-
Polecam w Olsztynie
Mialem duzy problem ze skrzynia biegow,nadawala sie tylko do wymiany,czworka nie chciala wchodzic a trojka tez nie "halo". Adama i jego warsztat oceniam bardzo wysoko,bardzo profesjonalne podejscie do klienta, wystarczylo kilka godzin i mialem "nowa" skrzynie o znanym przebiegu lacznie z wymiana (nieoceniona pomoc Adama ktory ja dla mnie wyszukal choc wcale nie musial tego robic).W ciagu jednego dnia moje auto zostalo "wyleczone" w sposob szybki rzetelny i uczciwy. Serdecznie polecam jego warsztat,to ludzie znajacy sie na rzeczy a nie jakas sciema. Pozdrawiam Krzysztof
-
skrzynia-trojka sie rusza ,czworka nie wchodzi- HELP!!
Dowiedzialem sie o ewentualne koszty- sciagniecie skrzyni 300 zl,naprawa 500zl + czesci -przy okazji dobrze byloby wrzucic nowe sprzeglo i olej. Ciekawe w jakiej kwocie sie zmieszcze,bo znalazlem "nowa" na allegro za 1000zl (przelatane 43000tys)takze mam dylemat. Czy ktos sie orientuje ile kosztuje nowa tarcza sprzegla(i jaka bylaby najlepsza ),i jaki olej do skrzyni zalac??? Prosze o pomoc Pozdrawiam Chris
-
skrzynia-trojka sie rusza ,czworka nie wchodzi- HELP!!
Dzieki!Wszyscy mowia zeby kupic nowa skrzynie bo naprawa bedzie drozsza od zakupu synchronizatora +robocizna ,to chyba znacznie przewyzszy koszty zakupu uzywanej?Bawic sie w naprawe czy nowa skrzynia??????//.......................... pozdrawiam [ Komentarz dodany przez: pre_pl: 12-05-2007, 10:53 ] zdjęcie usunięte, co ma do tematu ?
-
skrzynia-trojka sie rusza ,czworka nie wchodzi- HELP!!
Mechanik mowi ze to moze synchronizator ,moze sprezyna poszla ...to moze tamto ..trzeba skrzynie rozebrac ale on sie tego nie podejmie....zalamka
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj Przyjacielu Fajne fele... chyba od rs-a -chcialbym swojej niunii takie zapodac tylko pogubilem sie z ET czy: 35 to bedzie dobrze zeby felga z tylu nie chowala sie w nadkolu i o ile obnizyc fabryczne zawiechy.Czy 30 na sprezynach to bedzie ok?
-
skrzynia-trojka sie rusza ,czworka nie wchodzi- HELP!!
Mialem maly klopot z "lekko poruszajaca" sie dzwignia zmniany biegow- na trzecim biegu pod wplywem dodawania lud ujmowania gazu oraz ostatnio kompletna zalamka -czwarty bieg nie chce wchodzic... ale sugerujac sie dobrymi radami z forum postanowilem wymienic poduszki pod silnikiem i skrzynia w nadzieji ze to zniweluje problem,ale niestety to nic nie dalo ...jak bylo tak jest -trojka sie buja a czworke musze mocno reka trzymac zeby wogole jechac na tym biegu. Za poduszki zdoili mnie w serwisie jak za zboze i nie moge oprzec sie wrazeniu ze wyrzucilem pieniadze w bloto. Najgorsze jednak to ze za 3 tyg.mam jechac do Polski-2000 km a moja niunia niedomaga. co jeszcze moge sprawdzic ,tylko nie piszcie ze mam kupic nowa skrzynie...... Prosze o pomoc.... [ Komentarz dodany przez: pre_pl: 12-05-2007, 10:53 ] zdjęcie usunięte, co ma do tematu ?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Czesc ! Od roku jestem szczesliwym posiadaczem A4 1.9 tdi 2003r.Wczesniej jezdzilem glownie japonczykami - Toyota Celica 4wd, Nissan 300ZX ,MS Eclipse, 300GT .To moj pierwszy samochod z silnikiem diesla...mialem troche obaw ..ale za namowa tescia zdecydowalem sie na diesla,i jestem bardzo zadowolony........ Pozdrawiam Chris [ Dodano: 11-05-2007, 00:19 ]
chris051171
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta