Treść opublikowana przez cinek_87
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
siema:-) puka mi cos w zawieszeniu, mam zamiar wymienic wybity wahacz, dziś pytałem w sklepie i proponował mi koleś firme abs wie ktoś moze czy są dobre?podobno to jakieś włoskie.(Cena kompletu to 1300zł)
-
[ALL B8] Podłączenie tuby do seryjnego radia
Witam, kupiłem 4 miesiące temu audi 2000r i jest tam oryginalny sprzet ze zmieiarka, chciałbym podłączyc do radyjka tube. Musze miec do tego wzmaka czy normalnie moge pod kable od głośnika? Tuba jeździła w opelku i była podłączona bezpośredio do radia i było si ale radyjko było 50w x 4
-
[B5 AJM] Kontrolka ABS i ASR świeci się
mam problem przy końcu hamowania włączał mi się abs więc dzis postanowiłem wyczyścic czujniki, lewy wyciągnołem a prawy stawiał opory i odpuściłem ponieważ czarny plastik obracał się a trzpień siedział i się nie ruszał.... założyłem koła pali się abs i asr. Czy to ten czyjnik co nie chciał wyśc?
-
[B5 AFN] Czujniki ABS
mam problem przy końcu hamowania włączał mi się abs więc dzis postanowiłem wyczyścic czujniki, lewy wyciągnołem a prawy stawiał opory i odpuściłem ponieważ czarny plastik obracał się a trzpień siedział i się nie ruszał.... założyłem koła pali się abs i asr. Czy to ten czyjnik co nie chciał wyśc?
-
[B5 1Z] Pisk hamulców po rozgrzaniu
nowe trcze nowe klocki wszysto oczyszczone i grzeje mi sie prawy przedni zacisk i piszczy przy wolnej jeździe oraz podczas jazdy na rądzie w lewo... pomóżcie audi a4 1.9 tdi 2000r
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witam wszystkich miłośników A 4 pozdro :>