Treść opublikowana przez walekk
-
[B6 AVF] CHIP- grupowy w mazowieckim. U słynnego Mistrza Rogala.
AEB? No udało się załapać.Oczywiście pierw sprawdził w jakim jest stanie,porobił jakieś logi i stwierdził że można chipsować :> już się nie mogę doczekać,ciekawe ile będzie kucyków po wszystkim ja dzwonilem to powiedzial ze nie robi aeb ... ;(
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
teraz obok wulkanizacji bedzie sklep
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Koledzy. Kolega otwiera sklep motoryzacyjny na Piłsudskiego (DANA). Dla was na czesci do waszych A4 na zachete daje rabat 20%. Pytajcie o Kamila i mowcie ze z a4-klubu Sklep rusza 1 marca.
-
[B6 AVF] CHIP- grupowy w mazowieckim. U słynnego Mistrza Rogala.
AEB?
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
u mnie to jest połowa... nie tak źle... znajdź sobie profil chudineze i kliknij statystyki o tu masz: http://www.a4-klub.pl/smf/profiles/chudineze-u1763.html;sa,statPanel tak tylko sie smieje hehe No ja nie moglem dzisiaj byc. A co za gadzet z grzaniem ?
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Ja juz wiem skad Grzesiek ma tyle postow Wiadomości: 4895. Bo wszedlem w jego profil i wita wszystkich w "Newbie" hehe
-
Elbląg, El-Car głównie grupa VAG
Polecam Krzyśka z El-Car. Ul. Łęczycka (kierunek cmentarz dębica). Tylko tam serwisuje swoje OOOO, 2 passaty z firmy, znajomi a4. Nie ma kłopotów z długim oczekiwaniem na samochód, zawsze trafna diagnoza, szybka wymiana. Podaje zainteresowanym nr telefonu: 692-841-997
-
[B5 AFN] Warte te koła tej ceny?
proponuje dopytac o ET felgi bo ja mam takie same i nie dopytalem i musialem dokupywac 20mm dystanse (ET 56). Za swoje placilem 1200 (jedna delikatnie przytarta, opony na 1 sezon). No i doszedl koszt dystansow, chyba 250zl.
-
[B6 AVF] CHIP- grupowy w mazowieckim. U słynnego Mistrza Rogala.
mnie wyrzuc z listy bo tak jak napisalem Rogal powiedzial ze AEB nie robia ... ;(
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
ale niebieski... ? trzeba by to malowac ... :gwizdanie: hmmm..
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
do Rogala nie pojade ;( uslyszalem w sluchawce "nie robimy AEB" zostaje mi Gdansk
-
[B6 AVF] CHIP- grupowy w mazowieckim. U słynnego Mistrza Rogala.
killer a mnie pomineles i nie dopisales ? edit: "Nie robimy AEB" ;( ;(
-
[B6 AVF] CHIP- grupowy w mazowieckim. U słynnego Mistrza Rogala.
dobra to mnie tez dopiszcie ale termin jakos koniec maja. 1.8T aeb
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
wiem wiem ze do najtanszych nie nalezy hehehe ale wyglada zaje..fajnie
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C9953129
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Dziadek i ile Cie ta cisza kosztowala ? :gwizdanie:
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
http://www.a4-klub.pl/smf/b6_avf_chip_grupowy_w_mazowieckim_u_slynnego_mistrza_rogala-t116598.0.html;msg1388344#msg1388344 jest cena jednak ale na 2 stronie
-
[B6 AVF] CHIP- grupowy w mazowieckim. U słynnego Mistrza Rogala.
czekamy na odpowiedz odnosnie 1.8T. Jezeli tez wchodzi w to to i ja moze pojade
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
na 17stkach jest git ale 18stki bym nie wlozyl [br]Dopisany: 10 Luty 2010, 21:29_________________________________________________noo ale te felgi zaje..fajne
-
Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
takie silniczki od punto mam kupic ? http://allegro.pl/item903926975_punto_ii_iii_silniczek_regulacji_swiatel.html
-
[ALL B5] Da się przełożyć znaczek ze starego grilla ?
acha... no to nie dobrze, bo cena fajna a i jeszcze w intercarsie mam rabaty ale jak sie nie da i slaba jakosc no to nie ryzkuje. Mozna zamknac. Dzieki
-
[ALL B5] Da się przełożyć znaczek ze starego grilla ?
jak w pytaniu. Chcialbym kupic taki grill http://sklep.intercars.com.pl/9935325643578/3355fhh65/show_pic.php?towkod=301631303230&pic=0&moto=0 i przelozyc do niego znaczek z grilla z przed lifta, bedzie pasowal P&P ??
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
beda ori bo jak dzwonilem to wlasnie podawal mi nr z lampy. i mowil ze jest znaczek OOOO. Takze mam nadzieje ze bedzie
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
http://moto.allegro.pl/item900465430_lampy_tyl_audi_a4.html#gallery myslicie ze to polfit? bo tak slabo widac... chyba bede musial zadzwonic ale juz nie dzis bo pozno swoje sprzedalem 2 godz temu na allegro, szukam polfita :>[br]Dopisany: 30 Styczeń 2010, 23:28_________________________________________________nr 8D9 945 095 D = polift tak ? [br]Dopisany: 31 Styczeń 2010, 11:13_________________________________________________dobra zamowilem sprawdzalem w ETCE online i nr sie zgadzal z polfitem wiec wzielem
-
[B5 ADR] Przerobienie kierunkowskazów bocznych
tak wlasnie ogladam aukcje na allegro bo tez mam bialy. A teraz patrze na ten : http://moto.allegro.pl/item879621832_migacz_kierunkowskaz_boczny_a2_a3_a4_a6_a8_tt_nowy.html#gallery to mocowanie wyglada podobnie do takiego w kwadracie tylko ze ma boki szersze a np juz tutaj: http://moto.allegro.pl/item888252601_kierunkowskaz_migacz_boczny_audi_a3_a4_a6_c6_nowy.html mocowanie jest na zewnetrznych scianach. Wiec moze taki z 1 linka pasuje bez rezania ?