Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Podświetlenie nóg na czerwono


walekk

Rekomendowane odpowiedzi

wyciagnij lampke z drzwi (czerwona) i zaloz jako oswietlenie nog, zobaczysz jak wyglada, ale nie wydaje mi sie zeby byl powalajacy efekt :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troszkę Opel stylezz :decayed:

Po mojemu to kolor światła powinien byc bliżej bieli ..a nie tam jakaś "prowincjonalna" * czerwień :tongue4:

* co by nie nadużywac słów typu - wiocha , remiza :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość pawelmail200

Witam!ja posiadam załozone podswietlenie czerwone do podswietlenia nóg podczas otwierania drzwi ,jesli jestes jeszcze zainteresowany zdjeciami itp.odezwij sie na forum na GG

Ps.Tak na marginesie nie wyglada to wcale na wioske ,tak jak twierdza koledzy powyzej .Wydaje mi sie ze lepiej jest z podswietleniem jak bez niego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam czerwone podświetlenie nóg i bardzo fajnie wygląda, ale mam na listwy led wsadzone , także światło jest intensywne , a zapala sie tylko w momencie otwarcia drzwi :wink4:[br]Dopisany: 26 Sierpień 2009, 12:02_________________________________________________fd5ec3ad6bb04753.jpg

przy otwartych obydwóch drzwiach :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam czerwone podświetlenie, nawet kiedys zakładałem wątek na ten temat

http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t64301.0.html;highlight=o%C5%9Bwietlenie+wnetrza+led

Mówcie co chcecie, ale ja nie uważam tego za festyn, co innego jak bym tam na wstawiał różnych kolorów :wallbash:

Jeśli sie zdecydujesz na takie oświetlenie to nie wstawiaj w miejsce żarówki zwykłych tanich diod bo efekt jest :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...