Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Masaro

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Masaro

  1. Ogólnie sympatyczni ludzie ale nie wiem czy są tacy dobrzy, byłem u nich 2 razy na rozmowie w celu oddania samochodu do roboty. Tak się złożyło że za każdym razem przed warsztatem stał jakiś skończony wózek, także mogłem sobie zerknąć na owoc ich pracy i nie byłem zachwycony, od razu na pierwszy rzut oka mogłem powiedzieć co było robione(różnica koloru). Po długim namyśle oddałem swój do ASO i jestem bardzo zadowolony.
  2. Masaro odpowiedział(a) na Seta temat w Audi A4 B6/B7
    Poczytaj tutaj http://www.a4-klub.pl/smf/index.php/topic,5428.0.html
  3. Znajomy miał podobny problem, pojechał do gościa który specjalizuje sie w reflektorach , nie wnikałem o co chodzi ale z tego co pamietam chyba audi daje złe uszczelki w miejscu jakiejś regulacji albo odpowietrznika, jest on u góry na zewnętrznej stronie reflektora w okolicach mocowania(taka śrubka). Facet wysmarował mu to miejsce wazeliną techniczną i już nie parują.
  4. Masaro odpowiedział(a) na Cuber temat w Audi A4 B6/B7
    Miałem podobny problem. Wystarczyło zdjąć zaślepkę z boku schowka i wcisnąć taki kołeczek jak na zdjęciu, który wypadł.
  5. Masaro odpowiedział(a) na Cuber temat w Audi A4 B6
    to moj kolega zrobi ci taniej tylko ze pod warszawa tj sulejowek Cena jest na 2 planie, najważniejsze żeby dobrze było zrobione. Mogę nawet dać więcej, jeśli miałbym pewność że dobrze będzie pomalowane. Jeśli twój kolega jest w stanie zrobić to tak jak trzeba to chętnie skorzystam(żeby nie zaśmiecać będę kontaktował się na priv).
  6. Tylko jedna rzecz mnie strasznie denerwuje , srednio wygodne siedzenia
  7. Jak masz dużo kapusty to jedź na duży przegląd. Moim zdaniem to strata kasy, gość rzuci okiem od niechcenia doleje płyny,wymieni olej,filtry i po przegladzie. Ja wymieniam tylko olej u nich żeby wbili w książke i w komputer stan licznika(350zl). Resztę robię w nieautoryzowanym za dużo mniejsze pieniądze.
  8. Masaro odpowiedział(a) na Cuber temat w Audi A4 B6
    Też się przymierzam do malowania , w Warszawie liczą sobie około 1000zł ... Miałem obawy, co do trwałości takiego lakierowania, ale skoro Hugo mówi ze nic złego się nie dzieje to chyba będę podejmował bardziej zdecydowane kroki ku temu:)
  9. Mam ten sam problem, raz gra raz nie ,dam glosniej i jest git....musze podjechac do jakiegos śpeca pewnie jakis drobiazg
  10. Ostatnio tez robiłem badanie swojej niuńki , dach, błotnik tył, przód, drzwi wszędzie był podobny odczyt ,chyba w granicach 110-130 wiec taka rozbieżności jak u ciebie jest bardzo podejrzana
  11. Problem jest bardziej skomplikowany. Zrobic to jedno a zrobic zeby to mialo rece i nogi oraz zeby bylo legalne to 2 sprawa. Nie wiem jak u Ciebie to wyglada, u mnie trzeba byloby zamontowac lampy, prztwornice, spryskiwacze, czujniki obciazenia samochodu i jakis bajer zeby podlaczyc do kopmutera.Koszt kosmos :/

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.