Treść opublikowana przez piter865
-
[B5 ADR] Jak ustawić klocki?
wielki dzięki. pzdr :>
-
[B5 ADR] Jak ustawić klocki?
Witam. Mam mały dylemat jak dobrać klocki odpowiednimi parami i na którą strone je założyć aby wszystko ładnie chodziło??(który numer z klocka z którym i na którą stronę) pozdrawiam
-
[ALL B5] ATE + TRW
Witam. Czeka mnie wymiana tarcz i klocków z przodu co sądzicie o połączeniu tarcz ATE z klockami TRW bądż z klockami ATE (wyczytałem na forum ze klocki ATE plus tarcze ATE maja tendencje do piszczenia)??? pozdrawiam
-
[B5 ADR] Podczas zapalania auta zapala sie kontrolka abs
Witam. Podczas zapalania gdy silnik już kręci zapala się kontrolka ABS-u i gaśnie gdy silnik odpali, dodam że podczas jazdy kontrolka do ABS-u sie nie zapala. Prześwietlone wszystko VAG-iem i zero błędów. Jaka może być przyczyna zapalania?? pzdr
-
[B5 ADR] Gamma CC + Zestaw aktywny NOKIA
może jeszcze jakieś inne podpowiedzi???
-
[B5 ADR] Gamma CC + Zestaw aktywny NOKIA
Witam. Ostatni znajomy kupił audi a4 1.8 z 1995. Radio które się znajduje w środku AUDI GAMMA CC a problem polega w tym że głośniki z przodu grają a w półce znajduje się system aktywny Nokia (na jednym głośniku znajduje się wzmacniacz i kostka jest podłączona), na radiu znajduje sie rysunek i wtyczka od głośników z półki jest podłączona do numeru 1 ale obok znajduje się niedostępna wtyczka podobna do tej przy głośniku. Jaka może być przyczyna że głośniki w półce nie grają??
-
[B5 ADR] Proszę o analizę błędów
dzieki za podpowiedzi. człowiek całe życie się uczy i napisałem na początku że od nie dawna w tym siedze i teraz już będę wiedział jak to robić
-
[B5 ADR] Proszę o analizę błędów
to juz wcześniej tez widziałem ale prosiłbym o podanie gdzie tkwi problem w tych błędach. pzdr
-
[B5 ADR] Proszę o analizę błędów
Witam. Sory że się tak rozpisałem ale od nie dawna w tym siedzę. 1) Ostatnio zapaliła mi się kontrolka ABS i (!) i gdy sprawdziłem to VAG-COM to wskazał mi błąd 00597 czyli ruchome sygnał prędkości kół ABS. Czy mógł by ktoś napisać mi jaśniej o co w tym chodzi??? 2) Czy mogł by mi ktoś wytłumaczyć te błędy : 18010 - Power Supply Terminal 30: Voltage too Low P1602 - 35-10 - - - Intermittent 17978 - Shareware Version. To Decode all DTCs P1570 - 35-10 - Please Register/Activate - Intermittent 00561 - Shareware Version. To Decode all DTCs 15-10 - Please Register/Activate - Intermittent 16716 - Knock Sensor 2 (G66): Signal too Low P0332 - 35-10 - - - Intermittent 17735 - Shareware Version. To Decode all DTCs P1327 - 35-10 - Please Register/Activate - Intermittent 17736 - Shareware Version. To Decode all DTCs P1328 - 35-10 - Please Register/Activate - Intermittent 16705 - Engine Speed Sensor (G28): Implausible Signal P0321 - 35-10 - - - Intermittent 16500 - Shareware Version. To Decode all DTCs P0116 - 35-10 - Please Register/Activate - Intermittent Liczę na szybko odpowiedż. najbardziej interesuje mnie 1 pytanie.pozdro
-
[B5 ADR] Brak nawiewu
Dzięki obrócenie szczotek pomogło :>
-
[B5 ADR] Brak nawiewu
Witam. Mam taki problem że wogóle nie leci powietrze (nie czuć siły powietrza) z kratek czy to bez wyłączonej klimy czy z włączoną klima (posiadam climatronik). Jak dam na max obrotów to słychać jak by dmuchawa chodziła ale bardzo słabo i jakieś chrobotanie(sory ale inaczej nie da się tego opisać). Jak zgaszę silnik to w okolicach filtra kabinowego słychać syczenie. Przewody od klimy są zimne. pozdrawiam
-
[B5 ADR] Pomoc przy wyborze
Witam klubowiczów. Mam mały dylemat padł mi tylni lewy zacisk w mojej audi 1.8 (ADR). Na allegro jest tyle zacisków że nie wiadomo który by pasował. Mam małą prośbę o znalezienie oferty zacisku na allegro który by pasował do mojej audi lub ktoś z was może ma do sprzedania ten zacisk (koszt zacisku tak około 150 zł). Pozdrawiam
-
[B5 ADR] Pomoc przy wymianie cylinderka (tył)
Witam. Potrzebuję pomocy przy wymianie cylinderka w tylnym kole. Może ktoś posiada jakieś fotostory???? Jeśli nie to prosił bym bardzo o napisanie krok po kroku co trzeba zrobić. pozdrawiam
-
[B5 ADR] Problem z hamulcami
płynu nigdzie nie ubywa. Jak się się jedzie i zahamuje to auto hamuje ale bardzo powoli. Widać też że ABS działa. Sprawdzałem VAG-iem ABS i wszystko w porządku. Byłem u mechanika spytać jaka może być tego przyczyna i mówił że mogła się zawiesić pompa ABS. Co o tym sądzicie???[br]Dopisany: 22 Lipiec 2009, 21:51_________________________________________________i jak z moim pytaniem ???
-
[B5 ADR] Problem z hamulcami
dolałem dziś płynu i przejechałem trochu i nadal to samo ;(
-
[B5 ADR] Problem z hamulcami
a jakiego płynu hamulcowego użyć??
-
[B5 ADR] Problem z hamulcami
Witam. Mam problem z hamulcami. Gdy jechałem ostatnio to zapaliła mi się kontrolka ABS i (!) gdy zgasiłem auto i odpaliłem ponownie kontrolki znikły. Na drugi dzień już prawie że nie miałem hamulców. Gdy wcisnę pedał w podłogę to auto pomału zwalnia ale nadal się toczy. Hamulec daje się wcisnąć w podłogę. Gdy wciskam pedał hamulca słychać uciekające powietrze. W zbiorniczku płynu hamulcowego jest minimum a było pomiędzy min a max. Czy może być to wina braku płynu???Jeśli tak to jaki płyn proponujecie????Proszę o szybką odpowiedż
-
[B5 ADR] Dziwny wąż
Witam. Dziś zauważyłem w moim aucie dziwny wąż który nie jest połączony . Mam pytanie od czego on jest???
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich. pozdro