-
[B6 AKE] Gdzie kupić wtrysk sterujący
Witam . potrzebuję kupić wtrysk sterujący do audi a4 2,5 TDI 180 ps Qattro. Gdzie moge znalezc coś godnego uwagi najlepiej oryginał po godziwych pieniądzach .Pozdrawiam
-
[B6 AKE] Skoki obrotów na biegu jałowym
witam czy ktoś wie z jakiej przyczyny co jakiś czas skaczą obroty od 800 do 1100 na luzie
-
[B6 AKE] Czy ktoś wie gdzie zrobić zbieżność na gwincie ?
Witam. Mam pytanie czy ktos wie gdzie zrobic zbieżność na gwincie . Dzisiaj stwierdzam że krosno to zadupie nikt nie ma zielonego pojęcia gdzie ją ustawić a ani jeden warsztat nie podejmie się tego .Prosze o pomoc.
-
[B6 AWX] O ile obniżyć zawieszenie przy 18" ?
Witam ja mam założone felgi 18" JE DESIGN od zendera ET mają 35 rozmiar felg 91/2Jx18H2 z oponami 235/40 R18 i na samochodzie mam założone gwintowane zawieszenie KW jest po prostu extra poniewaz mając załadowany bagaznik i pełny stan w samochodzie nic nie obciera i nic nie tłucze do tego pod kazdą z felg jest zamontowany dystans 3mm
-
[B6 AKE] Jakie wartości zbieżności ?
Mam pytanie czy zbieżność +3 przy 2,5 tdi 180ps QUATTRO jest prawidłowa
-
[B6 AKE] Uszkodzony amortyzator z tyłu przy gwincie KW
hej padł mi amortyzator tylny przy gwincie KW gdzie mozna kupić taki amortyzator
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Krosno wita wszystkich . Pozdrawiam !!!
tomkat6233
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta