Treść opublikowana przez walekk
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
http://www.autokrata.pl/artykul/niemiecki-szrot-7871/1 smutne, jak sie widzi a4 tam stojaca ;( hehe sa tez passaty b5, golfy 4, audi a3 itd ... :gwizdanie:
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
haha ale dobrze sie nosza dzieki za dodanie ile musze miec postow zeby dodawac tam temat ? Kolega dziadekblack ma 35, ja 27 i nie moge ... ;(
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
moze mi ktos wrzucic w "SPRZEDAM" 2 rzeczy? http://allegro.pl/item901521458_lampy_audi_a4_1998r_stan_bdb_bosch_komplet.html http://allegro.pl/item901521538_lampy_tylne_audi_a4_1998r_komplet_bdb_avant.html z gory dzieki :>
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
;([br]Dopisany: 27 Styczeń 2010, 15:47_________________________________________________Adas podobno chciales zmienic auto ... http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C10859327 :naughty: :kox:
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Adas miales kiedys do sprzedania halogeny do a4, masz je jeszcze? jezeli tak to ile za nie chcesz ... ?
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
moze kolega mial taki chrom pakiet jak ja czyt. listwy z allegro hehehe to z tym nie byloby problemu :gwizdanie: :> edit: Ojcu kiedys z passata B5 wyjeli znaczek z grilla z przodu :gwizdanie: nie wiem po co im takie rzeczy .. [br]Dopisany: 21 Styczeń 2010, 17:33_________________________________________________ tylko na Łęczycką żebyś przypadkiem do Boscha nie pojechał bo samochód postoi przez 2 tygodnie :polew: El-Car to jest kawałek za Agencja Reklamowa Fantazja i zniczami? po prawej stronie
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
nie wiem ja tam zawsze swoje OOOO serwisuje u Krzyska na Łęczyckiej nigdy sie nie zawiodlem, moze spytac nr telefonu wysle Ci na PW
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
o jednak byl spot ... postaram sie w takim razie na nast podjechac :gwizdanie: :>
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
to co jutro o 18:00 pod carrefourem ?
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
wymienilem sobie dzis filtr powietrza wkoncu na knecht bo zapomnialem o nim i juz zrobilem 30 tys ja + nie wiem ile w niemczech . No i 30 zl mala rzecz a cieszy bo zauwazylem ze np na gazie wczesniej przy szybkiej zmianie biegow na wysokich obrotach sie zaduszal lekko a teraz ciagnie caly czas [br]Dopisany: 09 Styczeń 2010, 13:42_________________________________________________i zastanawiam sie nad http://allegro.pl/item866425714_audi_a4_99_00_h7_h7_reflektor_lampa_soczewka.html
-
[ALL B5] Gdzie kupic glosnik(i) BOSE do A4 B5 przod (11,5cm) ??
bylem w ASO VW. 210 zl :/ . tak myslalem czy jakbym zmienil przednie na jakies wlasnie hertze czy lepsze jbl-e to nadal razem by calkiem dobrze wspolgralo ?
-
[ALL B5] Gdzie kupic glosnik(i) BOSE do A4 B5 przod (11,5cm) ??
juz nie musze miec, jezdze tak od kwietnia, ale ostatnio trzeszcza mi lewe tylne drzwi i mysle zeby zajac sie naprawa tego wygluszyc drzwi i dokupic glosnik.
-
[ALL B5] Gdzie kupic glosnik(i) BOSE do A4 B5 przod (11,5cm) ??
Witam wszystkich moje pytanie brzmi, gdzie kupic jeden glosnik BOSE (ewentualnie 2 jako komplet) do przodu do B5 ? Szukam po allegro ale nie moge znalezc.. ewentualnie caly komplet. Moj glosnik nie dzialal od poczatku jak kupilem samochod(trzeszczal) pozniej go calkiem odlaczylem i gra mi tylko lewy przod + tyl. Czekam na odpowiedzi zalaczam link zeby wiadomo bylo o ktory mi chodzi http://www.bose.de/DE/de/Images/Audi_A4_Avant_(B5)_Baujahr_1995-2001_DE_tcm44-6208.pdf przod 11,5cm
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
no mnie na spocie nie bedzie bo juz dzis wyjezdzam na sylwestra do Kątów
-
[ALL B5] Problem z ABS, VAG: czujnik lewego, przedniego koła
jaki dokladnie blad to nie wiem .. pojade w poniedzialek to sie dowiem dokladnie :gwizdanie:
-
[ALL B5] Problem z ABS, VAG: czujnik lewego, przedniego koła
Witam borykam sie od dluzszego czasu z takim oto problemem. Ktos przy wymianie wahaczy cos sp.... i od tego czasu swiecila mi sie kontrolka abs no i absu nie bylo. Pojechalem do mechanika sprawdzil na vagu. Abs - czujnik lewego przedniego kola. Decyzja: wymiana na nowy. Po wymianie na nowy (najtanszy z Gordona) pierwszego dnia wszystko ok. Drugiego dnia znowu to samo. Kontrolka abs i migajaca czerwona kontrolka hamulcow. Wspolnie ustalilismy ze kupilem tani czujnik no i byc moze byl on trafiony fabrycznie. Wiec decyzja na reklamacje czujnika( czego do teraz nie zrobilem) i zakup nowego tym razem w Autolandzie. Zalozono mi znowu nowy czujnik, tylko ze zalozony na tasme izolacyjna bo oryginalny wianek trzeba bylo zamowic w serwisie. Wiec znowu pojezdzilem jeden dzien i znowu to samo. Pozniej nie mialem dluzej czasu i jezdzielm bez absu okolo 2 tygodnie. Wkoncu podjechalem zeby zalozyc ten wianek. I znowu to samo. Jeden dzien i nastepnego 2 kontrolki. Wiec wybralem sie trzeci raz do mojego mechanika (mysle ze to nie jego wina ) powiedzial ze ten abs spedza mu sen z powiek Stwierdzil ze wyjmie czujnik oryginalny z innego auta i zalozy pojezdze i zobaczymy czy na oryginalnym bedzie dobrze. Wiec dzis wyjechalem z oryginalnym czujnikiem i zgadnijcie co sie stalo po poludniu? Znowu to samo 2 kontrolki... Chyba trzeba bedzie isc dalej w szukaniu problemu tylko pisze bo moze mial ktos juz taki przypadek i wie co to moze byc ? Moze w vagu pod 1 pozycja (czujnik lewego kola) moze byc cos jeszcze ? Czekam na wasze propozycje odpowiedzi najlepiej kogos kto mial podobny problem
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
:polew:
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
kazdy swoje G.wno chwali
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
kiedys mnie akurat nie bylo ale sie podobno policmajstry przyczepili na kauflandzie jak dobrze pamietam :gwizdanie:
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
no przyznac sie kto to :gwizdanie: obstawiam mojego sąsiada (CRC) pewnie jechal do szkoly. Granatowe a4 z ciemnymi szybami ?
-
[ALL] Musiałem zdrapać foliś z szyb został klej...czym go zmyć?
:polew:
-
[ALL] Musiałem zdrapać foliś z szyb został klej...czym go zmyć?
Elblaska policja sie doczepila ? :gwizdanie: dobrze ze ja mam tylko tyl, chociaz o przodzie ostatnio myslalem ...
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
moze pilke, a pojetni ? I gdzie ? :gwizdanie:
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
http://moto.wp.pl/kat,89554,title,950-razy-zdawala-na-prawko,wid,11661328,wiadomosc.html?ticaid=190d3
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Adas a po co kupiles lampe ? "cofnales" gdzies ? :gwizdanie: