnal mlotkiem i zaczelo dzialac, a 800zł w kasie serwisu Mercedesa zostalo. Niestety tak jak mowilem za wiedze sie placi :gwizdanie:
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
1. galka zmiany biegow jeszcze stara 2. zegarek bez cyfr 12,9,6,3 na godzinach 3. znaczek audi pod bocznym kierunkowskazem (w 98 brak) i tam jeszcze kilka innych pier**l to takie detale ktore roznia model 98 :gwizdanie: ostatnio jeszcze widzialem ze u sasiada (crc) jest zbiornik plynu do spryskiwaczy na tylna szybe w bagazniku, u mnie juz mam pod 1
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
http://moto.allegro.pl/item761047127_full_skory_alu_komputer_klimatronic_jak_nowy.html#gallery no chyba raczej nie model 98 trzeba mu napisac sms/maila i uswiadomic sprzedajacego :gwizdanie: hehehe
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
chcialbym zobaczyc na zywo bo tak to nie wiem jak mam sie ustosunkowac :>
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
jak nie tak to wymyslimy cos innego... przypchamy wydech czy cos niech spadnie u Ciebie moc z 5 na 4 KM cos wygrzebiemy
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
sie mu doczepi jak nie bedzie patrzyl
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
sąsiad z góry mody podobne do moich ale jednego nie sciagniesz 1.8T hehehehe blizniacza A4, 2 takie same pod 1 klatka
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
wiem wiem widzialem fajna ale mnie nie stac fajnie zrobiona w ciemno, chociaz jak dla mnie to troche brakuje chromu chociaz tak jak wygladala na poczatku no to teraz zdecydowanie lepiej jej w koncepcji na czarno http://www.a4-klub.pl/smf/b6_avf_s4_schwarz_pakiet-t25786.0.html;topicseen
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
wczoraj dostalem zdjecie z przenosnego fotoradaru z berlinki ... 166km/h na 100... :wallbash: Straz Gminna ... nie maja co robic [br]Dopisany: 24 Wrzesień 2009, 07:47_________________________________________________http://moto.allegro.pl/item747547933_audi_a4_1_9_tdi_s4.html#gallery
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
obstawiam jakas honde civic
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
zapomnialem ... :gwizdanie:
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
troche duzo kasy ... 11/1999 a model 1998 :gwizdanie:
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
w menele hehehe dobra gra
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
no wlasnie nie bo podobno jezdzisz czyms innym :gwizdanie: http://change.menelgame.pl/change_please/8323283/
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
tylko ze nie wiemy do jakiego samochodu mamy Ci znalezc ta oslone
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Rynek mody ?
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
3 na srodku?
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Patryk montujesz? Bo mnie zainspirowalo bedzie rezanko :polew:
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
a teraz ?
-
Strefa Śmiechu
spotkany na drodze :polew:
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
tu koledzy ostatnio jechalismy za b4 i kolega z Braniewa mnie zainspirowal moze was tez zainspiruje wiec wrzucam zdjecie :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
na rosyjskich numerach ? dzis widzialem w malborku w strone elblaga sie kierowalo