Treść opublikowana przez walekk
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Tico lekkie wiec moze tak byc :polew: dobra powiedz co kupiles a nie tu bedziemy gdybac
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
1.0 BI-TURBO 42 KM
-
[B5 AEB] Opona zbyt blisko wahacza ?
ja dalem dystanse 20mm i jest teraz to sie jezdiz
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Buszek jak tam 1.8T vs 2.5 TDI ? musialem dohamowywac za Toba na grunwaldzkiej
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
chlopaki z passatow ustawiali spota na carrefourze dokladnie w tym czasie to my, zaproponowalem zeby przyjechali na grunwaldzka, no i beda
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
przyciemnienie to jedna z moich pierwszych zmian chyba kolo 100 zl moge Ci zalatwic, jak bedziesz chcial to dam Ci numer. Mi przyciemnial caly tyl za 200
-
[B5 AEB] Opona zbyt blisko wahacza ?
musze kupic 4 dystanse tak ? zeby nie zostawial 4 sladow ... dobrze mysle ?
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
ale wiesz jezeli felga bedzie blizej nadkola to bedzie optycznie wygladalo inaczej nie wiem w sumie wiem ze musze kupic dystanse [br]Dopisany: 23 Sierpień 2009, 22:07_________________________________________________ buszek a ja sie smieje nie bierz tego tak do siebie
-
[B5 AEB] Opona zbyt blisko wahacza ?
do tego bede tez potrzebowal pewnie dluzsze szpilki ?
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
ze znaczka zawsze mnie smieszyly takie rzeczy jak np naklejanie na 1.6 naklejki vr6 [br]Dopisany: 23 Sierpień 2009, 17:27_________________________________________________Wiem dlaczego wyglada ze stoi tak wysoko. Nie dopytalem a ET tych felg to 56 bede musial kupic dystanse
-
[B5 AEB] Opona zbyt blisko wahacza ?
nie znioslem, poszedlem zdjelem 2 felgi, odczytalem i ... potwierdzil sie czarny scenariusz :| ET felgi to 56 :wallbash: . Czyli co teraz musze kupic dystanse ? Jakie ? [br]Dopisany: 23 Sierpień 2009, 19:26_________________________________________________z tylu jest ok przy tym ET, nic nie haczy, ale o przod to ja sie boje
-
[ALL B5] Podświetlenie nóg na czerwono
dlatego najpierw chce zobaczyc zdjecie a dopiero wrazie potrzeby zmienic
-
[B5 AEB] Opona zbyt blisko wahacza ?
Witam, zalozylem felgi 17" opony 225/45/17 , ET to chyba 45 (ale pewny nie jestem) (edit: jednak 56 ) mam wrazenie ze opona dotyka wahacza ? Jest to mozliwe ? Bo jak wkladam tam reke to jest to dosyc blisko. Lepiej kupic dystanse do tego ? Zalaczam zdjecie felg na moim aucie
-
[ALL B5] Podświetlenie nóg na czerwono
Myslalem ostatnio o tym, zeby zmienic zarowki podswietlajace nogi po otwarciu drzwi na czerwone. Robil ktos juz cos takiego? Macie zdjecia ?
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
mam 1BE , przynajmniej tak jest na naklejce a jak sie jezdzi to jeszcze nie wiem bo narazie zalozylem dzis i jeszcze nie jezdzilem bo kac mnie meczy caly dzien [br]Dopisany: 22 Sierpień 2009, 17:22_________________________________________________Buszek widzialem chyba Twojego ojca jak jechal na starym miescie. Walneles sobie znaczek s4 z tylu czy mi sie wydawalo ?
-
[B5 AEB] A4 Avant 1.8T AEB, granat. Moja A4.
nastepny krok to chyba chip- cel:180KM i wyzszy moment. narazie zbieram kase ...
-
[B5 AEB] A4 Avant 1.8T AEB, granat. Moja A4.
Felga 17" - zrobione :>
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
no Panowie musze sie czyms pochwalic :> :gwizdanie: jednak 17"
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
kbibi dzis stales chyba za mna na swiatlach przy wyjezdzie z carrefoura :gwizdanie:
-
[ALL B5] Wymiana żarówki - podświetlenie popielniczki
u mnie cos sie jeszcze stalo za teraz popielniczka jakby nie chodzi na sprezynie
-
[ALL B5] Wymiana żarówki - podświetlenie popielniczki
ktos moze podac nr tej czesci z zaroweczka ? bo u mnie jej nawet nie ma kupie to w serwisie VW ? bo audi to u nas nei ma :gwizdanie:
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
nie, sasiad z gory
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
kolezka kupil a4 zarejestrowal sie a gdzie on jest ? Rafal zapraszamy
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
moze ja :>
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
szkoda mi zawieszenia, ja codziennie robie naprawde sporo km po wiejskich drogach a czasami dziury tam sa naprawde tragiczne. na 17 na niskim profilu bedzie twardo i bedzie szybciej dobijac. najpierw zrobie cos z tym absem bo jak narazie to nie dziala