-
wspomaganie słabnie
witam dzieki za zainteresowanie nie wiem jaki plyn jest w układzie ale zielony ma kolor moze zmiana na inny płyn pomoze tylko co wlac
-
wspomaganie słabnie
witam jak odpale autko to przez jakis czas wspomaganie chodzi ok ale pózniej słabnie i czasami kierownica sie bardzo ciezko obraca co mu dolega
-
oświetlenie wnętrza czasami sie same załącza
Jak w temacie oświetlenie sie same potrafi załączyć i juz nie zgaśnie wszystkie drzwi zamknięte jednak nie z pilota moze akumulator rozładować nie wiadomo dlaczego
-
Audi A4 Avant 1.9 TDI AFN Problem z oświetleniem wnętrza
sory że sie wtrące ale u mnie jest podobnie tzn czasami sie samo załączy oświetlenie i sie świeci moze nawet rozładować akumulator co moze byc nie tak posprawdzane mikrostyki w drzwiach bo dają mase na wszystkich 4 drzwiach w pompce
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
witam panowie ja jstem nowy klubowicz z tarnowa przymierzam sie do waszych spotów ale jakoś mi nie wychodzi no niestety czas mnie goni ja mam vaga i sobie juz autko przelatałem jestem z zamiłowania elektronikiem a pracuje w serwisie sprzetu biurowego i chciałbym sie z wami spotkac tylko czekam na kolejnego spota zeby czas mi pozwolił dajcie znac co i jak
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
witam panowie mam pytanko czy bendzie jakis spocik w tarnowie bo chciałbym sie poznac z wami dajcie znac
-
[B5 AFN] Nie mogę zalogować BS
1996r bs 11 i inne
-
[B5 AFN] Nie mogę zalogować BS
witam mam kabelek usb do vagowania i nie moge zrobic logów z grupy bs nie wiem dlaczego program zarejestrowany vac com 311 i polski vag pisze error niedostepny proszę o pomoc
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witam jestem szczesliwym posiadaczem audi a4 mieszkam w tarnowie pozdrawiam wszystkich
tata23
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta