Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Manio

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Manio

  1. Robson gratuluje. Mam nadzieje ze cygarko wypaliles z wiadomej okazji
  2. ha!! o teraz poprosze o info kto jest kto na pierwszym zdjeciu i juz was bede wylapywal na ulicy i cos sie we mnie uspokoilo jak zobaczylem po zdjeciach ze nie ma czerwonej furkki, dzisiaj pod Olsztynem jakies audi sie rozbilo i to niezle zakleszczylo na drzewie:/ na szczescie w nieszczesciu....nikt z naszych... Robson moglem chyba bardziej sie postarac i zapasc..... ale licze ze to poczatek zlotow i jeszcze niejeden sie zalapie chyba ze za szybko do Hiszpani uciekne
  3. hehe ja musze poczekac na swoj dzien i zlocik... na piechote napewno nie przyjde ;P swoja droga ze sporo A4 po Olsztynie jezdzi. Zastanawiam sie jak widze kolejne auta czy jedno z tych autek nie jest prowadzone przez was. udanego slociku zycze z nadziej an przylaczenie w niedalekiej przyszlosci....
  4. pomoc mysle ze by sie przydala..l. moze jakies badzo pewne zrodla macie i z dobrymi albo bardzo dobrymi cenami ? Troche ten nasz region wiecej kroi jak na poludniu, ale moze znacie takie osoby tutaj dostepne... Na poczatek moze podpowiecie mi na jaki rocznik moge liczyc przy 20-25 tys zl w bdb stanie, silnik zakladam ze bedzie 1,9 TDI
  5. a ja nie mogę sie doczekać kiedy będę mógł włączyć sie do szanownego grona naszego warmińsko mazurskiego i olsztyńskiego. Na razie pozostaje mi tylko polowanie na autko.... Hehe ale dajcie mi miesiąc pozdrowienia z Jarot
  6. haha a wiecie że Doda w końcu Radusia zostawia ? w sumie i tak wole swoja bejbe
  7. jak zauważyłem jest już kilka osób z Olsztyna naszego kochanego (pozdrowienia z Jarot dla nich) . Autka jeszcze nie mam ale poluje, liczba źródeł rośnie mam nadzieje ze zakup A4 będzie ze wszech miar udany. Ogólnie wcześniej mało interesowałem sie autami, ale zakładam ze mnóstwo waszych postów przeczytam i mnóstwo z tego wyciągnę ... znaczy sie po naukę przyszedłem Pozdrawiam wszystkich

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.